Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl

Zapisy do Strefy Fantastycznych Inicjatyw już wkrótce!

Organizujecie swój własny konwent? Rozkręciliście fantastyczne w każdym tego słowa znaczeniu radio? Tworzycie grupę dubbingującą? A może w inny sposób działacie na rzecz fandomu? Świetna wiadomość dla Was – już niebawem ruszy formularz zapisów do Strefy Fantastycznych Inicjatyw, czyli miejsca na Pyrkonie, w którym możecie pochwalić się przed uczestnikami tym, co robicie!

Strefa Fantastycznych Inicjatyw – co to?

Strefa Fantastycznych Inicjatyw to obszar, w którym prezentują się najróżniejsze grupy fanów, które w jakikolwiek sposób działają non-profit na rzecz szerzenia fantastyki – czy to na małą, czy na większą skalę. Tutaj możecie pokazać innym, jak wspaniałą grupą jesteście, opowiedzieć ludziom o tym, co robicie, i podzielić się z nimi swoją pasją. Może spotkacie tam bratnie dusze z Waszej okolicy, które chciałyby do Was dołączyć lub zobaczyć, czym się zajmujecie?

Zadbajmy wspólnie, by fantastyczne eventy, stowarzyszenia i inne inicjatywy rosły w siłę! Jedyne, co musicie zrobić, to wypełnić formularz na naszej stronie i opowiedzieć nam o Waszej działalności i o tym, jak zamierzacie zaprezentować się na Pyrkonie. Wybrane grupy dostaną od nas wejściówki na teren Festiwalu (od 3 do 6) oraz stoisko do zagospodarowania. Bądźcie czujni, formularz ruszy już niebawem! 🙂

Więcej szczegółów na temat Strefy Fantastycznych Inicjatyw znajdziecie w regulaminie.

Jeśli zaś macie pytania, na które nie ma w nim odpowiedzi, śmiało piszcie do organizatorki Strefy na adres [email protected] Zapraszamy!

Awatar autora

O autorze

Magda Walczak

Filolog z przypadku, leń z natury. Jeśli nie musi, to piechotą nie chodzi, ale ujdzie w tłoku. Zdarza się, że coś jej chodzi po głowie, chociaż nigdy przed 9 rano. Za to jej miłość do seriali przechodzi ludzkie pojęcie. Lubi chadzać swoimi ścieżkami, mimo że radzą jej raczej pójść po rozum do głowy.