Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Krewni Pyrkonu triumfują na Festiwalu One More Game!

Mamy dla Was gorące wieści prosto z Wrocławia! Pierwsza zbiórka krwi w tym roku i zarazem pierwsza w historii we Wrocławiu odbyła się w ramach wydarzenia One More Game. I co za sukces!

W sumie do naszej niesamowitej społeczności dołączyło 43 dawców. Ale to nie wszystko! 36 z nich podzieliło się swoją krwią, dzięki czemu udało się zebrać imponującą liczbę ponad 16 litrów krwi. To naprawdę wielki krok w kierunku wsparcia tych, którzy potrzebują naszej pomocy.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim dawcom za Waszą obecność i nieoceniony dar, którym jest Wasza krew. To Wasza odwaga i chęć pomocy sprawiły, że ta zbiórka była tak udana.

Niezmiernie dziękujemy również organizatorom Wydarzenia za wspólne zorganizowanie akcji i specjalne podziękowania dla wszystkich dawców. Wasze wsparcie i zaangażowanie są nieocenione!

Oraz wielkie podziękowania dla naszych partnerów, którzy zapewnili specjalne podziękowania dla:

Wasza hojność i wsparcie są nieocenione dla naszej społeczności.

Szczególne podziękowania kierujemy również do RCKiK we Wrocławiu za profesjonalne przeprowadzenie zbiórki. Jesteście niesamowici!

To dopiero początek tego roku, ale już teraz czujemy, że będzie to wyjątkowy czas pełen niesamowitych chwil i akcji. Kolejne zbiórki i wydarzenia możecie śledzić w naszym Kalendarium.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za wsparcie i do zobaczenia na kolejnych akcjach!

Awatar autora

O autorze

Bartosz Kupajczyk

Człowiek Stacjonarny. CEO własnego łóżka. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że spanie 16h na dobę.