Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Dinozaury wracają na ekran! Jurassic World: Upadłe królestwo

Uwielbiacie dinozaury? W takim razie mamy wspaniałą wiadomość! Dzisiaj w sieci pojawił się nowy zwiastun Jurassic World: Upadłe królestwo. To ponad dwie minuty, które zapowiadają nie lada rozrywkę! 

Jedno wyginięcie to za mało!

Jurassic World: Upadłe królestwo

Produkcja jest kontynuacją filmu Jurassic World, sprzed trzech lat. Porzucona Isla Nublar zostaje przejęta przez dinozaury, okazuje się jednak, że wielkim gadom zagraża ponowne wyginięcie – tym razem za sprawą znajdującego  się na wyspie wulkanu. Wielu machnęłoby na to ręką, jednak nie Owen Grady – bohater znany nam z poprzedniej części, który postanawia ruszyć im na ratunek.

W produkcji ponownie pojawią się znani aktorzy: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, James Cromwell. Nie zabraknie też twarzy, które widzowie mogą kojarzyć jeszcze z 1993 roku, gdy świat szalał na punkcie Jurassic Park, w obsadzie najnowszego filmu pojawią się bowiem: Jeff Goldblum oraz BD Wong.

Najświeższe materiały promocyjne obejmują nie tylko pełny, trwający dwie i pół minuty zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej, ale też nowy plakat (po lewej).

Zobaczcie sami najnowszą zapowiedź filmu: 

Jurassic World: Fallen Kingdom – Final Trailer [HD]

It’s been three years since theme park and luxury resort Jurassic World was destroyed by dinosaurs out of containment. Isla Nublar now sits abandoned by humans while the surviving dinosaurs fend for themselves in the jungles.

Oto jak dystrybutor przedstawia film:

Minęły cztery lata, od kiedy luksusowy park rozrywki Jurassic World został zdewastowany przez dinozaury i zamknięty. Isla Nublar jest dziś opuszczona przez ludzi, a dinozaury, które przetrwały, próbują poradzić sobie w dżungli same. Kiedy uśpiony dotąd wulkan budzi się do życia, Owen (Chris Pratt) i Claire (Bryce Dallas Howard) za wszelką cenę chcą uratować pozostałe przy życiu stwory.

Owen próbuje odnaleźć Blue, zaginionego raptora, którego wychował, dla Claire ocalenie dinozaurów staje się najważniejszą misją. Kiedy przybywają na wyspę, wulkan zaczyna już wyrzucać z siebie deszcz lawy; Claire i Owen odkrywają spisek mający przywrócić Ziemię do stanu, którego nie widzieliśmy od czasów prehistorycznych.

Jurassic World: Upadłe królestwo zagości na ekranach polskich kin już 8 czerwca!

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.