Przeskocz do treści Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami programu Pyrkonu 2019! Ułóż swój własny plan imprezy, oznaczając wybrane atrakcje gwiazdkami, i upewnij się, że każda godzina Festiwalu będzie dobrze wykorzystanym czasem 🙂

Tutaj możecie pobrać cały program Pyrkonu w pdf.
Jest to fragment naszej gazetki informacyjnej w formacie A3.
Jeżeli chcecie samodzielnie go wydrukować, zadbajcie o przeskalowanie pliku do formatu A4.

Pobieranie programu ...
Nazwa Blok programowy Sala Początek Starts at timestamp Ends at timestamp Non-stop English or neutral
Zbiórka krwi i rejestracja dawców szpiku
Tagi: krewni pyrkonu, dawcy szpiku, dawcy krwi
Krewni Pyrkonu Krewni Pyrkonu 26-04-2019 10:00 1556272809 1556272800
Nauka ARMOURED THRUST starcia lądowe w skali 3mm
Prowadzący: Adam "Az" Domagalski
Nazwa grupy: 6mmwargames
Tagi: Solaris VII, 6mmwargames, 3mm
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 26-04-2019 12:00 1556280009 1556290800
Steampunkowy skirmish. Pokazy WARMACHINE & HORDES.
Nazwa grupy: Klub Gier Bitewnych "Cztery Smoki", Łódź
Tagi: cztery smoki, gry bitewne, warmachine and hordes
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 26-04-2019 12:00 1556280009 1556294400
Pokazy skirmisha WARHAMMER 40K: KILL TEAM
Nazwa grupy: Klub Gier Bitewnych "Cztery Smoki", Łódź
Tagi: gry bitewne, games workshop, kill team, cztery smoki, warhammer 40k, space marines
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 26-04-2019 12:00 1556280009 1556294400
"FOR THE EMPEROR!!!" pokaz gry WARHAMMER 40.000
Nazwa grupy: Klub Gier Bitewnych "Cztery Smoki", Łódź
Tagi: warhammer 40k, gry bitewne, kill team, cztery smoki, games workshop, space marines
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 26-04-2019 12:00 1556280009 1556294400
Jak wejść w anime od dobrej strony?
Prowadzący: Fabien "Suchar" Sacha
Nazwa grupy: ConTrust
Tagi: przewodnik, wprowadzenie, anime
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 26-04-2019 12:00 1556280009 1556283600
Shinobi Warrior- "Test dzwonków"
Prowadzący: Krzysztof "Kliwer" Brzozowski, Kamil "Kawarimi cosplay" Więcek
Nazwa grupy: Oficjalna Wioska Naruto
Tagi: Naruto, Tor przeszkód, Konoha project, Wioska Naruto
Arena Arena 26-04-2019 13:00 1556283609 1556290800
KINGS OF WAR, poprowadź Elfy przeciw Ratkinom!
Nazwa grupy: Klub Gier Bitewnych "Cztery Smoki", Łódź
Tagi: vanguard, cztery smoki, wfb, skaven, gry bitewne, dwarf, kings of war, warhammer, elf, mantic, mantica
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 26-04-2019 13:00 1556283609 1556298000
Pokazy skirmisha fantasy KINGS OF WAR: VANGUARD
Nazwa grupy: Klub Gier Bitewnych "Cztery Smoki", Łódź
Tagi: mantic, mantica, gry bitewne, skaven, cztery smoki, wfb, vanguard, kings of war, warhammer, elf, dwarf
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 26-04-2019 13:00 1556283609 1556298000
Dobre anime, które łatwo przegapić
Prowadzący: Tomasz "Owoc" Lewoc
Tagi: anime
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 26-04-2019 13:00 1556283609 1556287200
Wielka Wiedzówka Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Prowadzący: Gerard "Yukiko" Zyśk
Tagi: fullmetalalchemist, konkurs, wiedzówka, pyrfunty
Blok Konkursowy Sala Konkursowa 2 26-04-2019 14:00 1556287209 1556290800
My Little Pony - Equestria: Puść Wodze Fantazji?
Prowadzący: Daria "Arianka" Pilarczyk
Nazwa grupy: Black Monk Games
Tagi: Kucyki Pony, Equestria: Puść Wodze Fantazji, Equestria, Kucyki, Puść Wodze Fantazji, MLP, Black Monk
Blok Dziecięcy Warsztaty Małe Bloku Dziecięcego 26-04-2019 14:00 1556287209 1556289000
Origami i już!
Prowadzący: Dominik "Dorigami" Kazuś
Nazwa grupy: Dorigami
Tagi: #warsztaty, #origami, #papierżyje
Blok Dziecięcy Warsztaty Duże Bloku Dziecięcego 26-04-2019 14:00 1556287209 1556290800
Jak Sun Wukong stał się nieśmiertelnym?
Prowadzący: Agnieszka Paterska
Tagi: legendy, Sun Wukong, azja
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 26-04-2019 14:00 1556287209 1556290800
Otwarcie Festiwalu
Tagi: Pyrkon, otwarcie
Kino, Muzyka i Teatr Aula Duża 26-04-2019 14:30 1556289009 1556290800
Seriale animowane wczoraj i dziś
Prowadzący: Elżbieta "Trikster" Lesiak, Elżbieta "SparkyEl" Muskietorz
Nazwa grupy: Elvizja i Trikster
Tagi: seriale animowane, animacja, seriale kreskówkowe, kreskówki
Blok Filmowo-Serialowy Aula Mała 26-04-2019 14:30 1556289009 1556292600
Anioły i demony, czyli AI w kinematografii
Prowadzący: Nina "dalek66" Kania
Tagi: Nauka, Sztuczna Inteligencja
Blok Filmowo-Serialowy Sala Filmowo - Serialowa 26-04-2019 14:30 1556289009 1556292600
Kiedy historia spotyka fantastykę
Prowadzący: Krzysztof "KRI.SyS" Haladyn
Tagi: Ostatnie Namaszczenie, fantastyka, historia
Blok Literacki Sala Literacka 2 26-04-2019 14:30 1556289009 1556292600
STAR WARS: IMPERIUM ATAKUJE - Nauka gry
Nazwa grupy: Raven Squadron Poznań
Tagi: imperium, rebelia, gwiezdne wojny, star wars
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 26-04-2019 14:30 1556289009 1556299800
Zostanę Mistrzem Gry! Tylko od czego zaczać?
Prowadzący: Dominik "Dominaris" Sztucki
Tagi: MG, DM, RPG, mistrzowanie, GM, nauka, mistrz gry
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 3B-C 26-04-2019 14:30 1556289009 1556292600
Dobry Złoczyńca Nie Jest Zły
Prowadzący: Filip "Demogorgon" Różanek
Nazwa grupy: Śląski Klub Fantastyki
Tagi: Killmonger, Frieza, Darth Vader, Joker, Doctor Doom, Judge Death
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 26-04-2019 15:00 1556290809 1556292600
RPG okiem psychologa
Prowadzący: Anna Wojtaszczyk, Ada Nowakowska
Tagi: RPG, psychologia, psychoterapia
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 1.1 26-04-2019 15:00 1556290809 1556294400
Promieniowanie promieniowaniu nierówne
Prowadzący: Dariusz Aksamit
Tagi: fizyka, promieniowanie jonizujące, detektory
Blok Naukowy Sala Naukowa 26-04-2019 15:00 1556290809 1556294400
Warsztaty artystyczne na Pyrkonie
Prowadzący: Bartek "Wilson21051" Szczudło
Nazwa grupy: Stowarzyszenie Kultura Ponad Wszystko "KPW"
Tagi: impro, kabaret, aktor, podróż, komedia
Warsztaty Sala Warsztatowa 26-04-2019 15:00 1556290809 1556294400
Zostań mistrzem miecza! - Warsztaty walki
Prowadzący: Malwina "pulpix" Kołb
Nazwa grupy: ARMA-PL
Tagi: ARMA, Walka, Mistrz, Miecz, Warsztat
Arena Arena 26-04-2019 15:00 1556290809 1556298000
Animacja, synteza i rozpoznawanie twarzy
Prowadzący: Damian "Requel" Pęszor
Tagi: inwigilacja, monitoring, animacja, to ja go tnę, technologie, twarz, synteza, tjgt, gry
Blok Gier Elektronicznych - Prelekcje Gry elektroniczne: prelekcje 26-04-2019 15:00 1556290809 1556294400
Komiks dziecięcy - spotkanie z twórcami
Prowadzący: Marcin "Iron" Łuczak
Goście: Maciej Kur, Marta Falkowska, Piotr „Bedyk” Bednarczyk
Tagi: komiks, dla, dzieci
Blok Komiksowy Sala Komiksowa 26-04-2019 15:00 1556290809 1556294400
You shall not pass!
Prowadzący: Łukasz "MadKain" Smagacz, Michał "Gruźlik" Cymuta
Tagi: pyrfunty, Blade Runner, Mad Max, Star Trek, Terminator, Alien, Star Wars, Interstellar, Harry Potter, Batman, Predator, Lord of the Rings
Blok Konkursowy Sala Konkursowa 2 26-04-2019 15:00 1556290809 1556294400
Paskudnie prosty konkurs wiedzy o DC Comics
Prowadzący: Krzysztof "Lokus" Tymczyński
Tagi: superman, dc comics, konkurs, batman
Blok Dziecięcy Scena Bloku Dziecięcego 26-04-2019 15:00 1556290809 1556294400
Mistrz Baśni
Prowadzący: Marcin "Nicram" Kubiesa
Tagi: #gra, #warsztaty, #MistrzBaśni
Blok Dziecięcy Warsztaty Małe Bloku Dziecięcego 26-04-2019 15:00 1556290809 1556290800
Nadaj charakter robotowi – warsztaty
Prowadzący: Mijako "shadow05" Zyzek
Nazwa grupy: Wydawnictwo CzyTam
Tagi: warsztaty plastyczne, warsztaty, roboty, diy, blok dziecięcy, dzieci, zabawki
Blok Dziecięcy Warsztaty Duże Bloku Dziecięcego 26-04-2019 15:00 1556290809 1556294400
LARP: Śmierć Stalina
Prowadzący: Filip "Tenzin" Kliber
Nazwa grupy: RogaLARP
Tagi: #Dramat, #Historyczny, #larp, #ZSRR, #dlaśredniozaawansowanych, #Komedia
Strefa Fabularna - Larp 2.3 Larp 26-04-2019 15:00 1556290809 1556305200
LARP: Templariusze muszą umrzeć
Prowadzący: Marika "Solniczka" Myszka, Tomasz "HunterCT" Sikora
Tagi: #templariusze, #zakon, #herezja, #dlapoczątkujących, hunter, larp
Strefa Fabularna - Larp 3.1 Larp 26-04-2019 15:00 1556290809 1556305200
Turniej w grę "Wirus"
Nazwa grupy: Trefl
Tagi: wirus, turniej, Trefl, gra planszowa
Blok Gier Bez Prądu - Planszówki Turnieje Planszówkowe 26-04-2019 15:00 1556290809 1556294400
Spotkanie z twórcami "Pół Wieku Poezji Później"
Prowadzący: Szymon Raczkiewicz, Jakub Nurzyński, Brunon Hawryluk
Goście: Bartosz Wesołowski, Stanisław Mąderek
Tagi: wiedźmin, Pół Wieku Poezji Później
Blok Filmowo-Serialowy Aula Duża 26-04-2019 15:00 1556290809 1556294400
Czy żyjemy w roku „1984"?
Prowadzący: Wojciech "Rekon" Ługowski
Tagi: kultura, antropologia, współczesność, dystopia, fikcja, Orwell, literatura
Blok Literacki Sala Literacka 1 26-04-2019 15:00 1556290809 1556294400
Kultura - element światotworzenia
Prowadzący: Lady V.
Tagi: Japonia, pisanie, Światotworzenie
Blok Dla Początkujących Sala Dla Początkujących 26-04-2019 15:00 1556290809 1556292600
[Autografy] Christopher Judge
Goście: Christopher Judge
Tagi: eng, autografy, Judge
Blok Filmowo-Serialowy Autografy 26-04-2019 15:00 1556290809 1556294400 1
STAR WARS: ARMADA - Nauka Gry
Nazwa grupy: Raven Squadron Poznań
Tagi: imperium, xwing, statki kosmiczne, star wars, gwiezdne wojny, armada, rebelia
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 26-04-2019 15:00 1556290809 1556290800
X-WING Nauka gry wprost z odległej galaktyki!
Nazwa grupy: Raven Squadron Poznań
Tagi: xwing, statki kosmiczne, star wars, gwiezdne wojny
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 26-04-2019 15:00 1556290809 1556290800
Nauka gry EPIC ARMAGEDDON, czyli WH40K w skali 6mm
Prowadzący: Adam "Az" Domagalski
Nazwa grupy: 6mmwargames
Tagi: Epic Armageddon, Solaris VII, 6mm, 6mmwargames
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 26-04-2019 15:00 1556290809 1556301600
Spotkanie z twórcami "Pół Wieku Poezji Później"
Prowadzący: Szymon Raczkiewicz, Jakub Nurzyński, Brunon Hawryluk
Goście: Bartosz Wesołowski, Stanisław Mąderek
Tagi: wiedźmin, Pół Wieku Poezji Później
Blok Filmowo-Serialowy Telebim/nocne kino plenerowe 26-04-2019 15:00 1556290809 1556294400
RPG-owy HelpDesk
Prowadzący: Daniel "Sir Humphrey" Hermanowicz, Bartosz "Shirak" Górniak, Katarzyna "Pixxel" Wlazło, Michał "Vincu" Kowalski
Nazwa grupy: HelpDesk RPG
Tagi: robienie postaci, kości, gracze, gry fabularne, RPG, MG, sesja
Strefa Fabularna - Prelekcje Sala Warsztatowa Fabularna 26-04-2019 15:00 1556290809 1556298000
Mamoru Hosoda - Godny Następca Mistrza?
Prowadzący: Jakub "Silfox" Bartkowiak, Michał "Slasher" Janicki
Tagi: Miyazaki, Mirai, Ghibli, Film, Dzieci, Anime, Hosoda, Mamoru, Hayao, Wilcze
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 26-04-2019 15:00 1556290809 1556294400
LARP: War never changes...
Prowadzący: Wojciech "Reiku." Tymczak, Paulina "Hotaru" Stolecka, Gerard "Alchelor" Vetinari
Tagi: #postapo, LARP, #dlapoczątkujących, #larp, Postapokalipsa, #apokalipsa, #bieszczady
Strefa Fabularna - Larp 2.2 Larp 26-04-2019 15:00 1556290809 1556305200
Ojcostwo i RPG. Jak to pogodzić?
Prowadzący: Adam "Wolvie" Wieczorek
Tagi: jak żyć, parenting, czas, rpg, w poszukiwaniu straconego czasu, jak znaleźć czas, hobby a życie
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 26-04-2019 15:30 1556292609 1556294400
Konkurs z meekhańskiego pogranicza
Prowadzący: Luiza "Lu" Maćkowiak, Bartłomiej "Robin Blackett" Skałbania
Nazwa grupy: Imperium Meekhańskie
Tagi: fantasy, konkurs, robert m. wegner, imperium meekhańskie, pyrfunty, wegner, opowieści z meekhańskiego pogranicza, meekhan, polskie fantasy
Blok Konkursowy Sala Konkursowa 1 26-04-2019 15:30 1556292609 1556296200
Star Trek dla początkujących
Prowadzący: Joanna Szulc
Tagi: star trek, początkujący
Blok Dla Początkujących Sala Dla Początkujących 26-04-2019 15:30 1556292609 1556294400
Nawiedzone życie Shirley Jackson
Prowadzący: Agnieszka "crusia" Brodzik
Nazwa grupy: Carpe Noctem
Tagi: Nawiedzony Dom na Wzgórzu, horror, groza, literatura, Shirley Jackson
Blok Literacki Sala Literacka 2 26-04-2019 15:30 1556292609 1556296200
David Bowie i fantastyka
Prowadzący: Katarzyna "Ophie" Koćma
Nazwa grupy: Wydawnictwo IX
Tagi: Ziggy Stardust, Dawid Bowie, Life on Mars
Blok Filmowo-Serialowy Sala Filmowo - Serialowa 26-04-2019 15:30 1556292609 1556296200
Tajemnice rodziny Agreste (Miraculous Ladybug)
Prowadzący: Anita Rudnicka, Magdalena Słuszniak, Konrad Olchawa
Tagi: Władca Ciem, Biedronka, Czarny Kot, Miraculum, Ladybug, Adrien Agreste, Agreste, Gabriel Agreste, Olchuś, Miraculous Ladybug, Miraculous
Blok Filmowo-Serialowy Aula Mała 26-04-2019 15:30 1556292609 1556296200
Pathfinder - 10 lat minęło!
