Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Polecają Krewni Pyrkonu – Łowcy A.D.2114 druga edycja i dodatek Hybrids

Witajcie KREWNI i PRZYJACIELE,

krewni pyrkonu gra

Już za kilka dni rozpoczną się wysyłki do wspierających dodruku oraz nowych dodatków do gry Łowcy A. D. 2114. W dodatku Hybrids znajduje się całkowicie nowa kampania, w której staniecie oko w oko z bandą krwiożerczych maszyn. Wasi bohaterowie powrócą do brutalnego świata Łowców, penetrując opuszczone bunkry, bezkresne bezdroża i enklawy miejskie odradzające się po Uderzeniu. W dodatku Hybrids znajdziecie też zlecenie stworzone we współpracy z Akcją Krewni Pyrkonu.

Czy zdecydujecie się pomóc nieznanemu lekarzowi i zapuścicie się na pustkowia w poszukiwaniu wojskowego laboratorium?

krewni pyrkonu gra

Zarówno pierwsza, jak i druga edycja gry podstawowej zawierają zlecenie, którego celem jest odnalezienie starej aparatury z dawnej stacji krwiodawstwa. Nagrodą jest przenośny bank krwi, za pomocą którego bohaterowie mogą szybciej powracać do zdrowia, jeżeli przynajmniej jeden z nich zdecyduje się na oddanie krwi i zasilenie urządzenia (wymagany jest test zgodności grupy krwi).

Zostały jeszcze gry w wersji angielskiej, otwarta sprzedaż powinna wystartować od 7 lipca na stronie Gamefound.

Awatar autora

O autorze

Magda Walczak

Filolog z przypadku, leń z natury. Jeśli nie musi, to piechotą nie chodzi, ale ujdzie w tłoku. Zdarza się, że coś jej chodzi po głowie, chociaż nigdy przed 9 rano. Za to jej miłość do seriali przechodzi ludzkie pojęcie. Lubi chadzać swoimi ścieżkami, mimo że radzą jej raczej pójść po rozum do głowy.