Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl

Serial audio w świecie Zewu Cthulhu – odsłuchaj zwiastun!

Święta to czas dobroci, miłości, barszczu z uszkami i… prezentów! W tym roku chcielibyśmy dorzucić coś od siebie pod Waszą choinkę. Z tej okazji prezentujemy zwiastun najnowszego projektu, który tworzymy razem z Chaosium Inc., Black Monk Games i naszymi Patronami, czyli serialu audio osadzonego w świecie Zewu Cthulhu!

Biuro Badań Paranormalnych Miskatonic różni się od zwyczajnego miejsca pracy. Pracujący w nim badacze każdego dnia mierzą się z koszmarnymi bytami, służącymi prastarym bogom. Ich mroczne przygody poznacie bliżej dzięki serii 10 odcinków serialu audio, który chcemy tworzyć razem z Wami. 

Zwiastun uchyla rąbka tajemnicy naszej superprodukcji, w której wezmą udział profesjonalni aktorzy głosowi, a we wczuciu się w klimat świata stworzonego przez H.P. Lovecrafta pomogą efekty dźwiękowe i tło muzyczne. Ciarki gwarantowane!

Już pod koniec roku zaprezentujemy Wam nasz profil na Patronite w odświeżonej formie i przekażemy w Wasze ręce odcinek pilotażowy. Dostęp do niego będą mieli wszyscy Pyrkonowicze. Kolejne odcinki, na których powstanie zbieramy fundusze na Patronite, będą dostępne  przedpremierowo dla naszych Patronów, a po miesiącu dla wszystkich.

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love