Prowadzący: Jakub "gorbacz" Jaraczewski
Tagi: pathfinder d&d dedeczki rpg
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 3B-C 26-04-2019 15:30 1556292609 1556296200
Zrób Graczom Tutorial
Prowadzący: Michał "El Commediante" Wojtas
Tagi: RPG, DnD5e
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 26-04-2019 16:00 1556294409 1556296200
Warsztaty improwizacji komediowej
Prowadzący: Michał "majkelman" Malinowski, Patryk "Cyplik" Cyplik
Tagi: warsztaty, improwizacja
Warsztaty Sala Warsztatowa 26-04-2019 16:00 1556294409 1556301600
Unreal Engine - jak programować nie znając języków
Nazwa grupy: Michał "Koxen" Odziemczyk KNTG Polygon
Tagi: #GameDev, #TworzenieGier, #SilnikiGier
Blok Gier Elektronicznych - Prelekcje Gry elektroniczne: prelekcje 26-04-2019 16:00 1556294409 1556298000
Fight Club – czy komiksowy sequel był konieczny?
Prowadzący: Katarzyna "Szara Córka" Jusiak
Tagi: Fight Club, komiks
Blok Komiksowy Sala Komiksowa 26-04-2019 16:00 1556294409 1556298000
Energetyka przyszłości
Prowadzący: dr hab. Sławomir Wronka
Goście: dr hab. Sławomir Wronka
Tagi: elektronie termojądrowe, reakcje syntezy
Blok Naukowy Sala Naukowa 26-04-2019 16:00 1556294409 1556298000
Konkurs ogólnoliteracki
Prowadzący: Elżbieta "Wiewóra" Schulz, Agnieszka "Pooka" Schulz
Tagi: fantastyka, fantasy, konkurs, lietratura, science fiction, pyrfunty
Blok Konkursowy Sala Konkursowa 2 26-04-2019 16:00 1556294409 1556301600
Fabryka Glutków
Prowadzący: Natalia "Hemmerling" Konkol
Nazwa grupy: Szalejdoskop
Tagi: #warsztaty, #ubrudźsię
Blok Dziecięcy Warsztaty Duże Bloku Dziecięcego 26-04-2019 16:00 1556294409 1556298000
LARP piracki: Królowie siedmiu mórz
Prowadzący: Adam "adamwaskiewicz" Waśkiewicz, Dominik "Dominaris" Sztucki
Tagi: spiski, rum, szanty, larp, piraci, polityka, 17wiek, dla średniozaawansownych, morze, xvii w, dla początkujących
Strefa Fabularna - Larp 3.3 Larp 26-04-2019 16:00 1556294409 1556305200
Turniej w grę "Potwory w Tokio"
Nazwa grupy: Egmont
Tagi: Egmont, gra planszowa, turniej
Blok Gier Bez Prądu - Planszówki Turnieje Planszówkowe 26-04-2019 16:00 1556294409 1556301600
Devmeet - RYSUJEMY!
Prowadzący: Maria "Ritka" Brzeska
Tagi: internet, instagram, deviantart, Rysunek
Blok Integracyjny Blok Integracyjny 26-04-2019 16:00 1556294409 1556301600
Poszukiwany nauczyciel obrony przed czarną magią!
Prowadzący: Filip "izmael" Pokorzyński
Nazwa grupy: Maskon
Tagi: harry potter, #dlapoczątkujących, #czarnamagia, #hogwart, #larp
Strefa Fabularna - Larp 2.5 Larp 26-04-2019 16:00 1556294409 1556305200
Angus Watson - Q&A [ENG/PL]
Prowadzący: Grzegorz "karevos" Czapski
Goście: Angus Watson
Tagi: eng, Watson
Blok Literacki Sala Literacka 1 26-04-2019 16:00 1556294409 1556298000 1
[Zdjęcia] Christopher Judge
Goście: Christopher Judge
Tagi: Judge, zdjęcia, photo op, eng
Blok Filmowo-Serialowy Foto studio 26-04-2019 16:00 1556294409 1556298000 1
Akademia Gwiezdnej Floty, szkolenie FULL THRUST
Prowadzący: Sebastian "Admiral Petrarch" Franczak
Nazwa grupy: Solaris7.pl
Tagi: Solaris VII, Full Thrust
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 26-04-2019 16:00 1556294409 1556305200
[Autografy] Bartosz Wesołowski
Goście: Bartosz Wesołowski
Tagi: Wesołowski, autografy
Blok Filmowo-Serialowy Autografy 26-04-2019 16:00 1556294409 1556298000
Świat podbity przez rzymskie legiony
Goście: Ben Kane
Tagi: Legio Rapax, eng, Starożytny Rzym, Hannibal
Blok Literacki Aula Duża 26-04-2019 16:00 1556294409 1556298000 1
Turniej BLOOD BOWL, footbal w świecie WARHAMMERA
Prowadzący: Paweł "Privian" Kołodziej
Tagi: #bloodbowl
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne Turnieje 26-04-2019 16:00 1556294409 1556294400
[Autografy] Maciej Kur i Piotr Bednarczyk
Goście: Maciej Kur, Piotr „Bedyk” Bednarczyk
Tagi: lil i put, kajko i kokosz
Blok Komiksowy Autografy 26-04-2019 16:00 1556294409 1556298000
[Autografy] Marta Falkowska
Goście: Marta Falkowska
Tagi: oto tosia, komiks dla dzieci
Blok Komiksowy Autografy 26-04-2019 16:00 1556294409 1556298000
Steampunkowy skirmish. Pokazy WARMACHINE & HORDES.
Nazwa grupy: Klub Gier Bitewnych "Cztery Smoki", Łódź
Tagi: cztery smoki, gry bitewne, warmachine and hordes
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 26-04-2019 16:00 1556294409 1556308800
[Autografy] Stan Sakai
Goście: Stan Sakai
Tagi: usagi yojimbo
Blok Komiksowy Autografy 26-04-2019 16:00 1556294409 1556298000
Pokazy skirmisha WARHAMMER 40K: KILL TEAM
Nazwa grupy: Klub Gier Bitewnych "Cztery Smoki", Łódź
Tagi: gry bitewne, games workshop, kill team, cztery smoki, warhammer 40k, space marines
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 26-04-2019 16:00 1556294409 1556308800
Prawdopodobnie największy wykreowany larpowy świat
Goście: Ernest Warych
Tagi: #świat, #kreacja, #tworzeniegier, #larp
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 1.1 26-04-2019 16:00 1556294409 1556298000
"FOR THE EMPEROR!!!" pokaz gry WARHAMMER 40.000
Nazwa grupy: Klub Gier Bitewnych "Cztery Smoki", Łódź
Tagi: warhammer 40k, gry bitewne, kill team, cztery smoki, games workshop, space marines
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 26-04-2019 16:00 1556294409 1556308800
Sesja RPG
Tagi: RPG, #sesja
Strefa Fabularna - Prelekcje 3.4 Sesje RPG 26-04-2019 16:00 1556294409 1556305200
Sesja RPG
Tagi: RPG, #sesja
Strefa Fabularna - Prelekcje 3.5 Sesje RPG 26-04-2019 16:00 1556294409 1556308800
Świat podbity przez rzymskie legiony
Goście: Ben Kane
Tagi: Legio Rapax, eng, Starożytny Rzym, Hannibal
Blok Literacki Telebim/nocne kino plenerowe 26-04-2019 16:00 1556294409 1556298000 1
Magic: The Gathering - Draft
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: gry karciane, draft, eng, Magic: The Gathering, karcianka, MTG
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 26-04-2019 16:00 1556294409 1556308800 1
Magic: The Gathering - Pauper
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: gry karciane, eng, Magic: The Gathering, karcianka, MTG
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 26-04-2019 16:00 1556294409 1556305200 1
Turniej - Sonic the Hedgehog (speedrun lvl 1)
Tagi: sonic, gry elektroniczne, retro
Hala Bloku Gier Elektronicznych Strefa Retro 26-04-2019 16:00 1556294409 1556298000
Wirtualne turlanie, czyli RPG przez internet
Prowadzący: Dominik "fenashek" Pietrasik
Nazwa grupy: Przygody Młodego Mistrza Gry
Tagi: rpg internet kości gry fabularne
Blok Dla Początkujących Sala Dla Początkujących 26-04-2019 16:00 1556294409 1556296200
Czy wojsko może być kawaii? Manga w wizerunku JSDF
Prowadzący: Aleksandra Jaworowicz-Zimny
Tagi: kawaii, JSDF, Japonia, manga
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 26-04-2019 16:00 1556294409 1556298000
Fantastyczny ciekły azot
Prowadzący: Ignacy "SKNFFusion" Zgrajek
Nazwa grupy: FUSION Studenckie Koło Naukowe Fizyków
Tagi: #fizyka, #pokazy, #nauka, #ciekłyazot
Blok Dziecięcy Świetlica 1: Prelekcje 26-04-2019 16:00 1556294409 1556298000
LARP: Santa Maria
Prowadzący: Karolina "Keaken" Juźwiak, Jędrasiak "Iwo Dicarlo" Iwo
Tagi: #morze, #statek, #dlapoczątkujących, #santamaria, #larp
Strefa Fabularna - Larp 3.2 Larp 26-04-2019 16:00 1556294409 1556308800
Droga przez mękę. Grupowe pisanie scenariuszy
Prowadzący: Adam "Wolvie" Wieczorek
Tagi: obłęd, Cthulhu, Black Monk, jak nie zabić przyjaciela, Lovecraft, jak nie pisać RPG, Chaosium, HPL, RPG, scenariusz RPG. jak pisać scenariusz RPG, Babie Lato, Howard Philips Lovecraft, kampania rpg, Zew Cthulhu, poczytalność
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 26-04-2019 16:30 1556296209 1556298000
Kosmici i piramidy-co wiesz o Gwiezdnych Wrotach?
Prowadzący: Patrycja "_" Kryk
Tagi: Gwiezdne Wrota, konkurs, Stargate, pyrfunty
Blok Konkursowy Sala Konkursowa 1 26-04-2019 16:30 1556296209 1556299800
Filmy, których nie znasz, chociaż powinieneś.
Prowadzący: Julia "kajmanowo" Cieciuch, Agata "antar" Cieciuch
Tagi: StarGate, pitchblack, westworld, sci-fi, Constantine, Batman, film, jumanji, Gwiezdne Wrota, tron
Blok Dla Początkujących Sala Dla Początkujących 26-04-2019 16:30 1556296209 1556299800
Przekładaniec - spektakl teatru fantastyki
Nazwa grupy: Amatorska Grupa Teatralna "RESURSA" z Radomia
Tagi: przekładaniec, Stanisław Lem, teatr, resursa
Kino, Muzyka i Teatr Sala Ziemi 26-04-2019 16:30 1556296209 1556299800
Magia i mistyka na wojnie
Goście: Paweł Majka
Tagi: mistyka, wojna
Blok Literacki Sala Literacka 2 26-04-2019 16:30 1556296209 1556299800
Panel Obrońców Prequeli Star Wars
Prowadzący: Radosław Pisula, Adam "Webby" Stempniak, Ania "Villi" Rymska, Bartek "Burzol" Burzyński
Tagi: Gwiezdne Wojny, Star wars
Blok Filmowo-Serialowy Aula Mała 26-04-2019 16:30 1556296209 1556299800
The Lost World Jurassic Park - Science vs Fiction
Prowadzący: Szymon "Szymunio" Górnicki
Tagi: Jurassic Park, The Lost World, dinozaury
Blok Filmowo-Serialowy Sala Filmowo - Serialowa 26-04-2019 16:30 1556296209 1556299800
ALIENS vs. PREDATORS w systemie PMC2640 15mm
Prowadzący: Szymon "Hiena.mx" Gołębiewski
Nazwa grupy: Solaris7.pl
Tagi: #solaris7pl #bitewniaki
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 26-04-2019 16:30 1556296209 1556307000
Realistyczne miasta w twojej kampanii...
Nazwa grupy: Rudolf 'Rudie' Aligierski
Tagi: światotworzenie, urbanistyka, RPG, Gry Fabularne
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 3B-C 26-04-2019 16:30 1556296209 1556299800
A gdyby Half-Life 3 jednak wyszedł..?
Prowadzący: Zuzanna "SilverDragonfly" Liske
Tagi: #BGEprelekcje, #GryKomputerowe, #HalfLIfe
Blok Gier Elektronicznych - Prelekcje Gry elektroniczne: prelekcje 26-04-2019 17:00 1556298009 1556301600
Czy śmiertelność postaci w RPG musi być problemem?
Prowadzący: Damian "Requel" Pęszor
Tagi: umieranie, drużyna, postać, kampania, śmierć, rpg
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 26-04-2019 17:00 1556298009 1556299800
Psychologiczne "BHP" uczestnictwa w RPG
Prowadzący: Anna Wojtaszczyk, Ada Nowakowska
Tagi: psychologia, RPG
Strefa Fabularna - Prelekcje Sala Warsztatowa Fabularna 26-04-2019 17:00 1556298009 1556305200
Games of Thrones
Goście: Mark Rein•Hagen
Tagi: rpg, intrygi, mark rein-hagen
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 1.1 26-04-2019 17:00 1556298009 1556301600 1
Walki Słowian i wikingów
Tagi: pokaz, walki, arena, słowianie, wikingowie
Arena Arena 26-04-2019 17:00 1556298009 1556301600
Osobisty demon czarownicy - historia prawdziwa
Prowadzący: Ronowska "Hegle" Bożena
Tagi: czarownice, magia, czarostwo, procesy o czary, nowożytność, czary, wierzenia ludowe, polowania na czarownice, magia demoniczna
Blok Naukowy Sala Naukowa 26-04-2019 17:00 1556298009 1556301600
Mistrz Baśni
Prowadzący: Marcin "Nicram" Kubiesa
Tagi: #gra, #warsztaty, #MistrzBaśni
Blok Dziecięcy Warsztaty Małe Bloku Dziecięcego 26-04-2019 17:00 1556298009 1556298000
Magiczne oblicze soli!
Prowadzący: Dorota "Topaz" Derychowska, Robert "Zefiryn" Serek
Nazwa grupy: Robert 'Zefiryn', Dorota 'Topaz'
Tagi: #malowanie #klejenie #prace manualne #kolory #sól
Blok Dziecięcy Warsztaty Duże Bloku Dziecięcego 26-04-2019 17:00 1556298009 1556301600
35-lecie historii o Wojowniczych Żółwi Ninja
Prowadzący: Joanna "Lola" Lange
Nazwa grupy: Joanna 'Lola' Lange
Tagi: Leonardo, Donatello, Kawabanga, Cawabanga, Michael-Angelo, TMNT, Pizza, Wojownicze żółwie ninja, Buyakasha, Raphael
Blok Komiksowy Sala Komiksowa 26-04-2019 17:00 1556298009 1556301600
Awenderi, czyli roztwór z boga - Bóstwa Meekhanu
Prowadzący: Grzegorz "bielend" Bielęda, Aneta "Aneta" Kruc
Nazwa grupy: Imperium Meekhańskie
Tagi: Wegner, Opowieści z meekhańskiego pogranicza, polskie fantasy, Meekhan, Robert M. Wegner, fantasy, imperium meekhańskie
Blok Literacki Sala Literacka 1 26-04-2019 17:00 1556298009 1556301600
[Panel] Autor też gra(cz)!
Prowadzący: Dominika "Nerd Kobieta" Tarczoń, Krystyna "Krystyna" Chodorowska
Goście: Radosław Rak
Tagi: panel, gry, rpg
Blok Literacki Aula Duża 26-04-2019 17:00 1556298009 1556301600
[Autografy] Thomas Astruc i Wilfried Pain
Goście: Thomas Astruc, Wilfried Pain
Tagi: Wilfried, eng, Astruc, autografy
Blok Filmowo-Serialowy Autografy 26-04-2019 17:00 1556298009 1556301600 1
[Autografy] Ben Kane
Goście: Ben Kane
Tagi: autografy, eng, Kane
Blok Literacki Autografy 26-04-2019 17:00 1556298009 1556301600 1
KINGS OF WAR, poprowadź Elfy przeciw Ratkinom!
