Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl

Legendarny projektant gier figurkowych – Jervis Johnson – odwiedzi Strefę Gier Planszowych, Bitewnych i Karcianych!

38 lat w Workshop Games…

Strefa Gier Planszowych i Bitewnych będzie w tym roku gościć legendarnego projektanta gier figurkowych – Jervisa Johnsona we własnej osobie. Podczas 38 lat pracy w games Workshop współtworzył on masę tytułów, takich jak Blood Bowl czy Necromunda. Od pierwszej edycji pracował nad Warhammerem 40 000, a także pomagał przy powstawaniu Warhammer: Fantasy Battles i jego następcy – Age of Sigmar.

Nowy rozdział

Po zakończeniu pracy w Games Workshop Jervis Johnson nadal jest aktywnym twórcą, piszącym zasady kolejnych gier. Na Pyrkonie będziecie mogli go spotkać, porozmawiać, zdobyć autograf na ulubionym podręczniku i przede wszystkim wysłuchać historii o początkach i tworzeniu najpopularniejszych gier figurkowych! Jeśli chcecie dowiedzieć się, nad czym pracuje teraz Jervis Johnson – zdecydowanie powinniście poszukać go w Strefie Gier Planszowych i Bitewnych!

Awatar autora

O autorze

Hanna Gamoń

Książkowy przykład ADHD, którego wszędzie jest po trochę. Po skończeniu liceum teatralnego dwa lata studiowała zootechnikę, zrobiła KPP, po czym przebranżowiła się na filologię polską. Obecnie nerdzi z Islandzkiego końca świata, gdzie oddaje się swojej pasji - chodzeniu po górach i nuceniu soundtracku z Władcy Pierścieni. Gdyby miała wybrać idealną pracę, to mimo swojego wzrostu zostałaby hobbitem. Jeśli nie ma jej w okolicy - pewnie znowu szydełkuje jakiś sweter.