Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Marcin „Nicram” Kubiesa wpadnie na Pyrkon, aby poprowadzić sesję dla najmłodszych!

Dedeczki, „Wolsung” czy też „Wiedźmin” – gry tabletop, które u jednych wzbudzają ekscytację, a u innych strach. Nasz gość bawi nie tylko dorosłych w ich poważnych (lub i nie) światach, ale także dzieci w specjalnie dla nich napisanym systemie Mistrz Baśni!

Marcin jest profesjonalnym Mistrzem Gry, który w ciągu ostatnich trzech lat poprowadził blisko 500 sesji dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Dorosłym prowadzi głównie „Dungeons and Dragons 5th edition”, a dzieciom serwuje „Mistrza Baśni”, „Hero Kids” oraz mniej lub bardziej autorskie twory w klimatach superbohaterskich, pirackich czy SF. Jego sesje są dynamiczne i pełne emocji.

Bardziej jest jednak znany jako autor rodzinnej gry fabularnej „Mistrz Baśni” (5+) oraz „Baśniogier „(3+) – ilustrowanych gier paragrafowych dla dzieci. Dzięki tym tytułom promuje rodzinne granie w gry fabularne pośród osób, które słyszą o tym po raz pierwszy.

Miłośnik literatury fantasy i SF, soundtracków i cRPGów. Mąż i ojciec, którego hobby stało się sposobem na życie.

Awatar autora

O autorze

Bartosz Kupajczyk

Człowiek Stacjonarny. CEO własnego łóżka. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że spanie 16h na dobę.