Nazwa grupy: Klub Gier Bitewnych "Cztery Smoki", Łódź
Tagi: vanguard, cztery smoki, wfb, skaven, gry bitewne, dwarf, kings of war, warhammer, elf, mantic, mantica
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 26-04-2019 17:00 1556298009 1556312400
Pokazy skirmisha fantasy KINGS OF WAR: VANGUARD
Nazwa grupy: Klub Gier Bitewnych "Cztery Smoki", Łódź
Tagi: mantic, mantica, gry bitewne, skaven, cztery smoki, wfb, vanguard, kings of war, warhammer, elf, dwarf
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 26-04-2019 17:00 1556298009 1556312400
DUST 1974, pokaz i nauka gry w klimatach Weird War
Nazwa grupy: Warfactory.pl
Tagi: Dust1947, weird war, dieselpunk, figurki, bitewniaki
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 26-04-2019 17:00 1556298009 1556298000
Magic: The Gathering - Draft
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: gry karciane, draft, eng, Magic: The Gathering, karcianka, MTG
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 26-04-2019 17:00 1556298009 1556312400 1
Nauka Gry Karcianej Vampire: the Eternal Struggle
Prowadzący: Filip "BlueMana" Bucholc
Nazwa grupy: VtES Poznań
Tagi: Vampire: the Eternal Struggle, karcianka, VTES
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 26-04-2019 17:00 1556298009 1556312400
BattleTech CCG - prezentacja i nauka gry
Prowadzący: Bartosz "Brathac" Bruziak
Nazwa grupy: Solaris7.pl
Tagi: karcianka, battletech, mechy, ccg, solaris7.pl
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 26-04-2019 17:00 1556298009 1556308800
Między dymkami
Prowadzący: Michał Żmijewski, Urszula Knap
Tagi: tłumaczenia, wydawnictwo, manga
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 26-04-2019 17:00 1556298009 1556305200
Turniej - Kret
Tagi: retro, gry elektroniczne
Hala Bloku Gier Elektronicznych Strefa Retro 26-04-2019 17:00 1556298009 1556301600
Jak bez strachu zacząć prowadzić w RPG
Prowadzący: Maciej "Zefir" Starzycki
Nazwa grupy: Stowarzyszenie Avangarda
Tagi: jak zacząć, mg, prowadzenie, rpg
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 26-04-2019 17:30 1556299809 1556301600
Chamskie praktyki wydawnictw komiksowych z USA
Prowadzący: Adam "UncleMroowa" Antolski, Oskar Rogowski
Tagi: dc comics, marvel, komiks
Blok Komiksowy Aula Mała 26-04-2019 17:30 1556299809 1556303400
Wojna nigdy się nie zmienia - Fallout quiz
Prowadzący: Tomasz "Antura" Wiklandt
Tagi: konkurs, Postapokalipsa, pyrfunty, Fallout
Blok Konkursowy Sala Konkursowa 1 26-04-2019 17:30 1556299809 1556303400
That first novel
Goście: Angus Watson
Tagi: publishing, eng, debut
Blok Literacki Sala Literacka 2 26-04-2019 17:30 1556299809 1556303400 1
Spotkanie z Pawłem Sakowskim (8. sezon Gry o tron)
Prowadzący: Paweł Sakowski, Tomasz "Lord Dowódca" Nowakowski, Adrianna "wrednafranca" Ubych
Nazwa grupy: Westeros.pl, Parówki z demogorgona
Tagi: wywiad, finałowy, gra o tron, sezon 8, spoilery, polski aktor, ostatni, game of thrones, paweł sakowski
Blok Filmowo-Serialowy Sala Filmowo - Serialowa 26-04-2019 17:30 1556299809 1556303400
50 twarzy seryjnych morderców
Prowadzący: Zbigniew "Zed" Zych
Nazwa grupy: Lans Macabre
Tagi: erpegowy Yak!, Lans Macabre, dla graczy, dla MG
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 3B-C 26-04-2019 17:30 1556299809 1556303400
Magic: The Gathering - FNM Standard
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: Magic: The Gathering, karcianka, MTG, gry karciane, eng
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 26-04-2019 17:30 1556299809 1556314200 1
Fantastyczny ciekły azot
Prowadzący: Ignacy "SKNFFusion" Zgrajek
Nazwa grupy: FUSION Studenckie Koło Naukowe Fizyków
Tagi: #fizyka, #pokazy, #nauka, #ciekłyazot
Blok Dziecięcy Świetlica 1: Prelekcje 26-04-2019 17:30 1556299809 1556303400
Game Design the Chaosium Way
Goście: Jeff Richard
Tagi: Chaosium, Call of Cthulhu, rpg
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 1.1 26-04-2019 18:00 1556301609 1556305200 1
Jak Elfy zmieniały się na przestrzeni wieków?
Prowadzący: Piotr "Drwal Rębajło" Włuczkowski
Tagi: #DrwalRębajło, #Elfy, #BGEprelekcje, #GryKomputerowe, #Warcraft3
Blok Gier Elektronicznych - Prelekcje Gry elektroniczne: prelekcje 26-04-2019 18:00 1556301609 1556308800
Sandbox - robisz to (prawdopodobnie) dobrze
Nazwa grupy: Wolfgang Schwarzenatter
Tagi: wfrp, praktyka, conan2d20, sandbox, d&d
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 26-04-2019 18:00 1556301609 1556303400
Dlaczego nie wierzymy w globalne ocieplenie?
Prowadzący: Michał Kosakowski
Tagi: klimat, globalne ocieplenie, klimatologia, Ziemia
Blok Naukowy Sala Naukowa 26-04-2019 18:00 1556301609 1556305200
Smockowanie w cosplayu - warsztaty
Prowadzący: Anna "Anuszka" Kręglewska
Nazwa grupy: Anuszka Cosplay
Tagi: stroje, strój, szycie, haftowanie, kostium, cosplay, smocking, smockowanie, kostiumy, warsztaty, haft
Warsztaty Sala Warsztatowa 26-04-2019 18:00 1556301609 1556305200
Warsztaty tańców szkockich, irlandzkich, dworskich
Prowadzący: Natalia "Nathaniele" Misiukiewicz
Tagi: taniec, szkocki, jane austen, tańce, jig, reel, irlandzki, set, anglia, warsztaty, zabawa, celtyckie, dawne
Arena Arena 26-04-2019 18:00 1556301609 1556308800
Omelette du Fromage
Prowadzący: Marek "Kaczucha" Gąsior, Olga "Hellga" Pratsz
Tagi: lata '90, Konkurs, pyrfunty, lata '00, Kreskówki
Blok Konkursowy Sala Konkursowa 2 26-04-2019 18:00 1556301609 1556305200
Twórcze szaleństwo
Prowadzący: Dorota "Topaz" Derychowska, Barbara "Ether" Bobko
Nazwa grupy: Ether & Topaz
Tagi: dzieci, malowanie, robótki ręczne, twórczość, zabawa, arcydzieła, diy, rysowanie
Blok Dziecięcy Warsztaty Duże Bloku Dziecięcego 26-04-2019 18:00 1556301609 1556305200
Ceynowy żołnierzyk- warsztaty teatralno-lalkarskie
Prowadzący: Wiktoria "Hotarubi" Jureczko
Tagi: lalki teatralne, puppet theatre, puppets, warsztaty lalkarskie, wyobraźnia, teatr, cynowy żołnierzyk, zabawa
Blok Dziecięcy Scena Bloku Dziecięcego 26-04-2019 18:00 1556301609 1556305200
Wspólne śpiewanie szant i innych piosenek
Prowadzący: Marlena "Tay" Podleśna, Kowalska "Zesk" Agata
Tagi: muzyka, blok integracyjny, śpiewanie, szanty
Blok Integracyjny Blok Integracyjny 26-04-2019 18:00 1556301609 1556305200
Turniej w grę "Totem"
Nazwa grupy: Nasza Księgarnia
Tagi: gra planszowa, NK, turniej, Nasza Księgarnia
Blok Gier Bez Prądu - Planszówki Turnieje Planszówkowe 26-04-2019 18:00 1556301609 1556305200
Zabijanie bohaterów w militarnej powieści SF
Prowadzący: Cezary "Ronstein" Zbierzchowski
Tagi: Ramma, SF, Distortion, Literatura
Blok Literacki Sala Literacka 1 26-04-2019 18:00 1556301609 1556305200
Andrzej Pilipiuk - spotkanie autorskie
Goście: Andrzej Pilipiuk
Tagi: Pilipiuk
Blok Literacki Aula Duża 26-04-2019 18:00 1556301609 1556305200
Kultura - element światotworzenia
Prowadzący: Lady V.
Tagi: Japonia, pisanie, Światotworzenie
Blok Dla Początkujących Sala Dla Początkujących 26-04-2019 18:00 1556301609 1556303400
Bogusław Polch - spotkanie
Prowadzący: Garula "polishcomicart.pl" Krzysztof
Goście: Bogusław Polch
Tagi: komiks, Żbik, Ekspedycja, Funky Koval, wiedźmin
Blok Komiksowy Sala Komiksowa 26-04-2019 18:00 1556301609 1556305200
Najlepsze piosenki z kreskówek na żywo – sezon 4
Prowadzący: Wojciech "kelen" Nelec, Weronika "dzejkubowska" Gawrońska, Bartek "Burzol" Burzyński
Tagi: animacja, wspólne śpiewanie, piosenki, kreskówki
Kino, Muzyka i Teatr Sala Ziemi 26-04-2019 18:00 1556301609 1556301600
GANGS OF ROME: Walki na ulicach starożytnego Rzymu
Prowadzący: Christopher "Chris" Haenze
Tagi: Footsore Miniatures, Rzym, Gang of Rome, War Banner
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 26-04-2019 18:00 1556301609 1556312400
[Autografy] Christie Golden
Goście: Christie Golden
Tagi: eng, autografy, Golden
Blok Literacki Autografy 26-04-2019 18:00 1556301609 1556305200 1
[Autografy] Kazimierz Kyrcz Jr
Goście: Kazimierz Kyrcz Jr
Tagi: autografy, Kazimierz Kyrcz Jr
Blok Literacki Autografy 26-04-2019 18:00 1556301609 1556305200
Upadek Władcy Systemu! Kampania STARGATE
Nazwa grupy: "Drugi Front" Sekcja Gier Bitewnych Drugiej Ery
Tagi: stargate, Apophis, Christopher Judge, SG-1
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 26-04-2019 18:00 1556301609 1556305200
Magic: The Gathering - FNM Modern
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: gry karciane, eng, Magic: The Gathering, karcianka, MTG
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 26-04-2019 18:00 1556301609 1556316000 1
Karcianka Touhou Danmaku! - moe Bang / Mafia
Prowadzący: Krzysztof "Critz" Lewandowski
Tagi: Bang, Mafia, Touhou
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 26-04-2019 18:00 1556301609 1556305200
Turniej - Dr Mario
Tagi: retro, gry elektroniczne
Hala Bloku Gier Elektronicznych Strefa Retro 26-04-2019 18:00 1556301609 1556305200
Gra o czym tylko zechcesz
Goście: Marcin Kuczyński
Tagi: recenzja, systemy, RPG, mechaniki uniwersalne, porady
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 26-04-2019 18:30 1556303409 1556305200
Let's play a game
Prowadzący: Maciej "Modrzew" Pełechaty
Tagi: quiz, horror, pyrfunty, konkurs, filmy grozy
Blok Konkursowy Sala Konkursowa 1 26-04-2019 18:30 1556303409 1556307000
Star Trek dla początkujących
Prowadzący: Joanna Szulc
Tagi: star trek, początkujący
Blok Dla Początkujących Sala Dla Początkujących 26-04-2019 18:30 1556303409 1556305200
Mistrz Baśni
Prowadzący: Marcin "Nicram" Kubiesa
Tagi: #gra, #warsztaty, #MistrzBaśni
Blok Dziecięcy Warsztaty Małe Bloku Dziecięcego 26-04-2019 18:30 1556303409 1556303400
Okultyzm w III Rzeszy
Prowadzący: Bohdan "bodeqq" Głębocki
Tagi: Hanussen, okultyzm, naziści, Thule, III Rzesza
Blok Literacki Sala Literacka 2 26-04-2019 18:30 1556303409 1556307000
Jeśli nie "Supernatural", to co?
Prowadzący: Magdalena "Cathia" Kozłowska
Tagi: cathia, urban fantasy, sam winchester, supernatural, magda cathia kozłowska, nie z tego świata, dean winchester
Blok Filmowo-Serialowy Sala Filmowo - Serialowa 26-04-2019 18:30 1556303409 1556307000
Historia Wioski Elfów oraz inne filmy konwentowe
Goście: Stanisław Mąderek
Tagi: konwent, Wioska elfów, reklama, teledysk, film
Blok Filmowo-Serialowy Aula Mała 26-04-2019 18:30 1556303409 1556307000
O czym jest Twoja przygoda? - Struktury opowieści
Prowadzący: Litwin "Vind" Maciej
Nazwa grupy: Pożeracze Umysłów
Tagi: fabuła, struktury opowieści, pisanie przygód, opowieść, improwizacja, rpg
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 3B-C 26-04-2019 18:30 1556303409 1556307000
Mistrzostwa Polski "Dark Eden"
Prowadzący: Paweł "007" Kołodziej
Tagi: karcianka, DarkEden
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 26-04-2019 18:30 1556303409 1556310600
Fallout: Wasteland Warfare RPG with Chris Birch
Prowadzący: Krystyna "Krystyna" Chodorowska
Goście: Chris Birch
Tagi: RPG, Chirs Birch, Modiphious
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 1.1 26-04-2019 19:00 1556305209 1556312400 1
Najciekawsze gry oparte na Apokalipsie (PBTA)
Prowadzący: Maciej "Zefir" Starzycki
Tagi: apocalypse world, pbta, hacks, AW, rpg
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 26-04-2019 19:00 1556305209 1556307000
Radiobiologia, czyli skąd biorą się mutanty?
Prowadzący: Dariusz Aksamit
Tagi: choroba popromienna, radiobiologia, mutacje
Blok Naukowy Sala Naukowa 26-04-2019 19:00 1556305209 1556308800
Podaj Pędzel
Prowadzący: Natalia "rzaba" Oracz
Nazwa grupy: Bejcowe Inspiracje
Tagi: farba, malowanie figurek, kreatywność, pędzel, wahammer
Warsztaty Sala Warsztatowa 26-04-2019 19:00 1556305209 1556308800
Warsztaty z podróży bohatera
Prowadzący: Zbigniew "Zed" Zych
Nazwa grupy: Lans Macabre
Tagi: dla MG, erpegowy Yak!, Lans Macabre
Strefa Fabularna - Prelekcje Sala Warsztatowa Fabularna 26-04-2019 19:00 1556305209 1556312400
Undergoundowe złoto: spotkanie z twórcami zinów
Prowadzący: Unka "Unka Odya" Odya, Jerzy Łanuszewski
Goście: Anna Krztoń, Marta Falkowska
Tagi: ziny, komiks niezależny
Blok Komiksowy Sala Komiksowa 26-04-2019 19:00 1556305209 1556308800
RPG Craft - tworzenie scenografii do sesji RPG
Prowadzący: Marcin "marcinem" Miller, Anna "Scattyana" Oborska-Sroka
Tagi: Craft, Scenografia do sesji, RPG, DIY, Makiety
Strefa Fabularna - Prelekcje 3.4 Sesje RPG 26-04-2019 19:00 1556305209 1556316000
Kaszolina - fantastyczna masa plastyczna
Prowadzący: Dorota "Topaz" Derychowska, Robert "Zefiryn" Serek
Nazwa grupy: Robert 'Zefiryn', Dorota 'Topaz'
Tagi: #lepienie, #formowanie, #kasza, #prace manualne
Blok Dziecięcy Warsztaty Duże Bloku Dziecięcego 26-04-2019 19:00 1556305209 1556308800
LARP wiedźmiński "Osada, wojna i magiczny wywar"
Prowadzący: Marta "Lyra" Błaszczak, Adam "Qcio" Kuć, Bartosz "V" Piotrowski
Tagi: wiedźmin, #nilfgaard, Asterix, larp, 16+, #dlapoczątkujących, #temeria, #thewitcher
Strefa Fabularna - Larp 2.4 Larp 26-04-2019 19:00 1556305209 1556319600
LARP wiedźmiński "Osada, wojna i magiczny wywar"
Prowadzący: Marta "Lyra" Błaszczak, Adam "Qcio" Kuć, Bartosz "V" Piotrowski
Tagi: wiedźmin, #nilfgaard, Asterix, larp, 16+, #dlapoczątkujących, #temeria, #thewitcher
Strefa Fabularna - Larp 2.5 Larp 26-04-2019 19:00 1556305209 1556319600
Trójmagiczne zmagania aktorskie
Prowadzący: Łukasz "Urlik" Burzyński, Justyna "Carambola" Mordarska
Tagi: Potter, Kalambury, Harry, Hogwart
Blok Integracyjny Blok Integracyjny 26-04-2019 19:00 1556305209 1556312400
LARP: In nomine Patris
Prowadzący: Olena "BluexRaven" Banaś, Jakub "Dalother" Kleina
Tagi: FANTASY, LARP, PARANORMAL, SALEM, DLA POCZĄTKUJĄCYCH, DLA DOŚWIADCZONYCH
Strefa Fabularna - Larp 3.1 Larp 26-04-2019 19:00 1556305209 1556319600
LARP: Atlas Chmur I
Prowadzący: Julia "Misericordia" Żmudka, Filip "Tenzin" Kliber
Nazwa grupy: Druga Era, RogaLarp
Tagi: #dlapoczątkujących, #rewolucja, #dlaśredniozaawansowanych, #larp, #kawiarnia, #atlaschmur
Strefa Fabularna - Larp 3.3 Larp 26-04-2019 19:00 1556305209 1556316000
[Panel] War... War never changes?
