Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Rusza przedsprzedaż biletów na Pyrkon 2022!

Trzy pierścienie dla… ekhem, znaczy – trzy tokeny dla Pyrkonowiczów pod otwartym niebem! 😁 Właśnie wystartowaliśmy z ofertą specjalną na bilety na Pyrkon 2022!

W ramach Allegro PyrkONline posiadacze pakietu Smart mogą już teraz zakupić na eBilet.pl trzydniowy karnet na Pyrkon i zyskać dodatkowy (trzeci) token na rejestracje na prelekcje!

Akcja trwa do 24.10.21 do godziny 9:00, ale uwaga – liczba biletów w tej akcji jest ograniczona!

24.10.21 o godzinie 10:00 ruszymy na eBilet.pl ze standardową sprzedażą.

Dodatkowo po raz pierwszy w historii Pyrkonu, razem z biletami możecie zakupić również naszą festiwalową koszulkę z tegoroczną grafiką. ✨ Koszulki zakupione online będą 10 złotych tańsze niż te, kupowane na miejscu.

Bilety kupicie pod linkiem 👉 https://allegro.pl/kampania/przedsprzedaz

A więcej szczegółów znajdziecie natomiast na naszej stronie 👉 https://pyrkon.pl/kup-bilet


Przypominamy też, że wszystkie do tej pory zakupione bilety, także Pakiety Specjalne, zachowują ważność.

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love