Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Projektujesz kostiumy? Zapraszamy na konkurs na Scenie Plenerowej!

Wasze fantastyczne kostiumy i stylizacje są niezaprzeczalnie jedną z najciekawszych atrakcji Pyrkonu! Co roku kolorowi uczestnicy w strojach ozdabiają Targi swoją obecnością. W końcu to Wasz czas by pokazać wszystkim swoją kreatywność i przebrać się za ukochane postaci z filmów, seriali, gier, książek czy komiksów! Jednak szczególnie bliskie naszemu sercu są autorskie kostiumy, które powstają całkowicie z głębi Waszej wyobraźni. Co Pyrkon poświęcamy im wiele uwagi!

Z pewnością zaciekawiła Was informacja, że tegoroczna Maskarada będzie się różnić od poprzednich edycji konkursu. Ukochana przez Was kategoria konkursowa dla Projektów Własnych zmienia formę i zyskuje swój własny punkt programu! Zapraszamy wszystkich twórców oryginalnych strojów do popuszczenia wodzy fantazji i stworzenia najciekawszych przebrań Waszych postaci. Już w piątek na Scenie Plenerowej zaprosimy Was do wzięcia udziału w rywalizacji na najlepszy Projekt Własny, gdzie ogranicza Was jedynie Wasza wyobraźnia! Czeka na Was profesjonalne jury oraz atrakcyjna nagroda pieniężna.

Zgłoszenia przyjmujemy od 06.05.2022 do 06.06.2022 przez formularz dostępny tutaj.

Regulamin konkursu znajduje się tu, a zgoda rodziców na udział znajduje się tutaj.

Awatar autora

O autorze

Bartosz Kupajczyk

Człowiek Stacjonarny. CEO własnego łóżka. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że spanie 16h na dobę.