Prowadzący: Bartłomiej "Chronos" Zarzycki
Goście: Angus Watson, Ben Kane, Brian McClellan, Christie Golden
Tagi: eng, panel
Blok Literacki Aula Duża 26-04-2019 19:00 1556305209 1556308800 1
Dwa lata debiutu
Prowadzący: Bartłomiej "Brat Jan" Sztobryn
Tagi: Komiks, Debiut, Wydawnictwo IX, Jak wydać i nie zwariować, Książki, Jak się wydać?
Blok Integracyjny Sala Konkursowa 2 26-04-2019 19:00 1556305209 1556308800
Szybki turniej w Łupieżców!
Prowadzący: Daria "Arianka" Pilarczyk
Nazwa grupy: Black Monk Games
Tagi: narody, Black Monk, planszówki, turniej
Blok Gier Bez Prądu - Planszówki Turnieje Planszówkowe 26-04-2019 19:00 1556305209 1556308800
Turniej w grę "Gejsze"
Nazwa grupy: Nasza Księgarnia
Tagi: Nasza Księgarnia, turniej, gejsza, NK, gra planszowa
Blok Gier Bez Prądu - Planszówki Turnieje Planszówkowe 26-04-2019 19:00 1556305209 1556308800
LARP: Dwie strony świata
Prowadzący: Natalia "Nacia" Jaćkiewicz, Mateusz "Bantikat" Treder
Tagi: #larp, wehikuł czasu, teoria wieloświatów, alternatywna rzeczywistość, podróże, sci-fi, #dlapoczątkujących, dwa światy, pseudonaukowcy
Strefa Fabularna - Larp 2.2 Larp 26-04-2019 19:00 1556305209 1556319600
LARP: Dwie strony świata
Prowadzący: Natalia "Nacia" Jaćkiewicz, Mateusz "Bantikat" Treder
Tagi: #larp, wehikuł czasu, teoria wieloświatów, alternatywna rzeczywistość, podróże, sci-fi, #dlapoczątkujących, dwa światy, pseudonaukowcy
Strefa Fabularna - Larp 2.3 Larp 26-04-2019 19:00 1556305209 1556319600
Kosmiczny horror
Prowadzący: Krzysztof "Korsarz" Biliński
Nazwa grupy: Wydawnictwo IX
Tagi: aliens, Event Horizon, horror sf, Lovecraft, Dark Side of the Moon
Blok Literacki Sala Literacka 1 26-04-2019 19:00 1556305209 1556308800
[Autografy] Rafał Kosik
Goście: Rafał Kosik
Tagi: autografy, Kosik
Blok Literacki Autografy 26-04-2019 19:00 1556305209 1556308800
[Autografy] Andrzej Pilipiuk
Goście: Andrzej Pilipiuk
Tagi: autografy, Pilipiuk
Blok Literacki Autografy 26-04-2019 19:00 1556305209 1556308800
[Autografy] Bogusław Polch
Goście: Bogusław Polch
Tagi: ekspedycja, wiedźmin, funku koval
Blok Komiksowy Autografy 26-04-2019 19:00 1556305209 1556308800
[Panel] War... War never changes?
Prowadzący: Bartłomiej "Chronos" Zarzycki
Goście: Angus Watson, Ben Kane, Brian McClellan, Christie Golden
Tagi: eng, panel
Blok Literacki Telebim/nocne kino plenerowe 26-04-2019 19:00 1556305209 1556308800 1
Magic: The Gathering - Draft
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: gry karciane, draft, eng, Magic: The Gathering, karcianka, MTG
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 26-04-2019 19:00 1556305209 1556319600 1
That time isekai got reincarnated as a genre
Prowadzący: Izabela "bells" Tomczak
Tagi: japonia, parallel universe, fantastyka, isekai, that time i got reincarnated as a slime, panel anglojęzyczny, anime, sao, alternatywne uniwersa, eng
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 26-04-2019 19:00 1556305209 1556308800
Yu-Gi-Oh TCG - Nauka gry
Prowadzący: Adrian "Adiq155" Tarnowski, Szymon "Szpilman" Gralak
Nazwa grupy: Yu-Gi-Oh TCG Poznań
Tagi: Konami, Yu-Gi-Oh, Yu-Gi-Oh TCG, Turniej YGO, karcianka, Yugioh
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 26-04-2019 19:00 1556305209 1556305200
UltraStar - Godziny Rankingowe
Nazwa grupy: UltraStar T.A.
Tagi: gry muzyczne, karaoke
Blok Dalekowschodni Gry Muzyczne 26-04-2019 19:00 1556305209 1556316000
Wirtualne turlanie, czyli RPG przez internet
Prowadzący: Dominik "fenashek" Pietrasik
Nazwa grupy: Przygody Młodego Mistrza Gry
Tagi: rpg internet kości gry fabularne
Blok Dla Początkujących Sala Dla Początkujących 26-04-2019 19:00 1556305209 1556307000
Fantastyczny ciekły azot
Prowadzący: Ignacy "SKNFFusion" Zgrajek
Nazwa grupy: FUSION Studenckie Koło Naukowe Fizyków
Tagi: #fizyka, #pokazy, #nauka, #ciekłyazot
Blok Dziecięcy Świetlica 1: Prelekcje 26-04-2019 19:00 1556305209 1556308800
Larpowe metamorfozy
Prowadzący: Wojciech "Leon Truskawka" Górzyński, Rafał "mefii" Matraszek
Nazwa grupy: Creatio Ex Nihilo
Tagi: gracz, larp, postać, gra aktorska
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 26-04-2019 19:30 1556307009 1556308800
Wydawcy kontra Recenzenci - super Quiz
Nazwa grupy: Portal Games
Tagi: Portal Games, konkurs, Ouiz, Recenzenci, Ignacy Trzewiczek
Blok Gier Bez Prądu - Planszówki Sala Konkursowa 1 26-04-2019 19:30 1556307009 1556310600
Witaj na Thei
Prowadzący: Łukasz Rzadkowski, Marcin Podlewski
Tagi: Thei, Podlewski
Blok Literacki Sala Literacka 2 26-04-2019 19:30 1556307009 1556310600
Bo ja chcę inaczej!- Czyli o projektach własnych.
Prowadzący: Sylwia "Czarny kot" Brzostowska
Tagi: postać orgynalna, cosplay, projekt własny, projektowanie, OC, początkujący, cosplayer
Blok Dla Początkujących Sala Dla Początkujących 26-04-2019 19:30 1556307009 1556310600
Indiana Jones, czyli archeologia w popkulturze
Prowadzący: Magdalena "Ithilnar" Stawniak
Nazwa grupy: Muzeum Archeologiczne w Biskupinie
Tagi: archeolog, archeologia, Stargate, Lara Croft, Gwiezdne wrota, Indiana Jones, Doctor Who, Tomb Rider
Blok Naukowy Aula Mała 26-04-2019 19:30 1556307009 1556310600
Coś, co przeraża wszystkich
Prowadzący: Emilia "Devvra" Wyciślak
Tagi: strach, lęk, potwory, horror
Blok Filmowo-Serialowy Sala Filmowo - Serialowa 26-04-2019 19:30 1556307009 1556310600
Od zera do bohatera, czyli każdy kiedyś zaczynał
Prowadzący: Zuzanna Kadlcik
Tagi: jak zaczac, RPG
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 3B-C 26-04-2019 19:30 1556307009 1556310600
How gaming impacts our future hobbies?
Prowadzący: Zuzanna "SilverDragonfly" Liske
Tagi: eng, #GryKomputerowe, #BGEprelekcje
Blok Gier Elektronicznych - Prelekcje Gry elektroniczne: prelekcje 26-04-2019 20:00 1556308809 1556308800
Retrogaming - zabawa, czy ciężka praca?
Nazwa grupy: Wolfgang Schwarzenatter
Tagi: historia, d&d, sandbox, retrogaming
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 26-04-2019 20:00 1556308809 1556310600
Geek-impro - warsztaty improwizacji!
Prowadzący: Daria "Blizszysercu" Krzemkowska, Marcin "Custo" Sudol, Filip "Radogost Wilczyśpiew" Koziński
Nazwa grupy: Post Ragnarök & Kompania
Tagi: improwizacje geeekowskie, impro, Jon Snow. Gothic, odgrywanie ról, improwizacja, improwizacje nerdowskie, Gandalf
Warsztaty Sala Warsztatowa 26-04-2019 20:00 1556308809 1556316000
Trening Juggera
Prowadzący: Paweł "Paszko" Matuszak
Nazwa grupy: Alkochemicy i OldTown Festival
Tagi: jugger, trening, alkochemicy, oldtown
Arena Arena 26-04-2019 20:00 1556308809 1556316000
Mag z Northampton. Kilka słów o Alanie Moorze
Prowadzący: Radosław Pisula
Tagi: vertigo, alan, dc comics, moore
Blok Komiksowy Sala Komiksowa 26-04-2019 20:00 1556308809 1556312400
Fizyka antyterroryzmu
Prowadzący: dr hab. Sławomir Wronka
Goście: dr hab. Sławomir Wronka
Tagi: zagrożenie terrorystyczne, skanery RTG, wykrywanie przemytu
Blok Naukowy Sala Naukowa 26-04-2019 20:00 1556308809 1556312400
Gry Improwizacyjne - La Vida Impro
Prowadzący: Maciej "mano" Nowakowski, Michał "Rudy" Rutkowski, Jan "zamir" Chojnacki, Cyprian "cypnat" Natkaniec
Tagi: improwizacja
Blok Integracyjny Sala Konkursowa 2 26-04-2019 20:00 1556308809 1556316000
LARP: Pierwszy kontakt
Prowadzący: Marcin "Topór" Życzkowski
Nazwa grupy: BT Orion
Tagi: #dlapoczątkujących, #larp #kultura #improwizacja #etniczne #wstęp, #dlamłodzieży
Strefa Fabularna - Larp 3.2 Larp 26-04-2019 20:00 1556308809 1556319600
Vikings and Indians
Goście: Angus Watson
Tagi: vikings, eng, research, indians
Blok Literacki Aula Duża 26-04-2019 20:00 1556308809 1556312400 1
Człowiek i błędy ewolucji
Goście: Marcin Przybyłek
Tagi: CEO Slayer, Gamedec, Ewolucja, Błędy ewolucji, Orzeł Biały, Marcin Sergiusz Przybyłek
Blok Literacki Sala Literacka 1 26-04-2019 20:00 1556308809 1556312400
Black Flowers
Goście: Martin Gooch
Tagi: film, Black Flowers, eng, postapo, movie
Kino, Muzyka i Teatr Sala Ziemi 26-04-2019 20:00 1556308809 1556316000 1
[Autografy] Robert M. Wegner
Goście: Robert M. Wegner
Tagi: Wegner, autografy
Blok Literacki Autografy 26-04-2019 20:00 1556308809 1556312400
Cosplay vs Real Life - how to find the balance?
Prowadzący: Julia "issabel" Syczewa, Adrianna "daiyamondo" Mac, Piotr "Qyosuke" Quell, Aleksandra "Shappi" Tora, Krzysztof "Arctus" Pielaszek
Goście: Emy "Shiaya" Jager, Magda "Kurumi" Orzechowska
Tagi: life advice, cosplay, panel
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 26-04-2019 20:00 1556308809 1556312400 1
Sesja RPG
Tagi: #sesja, RPG
Strefa Fabularna - Prelekcje 3.5 Sesje RPG 26-04-2019 20:00 1556308809 1556323200
Magic: The Gathering - Draft - podwójne nagrody
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: draft, gry karciane, eng, Magic: The Gathering, MTG, karcianka
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 26-04-2019 20:00 1556308809 1556323200 1
Warsztat karcianki Touhou Rumbling Spell Orchestra
Prowadzący: Krzysztof "Critz" Lewandowski
Tagi: Touhou
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 26-04-2019 20:00 1556308809 1556312400
Forum Fandomu
Prowadzący: Paweł "Ostry" Ostrowski
Tagi: Nagroda, fantastyka polska, fandom, kluby, Zajdel
Blok Integracyjny Sala Konkursowa 1 26-04-2019 20:30 1556310609 1556317800
Jak być dobrym graczem?
Prowadzący: Paweł "Skała" Jurgiel
Nazwa grupy: Lans Macabre, Erpegowy Yak
Tagi: lans macabre, gracze, rpg, erpgowy yak
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 26-04-2019 20:30 1556310609 1556312400
Lot w niebieskiej budce
Prowadzący: Oliwia "Lafrenze" Kaczor, Damian "Dante" Rosik
Nazwa grupy: Dante i Lafrenze
Tagi: TARDIS, Niebieska Budka Telefoniczna, Podróż w Czasie, Wprowadzenie do serii, Doctor Who
Blok Dla Początkujących Sala Dla Początkujących 26-04-2019 20:30 1556310609 1556317800
Cała prawda o horrorach opartych na faktach
Prowadzący: Hubert "Mando" Spandowski, Michał "Jerry" Rakowicz, Szymon "Szymas" Cieśliński
Nazwa grupy: Konglomerat Podcastowy
Tagi: Found footage, Egzorcyzmy, Blair Witch Project, Udręczeni, Obecność, Wolf Creek, Ed Gein, Teksańska masakra piłą mechaniczną, Konglomerat Podcastowy, Podcast, Filmy, Warrenowie, Amityville, Zbaw nas ode złego, Horror, Annabelle
Blok Filmowo-Serialowy Aula Mała 26-04-2019 20:30 1556310609 1556314200
Jaffa Kree! Gwiezdne Wrota w pigułce
Prowadzący: Piotr "Szaman Fetyszy" Materzok
Tagi: stargate, atlantis, momoa, judge
Blok Filmowo-Serialowy Sala Filmowo - Serialowa 26-04-2019 20:30 1556310609 1556314200
Zacznij larpować! Jak napisać swój pierwszy larp?
Prowadzący: Piotr "Wert" Budzisz, Piotr "Kula" Milewski
Nazwa grupy: BlackBox 3City
Tagi: larp, game design, projektowanie gier
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 3B-C 26-04-2019 20:30 1556310609 1556314200
Kto się boi człowieka 2.0?
Prowadzący: Krzysztof "KRI.SyS" Haladyn
Tagi: transhumanizm, Cyfrak, technologia, cyberpunk
Blok Literacki Sala Literacka 2 26-04-2019 20:30 1556310609 1556314200
Spektakl "Arka"
Nazwa grupy: Teatr Ósmego Dnia
Tagi: teatr 8 dnia, arka, teatr
Kino, Muzyka i Teatr Dystrykt 10 26-04-2019 21:00 1556312409 1556316000
Memories of Greg Stafford
Goście: Jeff Richard, Mark Rein•Hagen
Tagi: Greg Stafford, RPG, Chaosium
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 1.1 26-04-2019 21:00 1556312409 1556316000 1
STAND UP naukowy
Nazwa grupy: Stowarzyszenie "Rzecznicy Nauki"
Tagi: stand up, nauka
Blok Naukowy Aula Duża 26-04-2019 21:00 1556312409 1556316000
W larpie jak w bajce
Nazwa grupy: LubLarp
Goście: Jakub "Shonsu" Barański
Tagi: schemat, larp, bajka
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 26-04-2019 21:00 1556312409 1556314200
Nocne Kino Plenerowe:The Lego Batman Movie[ENG/PL]
Nazwa grupy: Multikino
Tagi: nocna kino plenerowe, lego, kino, batman, kino plenerowe, lego batman
Kino, Muzyka i Teatr Telebim/nocne kino plenerowe 26-04-2019 21:00 1556312409 1556319600
Wciągniesz każdego! - immersyjne karty postaci
Prowadzący: Anna "Szarańcza" S.
