Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Gra o Tron pod choinkę?

Maisie Williams zdradziła miesiąc premiery ósmego sezonu Gry o Tron. Rok był znany od jakiegoś czasu, miesiąc niestety nie. Wielu fanów bało się, że będzie to koniec roku, ale na szczęście nie dostaniemy prezentu pod choinkę, a już dużo wcześniej!

Gra o Tron, sezon 8 – kiedy dokładniej?

Podczas wywiadu z odtwórczynią roli Aryi Stark dowiedzieliśmy się, że ostatni sezon powinien pojawić się już w kwietniu! To zdecydowanie skraca czas oczekiwania. Do tej pory HBO potwierdziło rok, ale o szczegółach była cisza. Maisie Williams zdradziła brytyjskiemu Metro, że pierwszy odcinek pojawi się w kwietniu 2019 roku.
Prace zakończą się w grudniu, ale trzeba będzie chwilę poczekać na dopracowanie odcinków. Myślę, że będzie warto, ponieważ ostatni sezon będzie tym najbardziej zapamiętanym, więc wszystko musi być zapięte na ostatni guzik!

We wrap in December and we air our first episode in April [2019]. That’s a four-month turnaround for these huge episodes. There’s a lot that goes into the final edit. You would not want to rush this season at all. We owe it to our audience and our fans to really do this final season to the best of our abilities.

Awatar autora

O autorze

Paulina Kotlorz

Lubię kocyk, herbatę, kotki i czekoladę.