Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Strona główna » Pozostańmy w kontakcie!

Pozostańmy w kontakcie!

Macie już dosyć pustej skrzynki mailowej, na którą nie pisze nikt prócz następców tronów potrzebujących pieniędzy? Brakuje Wam miejsca, gdzie możecie wymieniać poglądy na temat tego, że „ananas jest król Pyrkonu jak lew jest król dżungli!”? A może po prostu chcecie być jeszcze bardziej na bieżąco z wiadomościami na temat festiwalu? Jakiekolwiek by Wasze potrzeby nie były, jesteśmy w stanie je zaspokoić – poznajcie nasze nowe kanały komunikacji!

Ostatnio otrzymujemy od Was coraz więcej informacji, że nie wyświetlają się Wam posty na facebookowym profilu Pyrkonu i dlatego o wielu sprawach dowiadujecie się już po fakcie. Z algorytmem Facebooka niestety mało kto ma szansę wygrać, dlatego postanowiliśmy go nieco obejść! W końcu im więcej posłańców, tym większe prawdopodobieństwo, że wiadomość dotrze do adresata. Już teraz dołączcie do naszego newslettera, serwera na Discordzie i Telegrama! Dzięki nim możecie być pewni, że nie ominą Was żadne wiadomości związane z Pyrkonem, w tym te o biletach i atrakcjach. I co najważniejsze – często będziecie się dowiadywać o nich przed innymi!


W newsletterze co jakiś czas znajdziecie aktualne informacje z pyrkonowego frontu i doniesienia o naszych różnych akcjach. Discord natomiast to nie tylko źródło wiadomości, ale także miejsce do prowadzenia rozmów z innymi Pyrkonowiczami, również na tematy niezwiązane z festiwalem. I w końcu Telegram, gdzie możecie zasubskrybować dowolny kanał i od razu dostawać powiadomienia związane z interesującym Was obszarem. My zaś, przy ich i Waszym udziale, postaramy się jeszcze lepiej odpowiadać na Wasze potrzeby. Czekamy na Was!

Zostaw nam maila i niech nic ważnego Cię nie ominie! 🙂