Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Psycholog Łukasz Chwalisz gościem Pyrkonu!

Większość z nas kojarzy ojca psychoanalizy Freuda. W opozycji do niego Carl Gustaw Jung w 1913 roku stworzył swoją własną wersję opierającą się na doświadczeniach „drugiej połowy życia”. O tej stronie psychoanalizy opowie nam Łukasz Chwalisz!

Nasz gość to absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, psycholog, mediator, biegły sądowy z zakresu psychologii pracy i mobbingu. Jest też członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoanalizy Jungowskiej podczas procesu certyfikacji na psychoterapeutę jungowskiego. Łukasz Chwalisz zaangażowany jest również w popularyzację myśli jungowskiej – prelekcje na Pyrkonie (2017,2018) i Coperniconie (2019). W swojej pracy zajmuje się projektowaniem warsztatów terapeutycznych w ramach rozwijania myślenia symbolicznego w procesie psychoterapii. Pracuje psychoterapeutycznie oraz prowadzi praktykę prywatną w Poznaniu i w Toruniu.

Posłuchać go będziecie mogli na prelekcjach Bloku Naukowego na tegorocznym Pyrkonie! Wszystkich chętnych do spojrzenia w głąb psyche zapraszamy do wzięcia udziału.

Awatar autora

O autorze

Bartosz Kupajczyk

Człowiek Stacjonarny. CEO własnego łóżka. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że spanie 16h na dobę.