Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Startujemy z Allegro PyrkONline!

Obecny rok zdecydowanie nas nie rozpieszcza, ale coś na to poradzimy! Mimo że tegoroczna edycja Pyrkonu się niestety nie odbyła, mamy dla Was coś na osłodę i poprawę humoru. Właśnie startujemy z Allegro PyrkONine, czyli wydarzeniem tworzonym wspólnie przez Pyrkon i Allegro. Co powiecie na dwutygodniową imprezę online poświęconą uwielbianej przez nas fantastyce?

Jakie atrakcje serwujemy na Allegro PyrkONline?

Jak wiemy, studiowanie w Hogwarcie dostarcza wielu niesamowitych atrakcji, w tym roku nie wszyscy dostali swoje sowy, więc także i my postaramy się zapewnić Wam mnóstwo fantastycznych punktów programu. I co więcej, będą one znacznie bezpieczniejsze (zwłaszcza we współczesnych czasach), ponieważ wszystko odbędzie się online. Allegro PyrkONline rozpoczyna się 9 października i ma potrwać do 22 października, co daje nam sporo dni przepełnionych atrakcjami.

Możecie się spodziewać festiwalowej atmosfery, fantastycznych prelekcji i okazji do szalonych zakupów, co na pewno naładuje każdego pozytywną energią. Mamy dla Was przygotowane wspaniałe atrakcje, między innymi publikację nigdy dotąd nieudostępnionych materiałów wideo, spotkania ze specjalnymi gośćmi i Dream Cosplay Show, czyli konkurs cosplay w formule, jakiej jeszcze nie było! A dla osób kochających zakupy mamy przewidziane specjalne oferty na książki, gry i gadżety. Uchylimy rąbka tajemnicy i zdradzimy Wam kilka z atrakcji, jakie dla Was przygotowaliśmy. W planie między innymi prelekcje poświęcone anime; warsztaty cosplay’u; rozmowa z Michałem Gołkowskim i Michałem Cetnarowskim o różnych przedstawieniach cyberpunkowych światów; spotkanie z Mikiem Pondsmithem czy rozmowa z twórcami cyberpunkowej gry Gamedec. Więcej o samym wydarzeniu i programie przeczytacie tutaj.

To kto tak jak my nie może się już doczekać PyrkONline?

Chcesz być na bieżąco z wszystkimi informacjami na temat Pyrkonu? Zapisz się do naszego newslettera!

Awatar autora

O autorze

Agnieszka Mróz

Osoba pogrążona we własnych myślach, którą tylko nieliczni potrafią zrozumieć. Kocha książki, mangi i anime. Czytanie rozbudziło w niej miłość do pisania. Bujna wyobraźnia i uwielbienie fantastyki doprowadziły do tego, że chce zyskać moc kreowania nowych światów, w których można spotkać ulubionych bohaterów.