Nazwa grupy: Nautilus Larps Project
Tagi: larp, rpg, karty postaci
Strefa Fabularna - Prelekcje Sala Warsztatowa Fabularna 26-04-2019 21:00 1556312409 1556319600
Wymarłe zwierzęta o obliczu fantastycznych stworów
Prowadzący: Szymon "Szymunio" Górnicki
Tagi: prehistoria, stwory, smoki, paleontologia, potwory, dinozaury
Blok Naukowy Sala Naukowa 26-04-2019 21:00 1556312409 1556316000
Mroczny Lord w komiksach Star Wars
Prowadzący: Michał "Komisarz Sev" Ogrodowicz
Nazwa grupy: Ziemniaczane Pole Komisarza Seva
Tagi: Gwiezdne Wojny, Star Wars, Dark Horse, Marvel, Komiksy, Darth Vader
Blok Komiksowy Sala Komiksowa 26-04-2019 21:00 1556312409 1556316000
[Autografy] Marcin Przybyłek
Goście: Marcin Przybyłek
Tagi: Przybyłek, autografy
Blok Literacki Autografy 26-04-2019 21:00 1556312409 1556316000
[Autografy] Brian McClellan
Goście: Brian McClellan
Tagi: autografy, autographs
Blok Literacki Autografy 26-04-2019 21:00 1556312409 1556316000
Magic: The Gathering - FNM Standard
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: Magic: The Gathering, karcianka, MTG, gry karciane, eng
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 26-04-2019 21:00 1556312409 1556326800 1
Magic: The Gathering - Draft
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: gry karciane, draft, eng, Magic: The Gathering, karcianka, MTG
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 26-04-2019 21:00 1556312409 1556326800 1
Po prostu Smok
Prowadzący: Agnieszka Paterska
Tagi: smok, fantastyka, mitologia
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 26-04-2019 21:00 1556312409 1556316000
Na początku było Słowo - o prajęzyku słów kilka
Prowadzący: Joanna "lajcik.bajcik" Ryszka
Tagi: językoznastwo, tolkien, historia, język
Blok Literacki Sala Literacka 1 26-04-2019 21:00 1556312409 1556316000
Mokre sny o rzeczywistości wirtualnej
Prowadzący: Jarosz "rivFox" Bartłomiej
Tagi: #GryKomputerowe, #TkGames, #RzeczywistośćRozszerzona, #BGEPrelekcje
Blok Gier Elektronicznych - Prelekcje Gry elektroniczne: prelekcje 26-04-2019 21:30 1556314209 1556317800
Torchbearer RPG: list miłosny do oldskulu
Prowadzący: Marcin "Seji" Segit
Tagi: podziemia, Torchbearer, Burning Wheel
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 26-04-2019 21:30 1556314209 1556316000
Festiwal krasnoludzkeij pieśni.. i poezji
Prowadzący: Dominik "Dominaris" Sztucki
Tagi: poezja, festiwal, najlepszy punkt programu, impreza, pieśni, best of pyrkon, krasnoludy
Blok Konkursowy Aula Mała 26-04-2019 21:30 1556314209 1556321400
Pokaz "Diversion End" + spotkanie z twórcami (18+)
Prowadzący: Dagmara Brodziak, Michał Krzywicki
Tagi: Diversion End, kino niezależne, film, kino gatunkowe
Blok Filmowo-Serialowy Sala Filmowo - Serialowa 26-04-2019 21:30 1556314209 1556314200
Jakób Szela - historia prawdziwa (?)
Goście: Radosław Rak
Tagi: Żuław, Radek Rak, historia, Puste niebo
Blok Literacki Sala Literacka 2 26-04-2019 21:30 1556314209 1556317800
Zacznij larpować! Produkcja i prowadzenie larpu.
Prowadzący: Piotr "Wert" Budzisz, Piotr "Kula" Milewski
Nazwa grupy: BlackBox 3City
Tagi: larp, game design, projektowanie gier
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 3B-C 26-04-2019 21:30 1556314209 1556317800
Magic: The Gathering - FNM Modern
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: gry karciane, eng, Magic: The Gathering, karcianka, MTG
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 26-04-2019 21:30 1556314209 1556328600 1
Erotyka w RPG bez żenady - 18+
Goście: Katarzyna Kuczyńska
Tagi: porady, erotyka, rpg
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 1.1 26-04-2019 22:00 1556316009 1556319600
Główne wyzwania społeczne i prawne Transhumanizmu
Prowadzący: Kamil "Tygrzyk" Muzyka
Tagi: długowieczność, osobliwość, roboty, cyborgizacja, prawo, społeczeństwo, transhumanizm
Blok Naukowy Sala Naukowa 26-04-2019 22:00 1556316009 1556319600
Pokaż swoją postać
Prowadzący: Dawid "Daisetsu-bushido" Kwidziński
Tagi: warsztaty, postać, pokaż, character, fikcyjna, integracja, original
Warsztaty Sala Warsztatowa 26-04-2019 22:00 1556316009 1556323200
LARP: Bird Tales
Prowadzący: Agata "Drezis" Cierzniakowska, Anna "Egki" Chmura
Tagi: Kraina Lodu, Anastazja, Zaplątani, Frozen, Disney, Piękna i Bestia, Merida, księżniczki, Herkules, Kopciuszek, larp, Mulan, Star Wars, #dlapoczątkujących, Alladyn, Pocahontas
Strefa Fabularna - Larp 3.3 Larp 26-04-2019 22:00 1556316009 1556326800
Gry Improwizacyjne - La Vida Impro
Prowadzący: Maciej "mano" Nowakowski, Michał "Rudy" Rutkowski, Jan "zamir" Chojnacki, Cyprian "cypnat" Natkaniec
Tagi: improwizacja
Blok Integracyjny Sala Konkursowa 2 26-04-2019 22:00 1556316009 1556323200
Wyżej, dalej, szybciej - Kapitan Marvel!
Prowadzący: Joanna "Koona" Roszak
Tagi: Marvel, Kapitan Marvel
Blok Komiksowy Sala Komiksowa 26-04-2019 22:00 1556316009 1556319600
Habent sua fata libelli: On medieval manuscripts
Prowadzący: Malwina "Malwina" Wiśniewska, Agnieszka "Amarie" Zajączkowska
Tagi: memy, books, scribes, eng, książki, in English, memes, manuscripts, manukrypty, średniowiecze, Middle Ages, marginalia
Blok Literacki Sala Literacka 1 26-04-2019 22:00 1556316009 1556319600 1
Jak warto rozwijać swój warsztat MG
Prowadzący: Wojtek Rzadek
Nazwa grupy: Lans Macabre, Erpegowy Yak
Tagi: Warsztat MG, doświadczenie, Mistrz Gry, rozwój
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 26-04-2019 22:00 1556316009 1556317800
Sesja RPG
Tagi: RPG, #sesja
Strefa Fabularna - Prelekcje 3.4 Sesje RPG 26-04-2019 22:00 1556316009 1556326800
Magic: The Gathering - Draft
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: gry karciane, draft, eng, Magic: The Gathering, karcianka, MTG
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 26-04-2019 22:00 1556316009 1556330400 1
Cthulhu podbija Hollywood (a potem cały świat)
Prowadzący: Martyna "Gin." Wyleciał, Marta "mits." Niewiadomska
Nazwa grupy: Holistyczna Agencja Popkulturowa
Tagi: lovecraft, cthulhu, adaptacje, horror
Blok Filmowo-Serialowy Aula Duża 26-04-2019 22:00 1556316009 1556319600
CosFamous! The marketing tools for you [ENG/PL]
Goście: Emy "Shiaya" Jager
Tagi: business, ENG, marketing, cosplay, guest
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 26-04-2019 22:00 1556316009 1556319600 1
Jak zaangażować gracza?
Nazwa grupy: Mateusz "Pandenat" Ostrowski KNTG Polygon
Tagi: #BGEPrelekcje, #ProjektowanieGier
Blok Gier Elektronicznych - Prelekcje Gry elektroniczne: prelekcje 26-04-2019 22:30 1556317809 1556321400
Tradycyjna bawka na Arenie
Nazwa grupy: Ambasadorzy Baunsu
Tagi: taniec, tańce, impreza, fantasium suburbium, arena, bawka
Arena Arena 26-04-2019 22:30 1556317809 1556317800 1
Mroki nauki
Goście: Marcin Przybyłek
Tagi: Mroki nauki, Historia naukowych odkryć, CEO Slayer, Marcin Sergiusz Przybyłek, Orzeł Biały, Gamedec
Blok Literacki Sala Literacka 2 26-04-2019 22:30 1556317809 1556317800
O tym jak gracze zrujnowali mi grę!
Prowadzący: Rafał "mefii" Matraszek
Nazwa grupy: Creatio Ex Nihilo
Tagi: larp
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 26-04-2019 22:30 1556317809 1556319600
Świat się skończył, podaj piwo! - 18+
Tagi: #, #alkohol, #larp
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 3B-C 26-04-2019 22:30 1556317809 1556321400
Wygeneruj sobie sesję
Prowadzący: Michał "El Commediante" Wojtas
Tagi: dlapoczątkujących, DnD5e, RPG
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 26-04-2019 23:00 1556319609 1556321400
Nocne Kino Plenerowe: Blade [ENG/PL]
Nazwa grupy: Multikino
Tagi: eng, kino, nocne kino plenerowe, kino plenerowe, blade, cinema
Kino, Muzyka i Teatr Telebim/nocne kino plenerowe 26-04-2019 23:00 1556319609 1556326800
LARP: Dorian pod okupacją
Prowadzący: Aleksandr "PalaDaddy" Ramaniuk, Krzysztof "Renal" Brzeziński
Nazwa grupy: Copernicus Corporation
Tagi: #Foltest, #Nilfgaard, #KrólestwaPółnocy, Larp, #wiedźmin, #thewitcher
Strefa Fabularna - Larp 3.1 Larp 26-04-2019 23:00 1556319609 1556330400
Freeform: Stream
Goście: Patryk "Patison" Stryjewski
Tagi: #stream, #dlaśredniozaawansowanych, #larp, #youtube, #freeform
Strefa Fabularna - Larp 2.2 Larp 26-04-2019 23:00 1556319609 1556334000
LARP: Rada i dwór
Prowadzący: Arkadiusz "Kether" Grzelak, Radosław "Juszyn" Kędzia
Tagi: #dlapoczątkujących, cesarstwo, autorski, polityka, republika, strategia, fantasy, #larp, interesy, handel, chwała
Strefa Fabularna - Larp 2.3 Larp 26-04-2019 23:00 1556319609 1556334000
LARP: Wąż z popiołu
Prowadzący: Piotr "Wert" Budzisz, Piotr "Kula" Milewski
Nazwa grupy: BlackBox 3City
Tagi: #dramat, #sekty, #wspólnota, larp, #dlazaawansowanych, #dlaśredniozaawansowanych
Strefa Fabularna - Larp 3.2 Larp 26-04-2019 23:00 1556319609 1556330400
50 twarzy Wilsona, czyli Deadpoola mózg pod lupą
Prowadzący: Arkadiusz "Facepalm94" Podziewski, Aleksandra "Lisa" Cybulska
Nazwa grupy: Hero Management
Tagi: deadpool, marvel, wade wilson
Blok Komiksowy Aula Duża 26-04-2019 23:00 1556319609 1556323200
Fantastyka vs Kościół
Prowadzący: Adam "A. Gabriel" Cieślak
Tagi: magia, chrześcijaństwo, Kościół, Harry Potter, Władca Pierścieni
Blok Literacki Sala Literacka 1 26-04-2019 23:00 1556319609 1556323200
Edogawa Ranpo – kryminały, groteski i makabreski
Prowadzący: Świrkowski Andrzej
Tagi: edogawa ranpo, japonia, kryminał
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 26-04-2019 23:00 1556319609 1556323200
Rewolucja w państwie Kucy
Prowadzący: Jakub "Finwelf" Szypuła
Tagi: Rewolucja, Dem, Kuce, Demland, Kuce z bronksu
Blok Filmowo-Serialowy Sala Komiksowa 26-04-2019 23:00 1556319609 1556323200
Mózg grającego
Prowadzący: Marcin "Topór" Życzkowski
Nazwa grupy: BT Orion
Tagi: #gryfabularne #nauka #rozwój #mózg
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 1.1 26-04-2019 23:00 1556319609 1556323200
LARP: Godzina Strzygi - larp wiedźmiński
Prowadzący: Barbara "Zorana" Maj, Arkadiusz "Dragon Warrior" Grzeszczak
Tagi: Wiedźmin, LARP, survival, #thewitcher, #dlapoczątkujących
Strefa Fabularna - Larp 2.5 Larp 26-04-2019 23:00 1556319609 1556326800
LARP: "Welcome to hell"
Prowadzący: Makosz "Alexlarpmaster" Urszula
Tagi: #tajemnica, #dlazaawansowanych, Larp, semi-touch, więzienie, #zagadki
Strefa Fabularna - Larp 2.4 Larp 26-04-2019 23:00 1556319609 1556334000
Oryginalne settingi do Cthulhu
Prowadzący: Paweł "Skała" Jurgiel
Nazwa grupy: Lans Macabre, Erpegowy Yak
Tagi: rpg, Zew Cthulu, setting, MG, gracz
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 26-04-2019 23:30 1556321409 1556323200
Loki Thorowi, Lokim – gawęda harfiana
Prowadzący: Michał "Harfiarz" Zator, Filip "Radogost Wilczyśpiew" Koziński
Nazwa grupy: Post Ragnarök & Michał Zator
Tagi: Thor, zator, harfista, mitologia nordycka, marvel, koncert, Loki, gawęda, harfa
Kino, Muzyka i Teatr Aula Mała 26-04-2019 23:30 1556321409 1556325000
From zero to anime – light novel success stories
Prowadzący: Tomasz "Owoc" Lewoc
Tagi: eng, anime
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 27-04-2019 00:00 1556323209 1556326800
LARP: Problemy z odprawą
Prowadzący: Sebastian "Sepci0" Szczepański, Krzesimir "frmks" Szwed
Tagi: #lotopóźniony, #terroryzm, science fiction, #dlapoczątkujących, #policja, cyberpunk, #sydney, sf
Strefa Fabularna - Larp 3.3 Larp 27-04-2019 01:00 1556326809 1556337600
Idolki ery Heisei
Prowadzący: Marcin Mrzygłocki
Tagi: Nogizaka46, Momoiro Clover, muzyka, AKB48, Morning Musume, Onyanko Club, idolki, Japonia, idol, SPEED, NMB48, Sashihara Rino, Watanabe Mayu
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 27-04-2019 01:00 1556326809 1556330400
LARP: Miłość nie zna granic
Prowadzący: Wiktor Slavov, Gabriela "Grellałkę" Kruszona
Nazwa grupy: Rogalarp Poznań
Tagi: larp, #dlapoczatkujących, #steampunk, wolsung, rogalarp, #fantasy, miłość
Strefa Fabularna - Larp 3.2 Larp 27-04-2019 02:00 1556330409 1556341200
LARP: Tańczący Kongres 2.0
Prowadzący: Michał "Consvl" Sitkiewicz, Łukasz "Urlik" Burzyński
Tagi: Salony, Polityczny, Historyczny, #larp, Wiedeński, Kongres, Tańczący, #dlapoczatkujących, Napoleon
Strefa Fabularna - Larp 2.5 Larp 27-04-2019 02:00 1556330409 1556344800
LARP: Tańczący Kongres 2.0
Prowadzący: Michał "Consvl" Sitkiewicz, Łukasz "Urlik" Burzyński
Tagi: Salony, Polityczny, Historyczny, #larp, Wiedeński, Kongres, Tańczący, #dlapoczatkujących, Napoleon
Strefa Fabularna - Larp 3.1 Larp 27-04-2019 02:00 1556330409 1556344800
Chińskie Znaki Zodiaku od Szczura do Świni
Prowadzący: Jonasz "Andromeda no Pyras" Pyrka
Nazwa grupy: Stowarzyszenie Szczeciński Klub Azji
Tagi: #ChinskieZnakiZodiaku #BlokDalekowschodni #PorównywarkaHoroskopów
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 27-04-2019 02:00 1556330409 1556334000
Nocny maraton anime z Crunchyroll: Mob Psycho 100
Tagi: parodia, fantasy, mob psycho 100, komedia, anime, seans
Kino, Muzyka i Teatr Aula Dalekowschodnia 27-04-2019 03:00 1556334009 1556348400
Usenet, BBSy, internet, a japońszczyzna
Prowadzący: Robert "naruciakk" Okuła
Tagi: usenet, manga i anime, Japonia, bbs, manga, historia, anime, internet
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 27-04-2019 07:30 1556350209 1556353800
Mistrzowie chłodnej stali
Prowadzący: Joanna Katarzyna "Kenroh" Puchalska
Tagi: Japonia, miecze, samurajowie, katana
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 27-04-2019 08:30 1556353809 1556357400
Testy automatyczne
Nazwa grupy: Piotr "Hordex" Żebrowski KNTG Polygon
Tagi: #BGEPrelekcje, #SilnikGier, #ProjektowanieGier
Blok Gier Elektronicznych - Prelekcje Gry elektroniczne: prelekcje 27-04-2019 09:00 1556355609 1556359200
Yu-Gi-Oh! TCG od podstaw
Prowadzący: Tomasz "kanashimi tomo" Jaszczuk, Maciej "MatiasK96" Kołodziejak
Tagi: YGO, gra karciana, Yu-Gi-Oh!, karcianka, TCG, yugioh
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 27-04-2019 09:00 1556355609 1556355600
Bitwa 4 królestw - Wielki Quiz
Prowadzący: Natalia "ViciousEvil" Kazimierczak, Marek "Francuz" Kazimierczak
Tagi: gry, konkurs, kreskówki, pyrfunty, muzyka, anime, seriale, filmy
Blok Konkursowy Sala Konkursowa 1 27-04-2019 09:30 1556357409 1556364600
Najgorszy reżyser świata - 10 lat później
Prowadzący: Szymon "Consigliere" Makuch
Tagi: Bloodrayne, Dungeon Siege, Alone in the Dark, adaptacje gier, gry komputerowe, Uwe boll
Blok Filmowo-Serialowy Aula Mała 27-04-2019 09:30 1556357409 1556361000
Nie takie vanity press straszne, jak je malują
Prowadzący: Artur "Laizans" Urbanowicz
Tagi: vanity press, horror, literatura
Blok Literacki Sala Literacka 2 27-04-2019 09:30 1556357409 1556361000
Od Ulicy Sezamkowej do Gwiezdnych Wojen...
