Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Specjalnie dla Was – nowe kanały komunikacji!

Wieść gminna niesie, że część informacji zamieszczanych na facebookowym profilu Pyrkonu nie dociera do wszystkich, przez co o niektórych sprawach dowiadujecie się już po fakcie lub wcale. Tak było i w przypadku Pyrkonowego Targu Letniego. Niestety Facebook to ciężki czarownik do pokonania, a stosowane przez niego magiczne algorytmy nie są takie łatwe do rozwikłania. Ale nie ma co się poddawać, zawsze można poszukać innej drogi.

Wszystkich tych, którzy chcieliby być na bieżąco z informacjami związanymi z Pyrkonem, zapraszamy na Discorda i Telegram, naszą komunikacyjną nowości! Warto też dołączyć do naszego newslettera. Dzięki tym kanałom nie umknie Wam nic związanego z Festiwalem, a o niektórych rzeczach usłyszycie nawet zanim pojawią się na Facebooku. Prawda, że warto?

Dla wszystkich tych, którzy chcieliby nie tylko być na bieżąco z nowinkami pyrkonowymi, ale także mieć możliwość porozmawiania z innymi na tematy poświęcone wszystkim tym fajnym rzeczom związanym z fantastyką i nie tylko, Discord będzie świetnym wyborem! Discord to nie tylko źródło informacji, ale i super miejsce do prowadzenia rozmów z innymi.

Telegram to z kolei komunikator, w którym możecie zasubskrybować interesujący Was kanał i dostawać powiadomienia związane z obszarem mieszczącym się w kręgu Waszych zainteresowań.

Więcej informacji znajdziecie na podstronie Pozostańmy w kontakcie.

Czekamy na Was na Discordzie i Telegramie, do zobaczenia!

Awatar autora

O autorze

Agnieszka Mróz

Osoba pogrążona we własnych myślach, którą tylko nieliczni potrafią zrozumieć. Kocha książki, mangi i anime. Czytanie rozbudziło w niej miłość do pisania. Bujna wyobraźnia i uwielbienie fantastyki doprowadziły do tego, że chce zyskać moc kreowania nowych światów, w których można spotkać ulubionych bohaterów.