Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

To już dziś – Formularz dla Wystawców zostaje otwarty!

Kraina Wystawców jest już dziś prawdopodobnie nieodłączną częścią Pyrkonu. Niech pierwszy rzuci kamieniem, kto choć raz nie zajrzał tam „tylko z ciekawości”, a wyszedł z zestawem kości, nową grą planszową albo przynajmniej kilkoma przypinkami! Niemożliwe jest więc, by tym razem miało jej zabraknąć! No i właśnie dlatego tu jesteśmy – przychodzimy do Was z formularzem dla wystawców! Jeśli chcecie, by i Wasze stoisko stanęło w hali wystawców, wystarczy, że go wypełnicie!

Najważniejsze informacje o Formularzu dla Wystawców

Żeby wypełnić zgłoszenie, wystarczy kliknąć tutaj, lub w link poniżej. Zgłoszenia zbieramy w III turach od dziś do połowy lutego. Pamiętajcie jednak, żeby tego nie odkładać, bo miejsca szybko się kończą! 


FORMULARZ


Więc, jeśli jesteś twórcą niecodziennego rękodzieła, prowadzisz sklep z fantastycznym asortymentem, reprezentujesz duże wydawnictwo lub jesteś tatuażystą, to ten formularz jest dla ciebie!

Awatar autora

O autorze

Natalia Wieczorek

W chwilach wolnych od studentowania wymyśla nowe pomysły, co można by ze sobą zrobić, gdzie pojechać, jak dojechać i to wszystko (oczywiście) bez planu na "kiedy". Ale przecież czas się znajdzie, prawda?