Prowadzący: Wiktoria "Hotarubi" Jureczko
Tagi: muppety, green screen, Fantasy, efekty specjalne, gwiezdne wojny, star wars, willow, labirynt, ulica sezamkowa, ciemy kryształ, Sci-Fi, lalkarstwo
Blok Filmowo-Serialowy Sala Filmowo - Serialowa 27-04-2019 09:30 1556357409 1556361000
Psycho-pass: przeoczony współczesny klasyk Sci-fi
Prowadzący: Paweł "Nicool" Pietkiewicz
Nazwa grupy: Nicki Grayland
Tagi: psychopass, science fiction, Sci-fi, blade runner, robo cop, scifi, anime, science-fiction, Avatar, Psycho-pass
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 27-04-2019 09:30 1556357409 1556361000
Panie, kto to panu tak s... ekhem, zbudował?
Nazwa grupy: Rudolf 'Rudie' Aligierski
Tagi: RPG, budownictwo, historia, architektura, Gry Fabularne
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 3B-C 27-04-2019 09:30 1556357409 1556361000
Nauka gry w Dragon Ball Super Card Game
Prowadzący: Michał "HerbacianyBaron" Maciejewski
Tagi: Gra karciana, Nauka, Dragon Ball, Dragon Ball Super Card Game
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 27-04-2019 09:30 1556357409 1556364600
Yu-Gi-Oh TCG - Turniej
Prowadzący: Adrian "Adiq155" Tarnowski, Wojciech "wojo" Antczak, Szymon "Szpilman" Gralak, Mateusz "Variuss" Dalewski
Nazwa grupy: Yu-Gi-Oh TCG Poznań
Tagi: Yu-Gi-Oh, Konami, karcianka, Yugioh, Yu-Gi-Oh TCG, Turniej YGO
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 27-04-2019 09:30 1556357409 1556371800
Graj Muzyką - Warsztaty Improwizacji
Prowadzący: Władysław Kasicki, Marysia "Merry" Piątkowska
Nazwa grupy: Graj! Kolektyw
Tagi: rpg sesja grajkolektyw muzyka
Strefa Fabularna - Prelekcje Sala Warsztatowa Fabularna 27-04-2019 10:00 1556359209 1556366400
Prawdziwego MG poznasz po tym jak zaczyna?
Prowadzący: Airis Kamińska
Nazwa grupy: BT Orion
Tagi: gracz, RPG, gry fabularne, sesja, Mistrz Gry, MG
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 27-04-2019 10:00 1556359209 1556361000
Język chiński dla początkujących
Prowadzący: Instytut Konfucjusza "kongzi1" UAM, UAM "kongzi" Instytut Konfucjusza
Nazwa grupy: Instytut Konfucjusza UAM
Tagi: Chiny, chiński, Azja
Warsztaty Sala Warsztatowa 27-04-2019 10:00 1556359209 1556362800
Legendy o wampirach oczami biologa
Prowadzący: Mariusz Gogól
Tagi: porfiria, legendy, wampiry
Blok Naukowy Sala Naukowa 27-04-2019 10:00 1556359209 1556362800
Zbijak z Kitowcami
Prowadzący: Barbara "Grzyb" Janiak, Adam "Batmitzwa" Królewiecki, Sandra "Kitowiec2" Wysota
Tagi: Mecz, Współzawodnictwo, Kitowiec, Piłka, Zbijak, Nagrody, Boisko, Dwa ognie, Pyrfutny, Kitowcy
Arena Arena 27-04-2019 10:00 1556359209 1556366400
Asteriks a rzeczywistość historyczna: Złoty Sierp
Prowadzący: Aleksandra "Alezja/Elvarel" Rychlik
Tagi: neolit, historia, archeologia, Asteriks i Obeliks, Asteriks, Asterix i Obelix, Celtowie, komiks, Asterix
Blok Komiksowy Sala Komiksowa 27-04-2019 10:00 1556359209 1556362800
Vocaloid dla początkujących
Prowadzący: Katarzyna "Hajimaru" Papis
Tagi: Vocaloid, Hatsune, Kagamine, Yamaha, Miku
Blok Dla Początkujących Sala Dla Początkujących 27-04-2019 10:00 1556359209 1556361000
Konkurs wiedzy z The Expanse
Prowadzący: Anna "GrayLady23" Butkiewicz, Alicja "Alishia" Tomczak
Tagi: pyrfunty, konkurs, Ekspansja, TheExpanse
Blok Konkursowy Sala Konkursowa 2 27-04-2019 10:00 1556359209 1556362800
Trash Rage: Historia o tym jak powstają gry VR
Tagi: #BGEprelekcje, #VR, #HistoriaVr, #GryElektroniczne
Blok Gier Elektronicznych - Prelekcje Gry elektroniczne: prelekcje 27-04-2019 10:00 1556359209 1556361000
Mistrz Baśni
Prowadzący: Marcin "Nicram" Kubiesa
Tagi: #gra, #warsztaty, #MistrzBaśni
Blok Dziecięcy Warsztaty Małe Bloku Dziecięcego 27-04-2019 10:00 1556359209 1556359200
Pomaluj figurkę!
Prowadzący: Leszek "lehcyfer" Cyfer
Tagi: farby, warsztat, malowanie, figurki, zabawa, pędzle
Blok Dziecięcy Warsztaty Duże Bloku Dziecięcego 27-04-2019 10:00 1556359209 1556366400
Ka-lam-bu-ry!
Prowadzący: Paulina "Mangekyono" Zolich, Dorota "Topaz" Derychowska
Nazwa grupy: Vivienn&Topaz
Tagi: #fantastycznyPyrkon, #cosdlaMalych, #Cosdladuzych, #Kalambury, #konkurs, #fun
Blok Dziecięcy Świetlica 1: Prelekcje 27-04-2019 10:00 1556359209 1556362800
LARP: Zdążyć przed południem
Prowadzący: Marta "Tsu tsu" Chlebicka, Jakub "\'" Zapała
Nazwa grupy: Ekipa Dziedzictwa Imperium
Tagi: Dwory Końca Świata, Dziedzictwo Imperium, Szpiegostwo, Intryga
Strefa Fabularna - Larp 3.1 Larp 27-04-2019 10:00 1556359209 1556373600
HULK vs BATMAN? Nauka gry w HEROCLIX
Nazwa grupy: Heroclix Polska
Tagi: DC, Marvel, Rywalizacja, Komiks, Planszówki, Gry Planszowe
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 10:00 1556359209 1556366400
Languages of the Middle Earth - the origins
Prowadzący: Malwina "Malwina" Wiśniewska, Agnieszka "Amarie" Zajączkowska
Tagi: Tolkien, literatura, historical linguistics, Lord of the Rings, walijski, lanugages, in English, Władca Pierścieni, Old English, Śródziemie, eng, językoznawstwo historyczne, Welsh, literature, Middle Earth, staroangielski, języki
Blok Literacki Sala Literacka 1 27-04-2019 10:00 1556359209 1556362800 1
STAR WARS: ARMADA - Nauka Gry
Nazwa grupy: Raven Squadron Poznań
Tagi: imperium, xwing, statki kosmiczne, star wars, gwiezdne wojny, armada, rebelia
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 10:00 1556359209 1556359200
STAR WARS: LEGION Poprowadź rebelię! albo Imperium
Nazwa grupy: Raven Squadron Poznań
Tagi: legion, imperium, gwiezdne wojny, star wars, rebelia
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 10:00 1556359209 1556359200
X-WING Nauka gry wprost z odległej galaktyki!
Nazwa grupy: Raven Squadron Poznań
Tagi: xwing, statki kosmiczne, star wars, gwiezdne wojny
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 10:00 1556359209 1556359200
[Autografy] Christopher Judge
Goście: Christopher Judge
Tagi: eng, autografy, Judge
Blok Filmowo-Serialowy Autografy 27-04-2019 10:00 1556359209 1556362800 1
Samotny Rajder - Scenariusz w systemie FULL THRUST
Prowadzący: Sebastian "Skyhawk" Kaźmierczak
Nazwa grupy: Solaris7.pl
Tagi: Kosmiczne, FullThrust, Solaris7, Bitewne
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 10:00 1556359209 1556373600
[Panel] Spotkanie z aktorami głosowymi
Prowadzący: Izabela "Smoke" Rząd
Goście: Bartosz Wesołowski, Maksymilian Bogumił, Marta Dobecka
Tagi: dubbing, panel, aktorzy głosowi
Blok Filmowo-Serialowy Aula Duża 27-04-2019 10:00 1556359209 1556362800
[Panel] Spotkanie z aktorami głosowymi
Prowadzący: Izabela "Smoke" Rząd
Goście: Bartosz Wesołowski, Maksymilian Bogumił, Marta Dobecka
Tagi: dubbing, panel, aktorzy głosowi
Blok Filmowo-Serialowy Telebim/nocne kino plenerowe 27-04-2019 10:00 1556359209 1556362800
STAR WARS: IMPERIUM ATAKUJE - Nauka gry
Nazwa grupy: Raven Squadron Poznań
Tagi: imperium, rebelia, gwiezdne wojny, star wars
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 10:00 1556359209 1556370000
Po co mechanika w RPG?
Prowadzący: Michał "El Commediante" Wojtas, Damian "Requel" Pęszor
Tagi: rpg, system, houserule, mechanika, modyfikacje
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 1.1 27-04-2019 10:00 1556359209 1556362800
[Autografy] Maciej Lewandowski
Goście: Maciej Lewandowski
Tagi: Lewandowski, autografy
Blok Literacki Autografy 27-04-2019 10:00 1556359209 1556362800
DUST 1974, pokaz i nauka gry w klimatach Weird War
Nazwa grupy: Warfactory.pl
Tagi: Dust1947, weird war, dieselpunk, figurki, bitewniaki
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 10:00 1556359209 1556359200
Sesja RPG
Tagi: RPG, #sesja
Strefa Fabularna - Prelekcje 3.4 Sesje RPG 27-04-2019 10:00 1556359209 1556373600
Sesja RPG
Tagi: RPG, #sesja
Strefa Fabularna - Prelekcje 3.5 Sesje RPG 27-04-2019 10:00 1556359209 1556359200
Zbiórka krwi i rejestracja dawców szpiku
Tagi: krewni pyrkonu, dawcy szpiku, dawcy krwi
Krewni Pyrkonu Krewni Pyrkonu 27-04-2019 10:00 1556359209 1556359200
Praca w Gamedevie. CV i Portfolio to podstawa
Prowadzący: Michał "Morel" Azarewicz
Tagi: #PracawGamedevie, #BranżaGier, #CV
Blok Gier Elektronicznych - Prelekcje Gry elektroniczne: prelekcje 27-04-2019 10:30 1556361009 1556364600
Fake it 'till you make it - larpy jako narzędzie
Prowadzący: Anna "Szarańcza" S.
Nazwa grupy: Nautilus Larps Project
Tagi: larp, rozwój
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 27-04-2019 10:30 1556361009 1556362800
Co tak naprawdę musi Mistrz Gry?
Prowadzący: Litwin "Vind" Maciej
Nazwa grupy: Pożeracze Umysłów
Tagi: rpg, mistrz gry, poradnik
Blok Dla Początkujących Sala Dla Początkujących 27-04-2019 10:30 1556361009 1556362800
Making of Extreme Costumes
Goście: Thomas DePetrillo
Tagi: Extreme Costumes, robots, Bumblebee, cosplay, eng
Blok Filmowo-Serialowy Sala Filmowo - Serialowa 27-04-2019 10:30 1556361009 1556364600 1
[Panel] Twarde, miękkie, al dente
Prowadzący: Marcin "Alqua" Kłak, Bohdan "bodeqq" Głębocki
Goście: Michał Gołkowski, Rafał Kosik
Tagi: panel, fantasy, science fiction
Blok Literacki Aula Mała 27-04-2019 10:30 1556361009 1556364600
"ZŁOTA PYRA" - Figurkowy Konkurs Malarski 2019
Tagi: konkurs, figurki
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne Turnieje 27-04-2019 10:30 1556361009 1556361000
Turniej w grę "Leśne duchy"
Nazwa grupy: Fox Games
Tagi: gra planszowa, Leśne Duchy, turniej, Fox Games
Blok Gier Bez Prądu - Planszówki Turnieje Planszówkowe 27-04-2019 10:30 1556361009 1556361000
Cosmere - czym jest i jak działa?
Prowadzący: Jacek "Odpryskowy" Małas
Nazwa grupy: Droga Królów
Tagi: sanderson, z mgły zrodzony, Brandon Sanderson, archiwum burzowego światła, cosmere
Blok Literacki Sala Literacka 2 27-04-2019 10:30 1556361009 1556364600
[Autografy] Christie Golden
Goście: Christie Golden
Tagi: eng, autografy, Golden
Blok Literacki Autografy 27-04-2019 10:30 1556361009 1556364600 1
The Great Waifu War VI: Werbunek
Prowadzący: Łukasz "Pyro" Kaczmarek, Marek "Miles" Koczański, Fabien "Suchar" Sacha
Tagi: waifu wars, waifuizm, japonia, pandemonium, apokalipsa, best girl, anime, waifu, memy, debata
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 27-04-2019 10:30 1556361009 1556362800
Światło, fabuła, akcja! – RPG w stylu filmowym
Prowadzący: Adrian "Vizzdoom" Michalczyk
Tagi: rpg, film, technika gry
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 3B-C 27-04-2019 10:30 1556361009 1556364600
Starcie Bohaterów
Prowadzący: Jakub "TurboJack" Kulus, Michał "Mijak" Muszyński
Tagi: steampunk, bohaterowie, fantasy, karcianka, pojedynek
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 27-04-2019 10:30 1556361009 1556368200
Narodziny „Czarownic Himmlera”
Prowadzący: Ronowska "Hegle" Bożena
Tagi: czarownice, magia, naziści, kartoteka procesów o czary, procesy o czary, czarostwo, akta SS, czary, nowożytność, magia demoniczna, wierzenia ludowe, polowania na czarownice, czarownice Himmlera
Blok Naukowy Sala Naukowa 27-04-2019 11:00 1556362809 1556366400
Warsztaty śpiewu etnicznego
Prowadzący: Patryk "Cyplik" Cyplik
Tagi: śpiew, biały, warsztaty
Warsztaty Sala Warsztatowa 27-04-2019 11:00 1556362809 1556370000
Jak zrobić dobrgo złego?
