Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Nie zwlekaj i zgłoś swój punkt programu już dziś!

Pyrkon to nie tylko zapraszani goście, niesamowite wystawy czy ogromny Games Room z dziesiątkami gier, ale także… prelekcje! Każdego roku Pyrkonowicze mogli zgłaszać przygotowane przez siebie punkty programu, dokładając swoją cegiełkę do tworzenia tej fantastycznej imprezy. Tym razem też macie taką możliwość!

Podziel się z nami swoją wiedzą!

Masz hopla na punkcie jakiegoś uniwersum i jeszcze przed pierwszą kawą robisz wykłady z inspiracji, z których korzystał jego autor? Nie potrzebujesz lupy, żeby w ukochanej serii gier odnaleźć nawiązania do innych dzieł popkultury? Wyrwany w środku nocy ze snu recytujesz wszystkich przeciwników Spider-Mana i doskonale orientujesz się w tym, jak zostali pokonani przez Petera Parkera? A może chciałbyś opowiedzieć innym Pyrkonowiczom o historii wojskowości i jej wpływie na literaturę fantastyczną?

Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco lub masz w zanadrzu jeszcze inną wiedzę tajemną, którą chciałbyś podzielić się z pozostałymi uczestnikami Pyrkonu, to nie zwlekaj i…

… zgłoś się już dziś! 

Prowadząc prelekcje zyskasz nie tylko możliwość przedstawienia Pyrkonowiczom swojej pasji i zainteresowań, ale również spotkania ludzi z podobnymi zajawkami oraz – kto wie – a nuż uda ci się zarazić kogoś swoim hoplem? 

Na zgłoszenia czekamy do 15.04.2022, do godziny 23:59. 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Mało tego! Pyrkonowi prelegenci mogą liczyć na zniżkę przy zakupie biletu. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie w przygotowanym przez nas FAQ oraz w zakładce „Formularz zgłaszania punktu programowego” 

Psst! W edycji 2022 nie ma możliwości zgłaszania programu naukowego oraz związanego ze Strefą Gier Video! Te w całości obsadzą zaproszeni przez nas goście. 

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.