Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Już w grudniu zapraszamy na Pyrkonowy Targ Zimowy

Grudzień to czas prezentów i wyjątkowego, zimowo-świątecznego klimatu. I my mamy dla Was niespodziankę! Festiwal Fantastyki Pyrkon i Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają Was na Pyrkonowy Targ Zimowy, fantastyczną imprezę, która odbędzie się już 4 i 5 grudnia 2021r.

W ankiecie, która pojawiła się po Pyrkonowym Targu Letnim, spora część z Was wyraziła chęć wzięcia udziału w kolejnej edycji tego wydarzenia. Nie mogło skończyć się inaczej, jak zorganizowaniem Pyrkonowego Targu, tym razem dla odmiany – Zimowego. Podczas imprezy będziecie mogli poczuć konwentową atmosferę, spotkać się i ciekawie spędzić czas ze znajomymi, wziąć udział w fantastycznych prelekcjach czy odwiedzić wystawców i pobuszować pośród najróżniejszych stoisk. To będzie świetna okazja, by poszukać prezentów świątecznych, prawda?

Już niebawem zdradzimy Wam więcej informacji o samym wydarzeniu. Zachęcamy także do dołączenia do wydarzenia na Facebooku – tutaj, gdzie pojawi się wiele interesujących newsów związanych z imprezą. Co więcej, na Pyrkonowym Targu Zimowym czekał na Was będzie nasz wielki ork Pork, dumnie nosząc wielką świąteczną czapkę. To jak, kto wpadnie w odwiedziny do Porka? Zapraszamy!

Awatar autora

O autorze

Agnieszka Mróz

Osoba pogrążona we własnych myślach, którą tylko nieliczni potrafią zrozumieć. Kocha książki, mangi i anime. Czytanie rozbudziło w niej miłość do pisania. Bujna wyobraźnia i uwielbienie fantastyki doprowadziły do tego, że chce zyskać moc kreowania nowych światów, w których można spotkać ulubionych bohaterów.