Prowadzący: Paweł "Skała" Jurgiel
Nazwa grupy: Lans Macabre, Erpegowy Yak
Tagi: przeciwnik na sesji, RPG, villian, lans macabre, erpegowy jak, MG
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 27-04-2019 11:00 1556362809 1556364600
Anna Krztoń i Bozia - spotkanie
Goście: Anna Krztoń, Bogumiła Pepasińska, Marta Falkowska
Tagi: komiksy
Blok Komiksowy Sala Komiksowa 27-04-2019 11:00 1556362809 1556366400
Star Warsowa Wiedzówka
Prowadzący: Wojciech "Wolf" Korona
Nazwa grupy: Animatsuri, Polska Partia Mangowa
Tagi: hellothere, pyrfunty, konkurs, darkside, anakin, ihaveabadfeelingaboutthis, sidious
Blok Konkursowy Sala Konkursowa 2 27-04-2019 11:00 1556362809 1556366400
Zapomniane kreskówki
Prowadzący: Anna "Natasha Romanoff" Grembowska
Tagi: wodogrzmotymałe, generatorrex, kreskówki, dannyphantom, animacja, bajki
Blok Dla Początkujących Sala Dla Początkujących 27-04-2019 11:00 1556362809 1556364600
Ralph Demolka kontra cyberzagrożenia
Nazwa grupy: Ferment Kolektiv
Tagi: #multikino
Blok Dziecięcy Scena Bloku Dziecięcego 27-04-2019 11:00 1556362809 1556366400
LARP: Olimpic Carrier
Goście: Ida Pawłowicz, Jakub "Krassus" Krassowski
Tagi: #cylowni, #kobol, #larp, #battlestargalactica
Strefa Fabularna - Larp 3.2 Larp 27-04-2019 11:00 1556362809 1556362800
Gra terenowa Felix, Net i Nika
Prowadzący: Maciek "Malcolm" Mikołajczak
Nazwa grupy: Fanklub FNiN, Wydawnictwo Powergraph.
Tagi: Kosik, Felix Net i Nika, FNiN, Rafał Kosik
Blok Integracyjny Blok Integracyjny 27-04-2019 11:00 1556362809 1556370000
Jeepform: Człowiek w zielonej czapce
Prowadzący: Jakub "Shonsu" Barański
Nazwa grupy: LubLarp
Goście: Jakub "Shonsu" Barański
Tagi: larp, #supermario, #dlapoczątkujących, #dlazaawansowanych, jeepform
Strefa Fabularna - Larp 2.5 Larp 27-04-2019 11:00 1556362809 1556373600
MISTRZOSTWA POLSKI W MUNCHKINA dla początkujących
Prowadzący: Daria "Arianka" Pilarczyk
Nazwa grupy: Black Monk Games
Tagi: planszówki, narody, Black Monk, munchkin, turniej
Blok Gier Bez Prądu - Planszówki Turnieje Planszówkowe 27-04-2019 11:00 1556362809 1556373600
Od łazęgi do Potęgi
Prowadzący: Bartłomiej "Robin Blackett" Skałbania, Luiza "Lu" Maćkowiak, Grzegorz "bielend" Bielęda, Aneta "Aneta" Kruc
Nazwa grupy: Imperium Meekhańskie
Tagi: imperium meekhańskie, Meekhan, fantasy, Robert M. Wegner, polskie fantasy, Opowieści z meekhańskiego pogranicza, Wegner
Blok Literacki Sala Literacka 1 27-04-2019 11:00 1556362809 1556366400
STAR WARS: X-WING - pokaz gry w formacie EPICKIM!
Nazwa grupy: Raven Squadron Poznań
Tagi: statki kosmiczne, xwing, star wars, gwiezdne wojny, rebelia, imperium
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 11:00 1556362809 1556377200
[Zdjęcia] Christopher Judge
Goście: Christopher Judge
Tagi: Judge, zdjęcia, photo op, eng
Blok Filmowo-Serialowy Foto studio 27-04-2019 11:00 1556362809 1556366400 1
Nauka gry BATTLE TECH, zostań MechaWojownikiem!
Prowadzący: Marek "MvB" Boryczko, Piotr "Ryoken" Stankiewicz
Nazwa grupy: Solaris7.pl
Tagi: #MechWarrior, #solaris7.pl, #BattleTech, #Mechawojownik
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 11:00 1556362809 1556373600
Kryptonim "DOOLITTLE RIDE"
Prowadzący: Sebastian "Admiral Petrarch" Franczak
Nazwa grupy: Solaris7.pl
Tagi: Full Thrust, Solaris VII
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 11:00 1556362809 1556373600
HORIZON WARS (6 mm) wojna w XXIV wieku!
Prowadzący: Jakub "McJakub" Marciniak, Szymon "Hiena.mx" Gołębiewski
Nazwa grupy: Solaris7.pl
Tagi: sci-fi, bitewniaki, 6mm, solaris7pl
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 11:00 1556362809 1556373600
Początki Znanych Studiów Developerskich
Prowadzący: Tomasz "quaz" Drabik, Krzysztof "NRGeek" Micielski
Tagi: Gry, NrGeek, Elektroniczne
Blok Gier Elektronicznych - Prelekcje Aula Duża 27-04-2019 11:00 1556362809 1556366400
[Autografy] Marta Dobecka i Maksymilian Bogumił
Goście: Maksymilian Bogumił, Marta Dobecka
Tagi: Bogumił, autografy
Blok Filmowo-Serialowy Autografy 27-04-2019 11:00 1556362809 1556366400
[Autografy] Bartosz Wesołowski
Goście: Bartosz Wesołowski
Tagi: Wesołowski, autografy
Blok Filmowo-Serialowy Autografy 27-04-2019 11:00 1556362809 1556366400
CRUEL SEAS, IIWŚ na wodach przybrzeżnych
Nazwa grupy: Warlord Games Polska
Tagi: gra
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 11:00 1556362809 1556362800
BOLT ACTION, nauka gry w realiach II WŚ
Nazwa grupy: Warlord Games Polska
Tagi: bitewniak
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 11:00 1556362809 1556362800
BLOOD RED SKIES, wygraj Bitwę o Anglię!
Nazwa grupy: Warlord Games Polska
Tagi: GRA
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 11:00 1556362809 1556362800
HAIL CEASAR Czy Hannibal podbije Rzym?
Nazwa grupy: Warlord Games Polska
Tagi: GRA
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 11:00 1556362809 1556362800
PIKE & SHOTTE poprowadź Husarię przeciw Szwedom!
Nazwa grupy: Warlord Games Polska
Tagi: GRA
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 11:00 1556362809 1556362800
BLACK POWDER, rozegraj starcia Wojen Napoleońskich
Nazwa grupy: Warlord Games Polska
Tagi: GRA
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 11:00 1556362809 1556362800
Tam gdzie LARPy spotykają socjologię
Goście: Patryk "Patison" Stryjewski
Tagi: #socjologia, #relacje, #społeczeństwo, #larp
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 1.1 27-04-2019 11:00 1556362809 1556366400
KanColle vs. Azur Lane - moé wojna na morzu!
Prowadzący: Michał "Izayoi" Halemba
Tagi: lotniskowce, krążowniki, Kantai Collection, moé, niszczyciele, okręty, pancerniki, Azur Lane
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 27-04-2019 11:00 1556362809 1556366400
Magic: The Gathering - Prerelease
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: gry karciane, prerelease, eng, Magic: The Gathering, MTG, karcianka
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 27-04-2019 11:00 1556362809 1556362800 1
Pożegananie Galadhrimów - Władca Pierścieni LCG
Prowadzący: Piotr "Western" Komorowski, Marcin "Lekt" Wiatrak, Łukasz "Cread" Słowiński
Nazwa grupy: PAK Games
Tagi: Władca Pierścieni, LCG, LOTR, PAK, gra karciana
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 27-04-2019 11:00 1556362809 1556373600
Praktyczne zajęcia komiksowe
Prowadzący: Dawid "Daisetsu-bushido" Kwidziński
Tagi: zajęcia, praktyczne, komiksowe
Blok Dziecięcy Świetlica 1: Prelekcje 27-04-2019 11:00 1556362809 1556366400
LARP: Zebranie w Casterly Rock
Prowadzący: Cheńska "Lisa_supp" Agnieszka, Robert "Fechmistrz" Wolniewicz, Marcelina "Cysia" Janiak
Tagi: casterly rock, #dlapoczątkujących, westeros, larp, Gra o tron, Lannister
Strefa Fabularna - Larp 2.4 Larp 27-04-2019 11:00 1556362809 1556377200
LARP: Ptak w złotej klatce
Prowadzący: Aleksandra "BloodySmile" Zwolińska, Paweł "SoftTwig" Krawczuk
Tagi: Świat mroku, CoD, Chronicles of Darknes, Podmieniec zagubieni, #dlaśredniozaawansowanych, Changeling the lost
Strefa Fabularna - Larp 3.3 Larp 27-04-2019 11:00 1556362809 1556377200
CV na które na pewno odpowiedzą! Warsztaty
Prowadzący: Michał "Morel" Azarewicz
Tagi: #CV, #BranżaGier, #Warsztaty, #PracawGamedevie
Blok Gier Elektronicznych - Prelekcje Gry elektroniczne: prelekcje 27-04-2019 11:30 1556364609 1556371800
Anime cosplay - Skąd jest ta postać?
Prowadzący: Piotr "Thorrek" Dudek
Tagi: pyrfunty, Cosplay, Anime, konkurs
Blok Konkursowy Sala Konkursowa 1 27-04-2019 11:30 1556364609 1556368200
[Panel] Czy to Fantasy czy już Science Fiction?
Prowadzący: Bartłomiej "Chronos" Zarzycki, Tomasz Kołodziejczak
Goście: Radosław Rak, Robert M. Wegner
Tagi: sf, fantasy, panel, science fiction
Blok Literacki Aula Mała 27-04-2019 11:30 1556364609 1556368200
Jak się bawi wiking?
Prowadzący: Łukasz Malinowski
Tagi: średniowiecze, Skald, wikingowie
Blok Literacki Sala Literacka 2 27-04-2019 11:30 1556364609 1556368200
Jak bez strachu zacząć prowadzić w RPG
Prowadzący: Maciej "Zefir" Starzycki
Nazwa grupy: Stowarzyszenie Avangarda
Tagi: jak zacząć, mg, prowadzenie, rpg
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 27-04-2019 11:30 1556364609 1556366400
Potop szwedzki w RPG
Prowadzący: Tomasz "kaduceusz" Pudło
Tagi: Szwecja, RPG, systemy
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 3B-C 27-04-2019 11:30 1556364609 1556368200
[Autografy] Christie Golden
Goście: Christie Golden
Tagi: eng, autografy, Golden
Blok Literacki Autografy 27-04-2019 11:30 1556364609 1556368200 1
Najlepsza wersja Mrocznego Rycerza - Batman: TAS
Prowadzący: Julian Jeliński
Nazwa grupy: Brody z kosmosu
Tagi: brody z kosmosu, dc comics, batman, serial, animacja, dc
Blok Filmowo-Serialowy Sala Filmowo - Serialowa 27-04-2019 11:30 1556364609 1556368200
Zostań dyplomatą z Model United Nations!
Prowadzący: Wojciech "Rekon" Ługowski
Tagi: RPG, symulacje, LARP, dla początkujących, debaty
Blok Dla Początkujących Sala Dla Początkujących 27-04-2019 11:30 1556364609 1556366400
Zew Cthulhu RPG - warsztaty z pisania scenariuszy
Prowadzący: Paweł "Marszal" Marszałek, Adam "Wolvie" Wieczorek
Nazwa grupy: Black Monk Games
Tagi: RPG, Warszat, GRY FABULARNE, Zew Cthulhu
Strefa Fabularna - Prelekcje Sala Warsztatowa Fabularna 27-04-2019 12:00 1556366409 1556373600
Egzamin ANBU
Prowadzący: Hanna "Hybryda_" Makowska, Justyna "NekoHoshi" Jarząbek
Nazwa grupy: Konoha Project
Tagi: Wioska Naruto, ANBU, Naruto, egzamin ANBU, Naruto Shippuden, gra, LARP
Arena Arena 27-04-2019 12:00 1556366409 1556373600
SHAZAM!
Prowadzący: Małgorzata "Blue Bird" Chudziak
Nazwa grupy: #Egzaltowana.com
Tagi: DC, Kapitan Marvel, DC Comics, Shazam, Egzaltowana
Blok Komiksowy Sala Komiksowa 27-04-2019 12:00 1556366409 1556370000
Jak skutecznie zorganizować koniec świata?
Prowadzący: Ania Łosiak
Tagi: armagedon, koniec świata, anihilacja
Blok Naukowy Sala Naukowa 27-04-2019 12:00 1556366409 1556370000
Wojna na wiedzę o 7 królestwach
Prowadzący: Paulina "MissArya" Kobyłka
Tagi: pyrfunty, konkurs, westeros, gra o tron
Blok Konkursowy Sala Konkursowa 2 27-04-2019 12:00 1556366409 1556370000
Ralph Demolka kontra cyberzagrożenia
Nazwa grupy: Ferment Kolektiv
Tagi: #multikino
Blok Dziecięcy Scena Bloku Dziecięcego 27-04-2019 12:00 1556366409 1556370000
My Little Pony - Equestria: Puść Wodze Fantazji?
Prowadzący: Daria "Arianka" Pilarczyk
Nazwa grupy: Black Monk Games
Tagi: Kucyki Pony, Equestria: Puść Wodze Fantazji, Equestria, Kucyki, Puść Wodze Fantazji, MLP, Black Monk
Blok Dziecięcy Warsztaty Małe Bloku Dziecięcego 27-04-2019 12:00 1556366409 1556368200
Fantastyczne stworzenie – moim pupilem – konkurs
Prowadzący: Mijako "shadow05" Zyzek
Nazwa grupy: Wydawnictwo CzyTam
Tagi: konkurs, dzieci, mityczne stworzenia, zwierzęta, komiks, blok dziecięcy, konkurs plastyczny
Blok Dziecięcy Warsztaty Duże Bloku Dziecięcego 27-04-2019 12:00 1556366409 1556370000
Eliminacje do MP 2019 w Neuroshima Hex
Nazwa grupy: Portal Games
Tagi: NS HEX, Portal Games
Blok Gier Bez Prądu - Planszówki Turnieje Planszówkowe 27-04-2019 12:00 1556366409 1556380800
Historia u źródeł powieści
Goście: Ben Kane
Tagi: Hannibal, Starożytny Rzym, Legio Rapax, eng
Blok Literacki Aula Duża 27-04-2019 12:00 1556366409 1556370000 1
Wielka Wojna Wyobraźni, czyli obłęd 1914-1918 A.D.
Goście: Michał Gołkowski
Tagi: wielka wojna, szturmowcy, stalowe szczury, uzbrojenie, otto
Blok Literacki Sala Literacka 1 27-04-2019 12:00 1556366409 1556370000
Byle nie z kartonu! Jak stworzyć bohatera?
Prowadzący: Lady V.
Tagi: tworzenie bohatera, Pisanie, początkujący pisarze
Blok Dla Początkujących Sala Dla Początkujących 27-04-2019 12:00 1556366409 1556368200
HULK vs BATMAN? Turniej HEROCLIX
Nazwa grupy: Heroclix Polska
Tagi: Gry Planszowe, Planszówki, Komiks, Marvel, DC, Rywalizacja
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne Turnieje 27-04-2019 12:00 1556366409 1556366400
Jak być dobrym graczem?
