Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl

Serial audio Zew Cthulhu – posłuchaj odcinka pilotażowego!

Świat stworzony przez H.P. Lovecrafta to nie jest przyjemne miejsce. Rządzą nim Pradawni Bogowie, którzy przez tysiące lat władali kosmosem i ludzkimi umysłami. Poznawaniem ich tajemnic zajmują się Badacze – awanturnicy i naukowcy z całego świata. Przygody części z nich pracujących dla Biura Badań Paranormalnych Miskatonic będziecie mogli poznać w pilotażowym odcinku serialu audio powstającego we współpracy Festiwalu Fantastyki Pyrkon oraz Black Monk Games i Chaosium Inc.

Superprodukcja ze świata Lovecrafta

Planowana antologia przygód badaczy z Biura Badań Paranormalnych Miskatonic to cykl 10 odcinków opartych na scenariuszach ze świata Zewu Cthulhu. Każdy z nich będzie kolejną częścią naszej superprodukcji, w której wezmą udział profesjonalni aktorzy głosowi, a towarzyszyć im będą efekty dźwiękowe oraz tło muzyczne. 

Zostańcie mecenasami projektu!

Wy również możecie stać się częścią tego wyjątkowego projektu i dorzucić do niego coś od siebie. A dokładniej mówiąc – swoje wsparcie finansowe za pośrednictwem Patronite. Czekają tam na Was różne poziomy zaangażowania – w zależności od tego, jaki próg wybierzecie, będziecie mogli wcielić się w jedną z serialowych postaci lub zadecydować jaki punkt programu pojawi się na Pyrkonie. Dzięki Waszemu wkładowi będą mogły powstawać kolejne odcinki, a naszym badaczom być może uda się rozwiązać mroczne tajemnice. Uzbierana kwota w całości zostanie przeznaczona na realizację serialu. 

Koniecznie zajrzyjcie na naszego Patronite, aby dowiedzieć się więcej: https://patronite.pl/Pyrkon

Odcinek pilotażowy znajdziecie na naszym kanale na YouTube.

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love