Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Mistrzowie Polskiej Fantastyki już w sprzedaży

Od stycznia 2018r. będzie możliwość zebrania kolekcjonerskiej edycji wybranych książek polskiej fantastyki. Edipresse Polska wraz z wydawnictwem Fabryka Słów umożliwia zebranie ciekawych, bestsellerowych pozycji dzięki wydaniu „Mistrzowie Polskiej Fantastyki”.

W jakiej formie edycja zostanie wypuszczona?

Będzie 40 książek, jednak w razie sporego zainteresowania istnieje prawdopodobieństwo, że edycja zostanie rozszerzona.
Tomy mają ukazywać się od stycznia w salonikach prasowych, bądź w salonie EMPIK co dwa tygodnie, w czwartki. Cena jest dosyć atrakcyjna, bo 16,99zł.
Jeśli jednak chcemy bardziej zaoszczędzić, to możemy zamówić prenumeratę poprzez ich stronę i wtedy 12,99zł za tom to idealna sprawa dla naszego portfela. Atrakcyjnie, prawda?

Nazwisk jest dosyć sporo, między innymi będziemy mieli okazję zapoznać się z twórczością Andrzeja Ziemiańskiego, Jacka Piekary, Andrzeja Pilipiuka, czy Jacka Komudy.
Kolekcja startuje już 11 stycznia i zaczniemy przygodę wraz z Jarosławem Grzędowiczem – „Pan Lodowego Ogrodu”.

Wiele pozycji jest pewnie już bardzo dobrze znana, jednak te książki będą miały spójną grafikę, a ich grzbiety będą mogły zdobić niejedną półkę w salonie. Dla kolekcjonera będzie to dobra okazja, żeby zebrać swoje ulubione tytuły w całość i cieszyć nimi oko. Jeśli ktoś dopiero zaczyna swoją przygodę, to ma wspaniałą okazję, żeby fantastyka stała się mu bliższa.

Awatar autora

O autorze

Paulina Kotlorz

Lubię kocyk, herbatę, kotki i czekoladę.