Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Pyrkonowy Targ Letni zaprasza w sierpniu

Pamiętacie naszego orka Porka, który w zeszłe wakacje podróżował po Poznaniu? Już dwukrotnie miał przyjechać na Pyrkon, ale niestety się to nie udało. Wziął więc sprawy we własny łapy, zebrał kolegów z Wioski Porków i przyjedzie do nas na Pyrkonowy Targ Letni 14-15 sierpnia 2021 roku! 

Pyrkonowy Targ Letni

Kiedy w maju informowaliśmy Was o konieczności przeniesienia Pyrkonu na rok 2022, jednocześnie daliśmy Wam znać, że pomimo tych okoliczności będzie się u nas działo, że zrobimy co w naszej mocy, aby zorganizować dla Was inne, mniejsze wydarzenie. I właśnie dzisiaj możemy już powiedzieć Wam to oficjalnie – wraz z naszym długoletnim Partnerem – Grupą MTP zapraszamy w sierpniu na Pyrkonowy Targ Letni! 

Zobaczmy się ponownie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich! Choć miejsca będziemy mieć mniej niż na Pyrkonie, na pewno nie ostudzi to zapału do prowadzenia niekończących się  rozmów o pasjach w targowej strefie gastronomicznej i nie odbierze możliwości zobaczenia znajomych i rzecz jasna zrobienia szalonych fantastycznych zakupów! 

Bilety będą dostępne w sprzedaży już niebawem.

Dołączcie do wydarzenia na Facebooku, aby znać wszystkie najświeższe informacje o imprezie! 

Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia w sierpniu! 

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love