Prowadzący: Paweł "Skała" Jurgiel
Nazwa grupy: Lans Macabre, Erpegowy Yak
Tagi: lans macabre, gracze, rpg, erpgowy yak
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 27-04-2019 12:00 1556366409 1556368200
From Zero to Hero by Chris Birch of Modiphius
Goście: Chris Birch
Tagi: rpg, Chris Birch, Modiphious
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 1.1 27-04-2019 12:00 1556366409 1556370000 1
Historia u źródeł powieści
Goście: Ben Kane
Tagi: Hannibal, Starożytny Rzym, Legio Rapax, eng
Blok Literacki Telebim/nocne kino plenerowe 27-04-2019 12:00 1556366409 1556370000 1
[Autografy] Anna Krztoń
Goście: Anna Krztoń
Tagi: ziny, weź się w garść
Blok Komiksowy Autografy 27-04-2019 12:00 1556366409 1556370000
[Autografy] Angus Watson
Goście: Angus Watson
Tagi: Watson, eng, autografy
Blok Literacki Autografy 27-04-2019 12:00 1556366409 1556370000 1
KINGS OF WAR, poprowadź Elfy przeciw Ratkinom!
Nazwa grupy: Klub Gier Bitewnych "Cztery Smoki", Łódź
Tagi: vanguard, cztery smoki, wfb, skaven, gry bitewne, dwarf, kings of war, warhammer, elf, mantic, mantica
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 12:00 1556366409 1556380800
[Autografy] Bogumiła "Bozia" Pepasińska
Goście: Bogumiła Pepasińska
Tagi: ziny, bozióweczki
Blok Komiksowy Autografy 27-04-2019 12:00 1556366409 1556370000
Pokazy skirmisha fantasy KINGS OF WAR: VANGUARD
Nazwa grupy: Klub Gier Bitewnych "Cztery Smoki", Łódź
Tagi: mantic, mantica, gry bitewne, skaven, cztery smoki, wfb, vanguard, kings of war, warhammer, elf, dwarf
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 12:00 1556366409 1556380800
PAINT CAMP! Warsztaty z technik malowania modeli.
Tagi: złota pyra, modelarstwo, malowanie modeli
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 12:00 1556366409 1556380800
Tajemnice rakugo - czyli jak zostać gawędziarzem
Prowadzący: Anita "smokolog" Jakubik
Nazwa grupy: Kobito Rakugo
Tagi: Japonia, teatr, rakugo, Kobito Rakugo
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 27-04-2019 12:00 1556366409 1556368200
Magic: The Gathering - Draft
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: gry karciane, draft, eng, Magic: The Gathering, karcianka, MTG
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 27-04-2019 12:00 1556366409 1556380800 1
Dragon Ball Super Card Game Turniej o smocze pyry
Prowadzący: Michał "HerbacianyBaron" Maciejewski
Tagi: Dragon Ball Super Card Game, karty, Dragon ball
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 27-04-2019 12:00 1556366409 1556373600
Turniej - Deluxe Ski Jumping
Tagi: retro, gry elektroniczne
Hala Bloku Gier Elektronicznych Strefa Retro 27-04-2019 12:00 1556366409 1556370000
LARP: Księżniczka Czardasza
Prowadzący: Sebastian "Maskon" Tauer
Nazwa grupy: Bydgoskie Koło Larpowe
Tagi: intrygi, #dlaśredniozaawansowanych, larp, steampunk, polityka, epoka wiktoriańska
Strefa Fabularna - Larp 2.3 Larp 27-04-2019 12:00 1556366409 1556380800
LARP: Księżniczka Czardasza
Prowadzący: Sebastian "Maskon" Tauer
Nazwa grupy: Bydgoskie Koło Larpowe
Tagi: intrygi, #dlaśredniozaawansowanych, larp, steampunk, polityka, epoka wiktoriańska
Strefa Fabularna - Larp 2.2 Larp 27-04-2019 12:00 1556366409 1556380800
Cosplay i fotografia w Victorian Voguers
Prowadzący: Igor "Ponczk" Górecki, Edyta "Eowina Fly" Sokół
Nazwa grupy: Victorian Voguers
Tagi: Steampunk, Totoro, Ciri, Wiedźmin, La Catrina, Sesja fotograficzna, Lady Mechanika, Victorian Voguers, Geralt, Manga, Penny Dreadful, Yennefer, Attack on Titan
Blok Dla Początkujących Sala Dla Początkujących 27-04-2019 12:30 1556368209 1556371800
Konkurs wiedzy z Marvel Cinematic Universe
Prowadzący: Laura "Norge" Czerwinski
Tagi: MCU, konkurs, Marvel, pyrfunty, wiedzówka
Blok Konkursowy Sala Konkursowa 1 27-04-2019 12:30 1556368209 1556371800
Teorie rozmaite fanów "Star Wars"
Prowadzący: Magdalena "Ithilnar" Stawniak, Magdalena "Cathia" Kozłowska
Tagi: star wars, gwiezdne wojny, przebudzenie mocy, cathia, ostatni jedi, ithilnar, rey, jar jar binks, nowa trylogia, snoke, stara trylogia
Blok Filmowo-Serialowy Sala Filmowo - Serialowa 27-04-2019 12:30 1556368209 1556371800
Brian McClellan Q&A [ENG/PL]
Prowadzący: Olga "Mori<3" Morzyńska
Goście: Brian McClellan
Tagi: eng, spotkanie autorskie, meeting
Blok Literacki Sala Literacka 2 27-04-2019 12:30 1556368209 1556371800 1
[Panel] Walking Dead – komiks a serial
Prowadzący: Radosław Pisula, Oskar Rogowski
Tagi: fox, walking dead
Blok Komiksowy Aula Mała 27-04-2019 12:30 1556368209 1556371800
Zrób Graczom Tutorial
Prowadzący: Michał "El Commediante" Wojtas
Tagi: RPG, DnD5e
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 27-04-2019 12:30 1556368209 1556370000
[Autografy] Robert M. Wegner
Goście: Robert M. Wegner
Tagi: Wegner, autografy
Blok Literacki Autografy 27-04-2019 12:30 1556368209 1556371800
Pokaz japońskiego teatru jednego aktora - Rakugo
Prowadzący: Rafał "Iwanri" Iwanecki, Anita "smokolog" Jakubik
Nazwa grupy: Kobito Rakugo
Tagi: rakugo, teatr, kobito rakugo, japonia
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 27-04-2019 12:30 1556368209 1556368200
Co czytał Gygax? Literackie fundamenty RPG.
Prowadzący: Łukasz "Sas" Sasuła
Nazwa grupy: Uniwersytet Opolski
Tagi: Literatura, RPG, DnD
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 3B-C 27-04-2019 12:30 1556368209 1556371800
Magic: The Gathering - Standard
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: gry karciane, eng, Magic: The Gathering, MTG, karcianka
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 27-04-2019 12:30 1556368209 1556379000 1
Czy każdy może zbudować łazika marsjańskiego?
Prowadzący: PCz Rover Team
Tagi: łazik, Mars, polskie uczelnie, podbój kosmosu, studenci, kosmos
Blok Naukowy Sala Naukowa 27-04-2019 13:00 1556370009 1556373600
Thomas Astruc i Wilfried Pain - spotkanie
Prowadzący: Anita Rudnicka, Magdalena Słuszniak, Konrad Olchawa
Goście: Thomas Astruc, Wilfried Pain
Tagi: Wilfried Pain, Twórcy, Czarny Kot, Miraculum, Biedronka, Thomas Astruc, Miraculous, Miraculous Ladybug, Olchuś
Blok Filmowo-Serialowy Aula Duża 27-04-2019 13:00 1556370009 1556373600
Powiedz przyjacielu i wejdź - elfijski od początku
Prowadzący: Marta "MartaMelnyk" Melnyk
Tagi: Elvish, Quenya, Lotr, Lord of the Ring, Sindarin, Polish
Warsztaty Sala Warsztatowa 27-04-2019 13:00 1556370009 1556373600
AutoRPGowanie - gra fabularna z autorami na żywo
Prowadzący: Władysław Kasicki, Dominika "Nerd Kobieta" Tarczoń
Goście: Michał Gołkowski, Paweł Majka, Radosław Rak
Tagi: RPG
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 1.1 27-04-2019 13:00 1556370009 1556377200
Spotkanie z wydawnictwem Egmont
Prowadzący: Tomasz Kołodziejczak, Marcin "Iron" Łuczak
Tagi: komiksy
Blok Komiksowy Sala Komiksowa 27-04-2019 13:00 1556370009 1556373600
Jeden z Legend - Wiedzówka z LoLa
Prowadzący: Natalia "ViciousEvil" Kazimierczak, Marek "Francuz" Kazimierczak
Tagi: pyrfunty, wiedzówka, konkurs, gry komputerowe, gry, league of legends, quiz
Blok Konkursowy Sala Konkursowa 2 27-04-2019 13:00 1556370009 1556373600
My Little Pony - Equestria: Puść Wodze Fantazji?
Prowadzący: Daria "Arianka" Pilarczyk
Nazwa grupy: Black Monk Games
Tagi: Kucyki Pony, Equestria: Puść Wodze Fantazji, Equestria, Kucyki, Puść Wodze Fantazji, MLP, Black Monk
Blok Dziecięcy Warsztaty Małe Bloku Dziecięcego 27-04-2019 13:00 1556370009 1556371800
Magiczna szafa
Prowadzący: Zuzanna "Zuzen" Boruczkowska, Sophie "Alaster" Welsch
Tagi: zabawa, warsztaty, rysowanie, dzieci
Blok Dziecięcy Warsztaty Duże Bloku Dziecięcego 27-04-2019 13:00 1556370009 1556373600
Druga edycja wielkiego pyrkonowego Króla Sucharów
Prowadzący: Kowalska "Zesk" Agata
Tagi: żarty, suchary, król sucharów, suchar king
Blok Integracyjny Blok Integracyjny 27-04-2019 13:00 1556370009 1556373600
Heros i łotr
Prowadzący: Łukasz Malinowski
Tagi: średniowiecze, Skald, wikingowie
Blok Literacki Sala Literacka 1 27-04-2019 13:00 1556370009 1556373600
Najciekawsze gry oparte na Apokalipsie (PBTA)
Prowadzący: Maciej "Zefir" Starzycki
Tagi: apocalypse world, pbta, hacks, AW, rpg
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 27-04-2019 13:00 1556370009 1556371800
[Autografy] Mark Rein•Hagen
Goście: Mark Rein•Hagen
Tagi: Mark Rein•Hagen, autografy
Strefa Fabularna - Prelekcje Autografy 27-04-2019 13:00 1556370009 1556373600 1
Turniej STAR WARS: IMPERIUM ATAKUJE
Nazwa grupy: Raven Squadron Poznań
Tagi: imperium, turniej, konkurs, rebelia, star wars, gwiezdne wojny
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne Turnieje 27-04-2019 13:00 1556370009 1556370000
Steampunkowy skirmish. Pokazy WARMACHINE & HORDES.
Nazwa grupy: Klub Gier Bitewnych "Cztery Smoki", Łódź
Tagi: cztery smoki, gry bitewne, warmachine and hordes
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 13:00 1556370009 1556384400
Pokazy skirmisha WARHAMMER 40K: KILL TEAM
Nazwa grupy: Klub Gier Bitewnych "Cztery Smoki", Łódź
Tagi: gry bitewne, games workshop, kill team, cztery smoki, warhammer 40k, space marines
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 13:00 1556370009 1556384400
"FOR THE EMPEROR!!!" pokaz gry WARHAMMER 40.000
Nazwa grupy: Klub Gier Bitewnych "Cztery Smoki", Łódź
Tagi: warhammer 40k, gry bitewne, kill team, cztery smoki, games workshop, space marines
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 13:00 1556370009 1556384400
Upadek Władcy Systemu! Kampania STARGATE
Nazwa grupy: "Drugi Front" Sekcja Gier Bitewnych Drugiej Ery
Tagi: stargate, Apophis, Christopher Judge, SG-1
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 13:00 1556370009 1556373600
Thomas Astruc i Wilfried Pain - spotkanie
Prowadzący: Anita Rudnicka, Magdalena Słuszniak, Konrad Olchawa
Goście: Thomas Astruc, Wilfried Pain
Tagi: Wilfried Pain, Twórcy, Czarny Kot, Miraculum, Biedronka, Thomas Astruc, Miraculous, Miraculous Ladybug, Olchuś
Blok Filmowo-Serialowy Telebim/nocne kino plenerowe 27-04-2019 13:00 1556370009 1556373600
Magic: The Gathering - Draft
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: gry karciane, draft, eng, Magic: The Gathering, karcianka, MTG
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 27-04-2019 13:00 1556370009 1556384400 1
Turniej w Gwinta
Prowadzący: Adam "Akihiko" Tojza, Paweł "Pawelix" Górski
Tagi: Wiedźmin, Gwint
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 27-04-2019 13:00 1556370009 1556384400
Turniej Yu-Gi-Oh! TCG dla początkujących
Prowadzący: Maciej "MatiasK96" Kołodziejak
Tagi: YGO, turniej, karcianka, Yu-Gi-Oh!, gra karciana, yugioh, TCG
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 27-04-2019 13:00 1556370009 1556380800
Czemu ojcostwo w grach wideo jest trendy?
Prowadzący: Adam Flamma
Tagi: #BGEprelekcje, #GryElektroniczne
Blok Gier Elektronicznych - Prelekcje Gry elektroniczne: prelekcje 27-04-2019 13:30 1556371809 1556375400
Vocaloid dla początkujących
Prowadzący: Katarzyna "Hajimaru" Papis
Tagi: Vocaloid, Hatsune, Kagamine, Yamaha, Miku
Blok Dla Początkujących Sala Dla Początkujących 27-04-2019 13:30 1556371809 1556373600
Festiwal krasnoludzkeij pieśni.. i poezji Finał
Prowadzący: Dominik "Dominaris" Sztucki
Tagi: krasnoludy, konkurs, best of pyrkon, pieśni, impreza, pyrfunty, najlepszy punkt programu, festiwal, poezja
Blok Konkursowy Sala Konkursowa 1 27-04-2019 13:30 1556371809 1556375400
Musical Teatru Łejery: Gnijąca Panna Młoda
Nazwa grupy: Łejery
Tagi: teatr, musical, dla dzieci, gnijąca panna młoda, teatr dziecięcy
Kino, Muzyka i Teatr Sala Ziemi 27-04-2019 13:30 1556371809 1556375400
[Panel] Any sufficiently advanced technology
Prowadzący: Bartłomiej "Chronos" Zarzycki
Goście: Angus Watson, Brian McClellan, Christie Golden
Tagi: eng, panel
Blok Literacki Aula Mała 27-04-2019 13:30 1556371809 1556375400 1
Foreshadowing, czyli dlaczego czytamy drugi raz
Prowadzący: Bartłomiej "Robin Blackett" Skałbania, Aneta "Aneta" Kruc
Nazwa grupy: Imperium Meekhańskie
Goście: Robert M. Wegner
Tagi: imperium meekhańskie, fantasy, Robert M. Wegner, Meekhan, Opowieści z meekhańskiego pogranicza, Wegner, polskie fantasy
Blok Literacki Sala Literacka 2 27-04-2019 13:30 1556371809 1556375400
Nastoletni bohaterowie Marvela i DC w animacji
Prowadzący: Filip "Demogorgon" Różanek, Natalia "Ozzie Scribbler" Małachowska
Nazwa grupy: Stowarzyszenie POP-ART/Śląski Klub Fantastyki
Tagi: Miles Morales, Static, nastolatki, Beast Boy, superhero, Miss Martian, Young Justice, Marvel Rising, Spider-Man: Uniwersum, DC, X-Men, X-Men Evolution, Marvel, Aqualad, Spider-Gwen, superbohaterowie, komiks, Starfire, Spider-Man: Into the Spider-Verse, Robin, Supergirl, Raven, Superboy, Teen Titans, Miss Marvel, America Chavez, Kid Flash, Cyborg, teen, Spider-Man, animacja, Squirrel Girl
Blok Filmowo-Serialowy Sala Filmowo - Serialowa 27-04-2019 13:30 1556371809 1556375400
Larpowe metamorfozy
Prowadzący: Wojciech "Leon Truskawka" Górzyński, Rafał "mefii" Matraszek
Nazwa grupy: Creatio Ex Nihilo
Tagi: gracz, larp, postać, gra aktorska
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 27-04-2019 13:30 1556371809 1556373600
MIDDLE EARTH - gra bitewna w Śródziemiu. Nauka gry
Nazwa grupy: Poznański Klub Gier Bitewnych
Tagi: Middle-Earth, Władca Pierścieni, Gry bitewne
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 13:30 1556371809 1556386200
WOJNACJA - dynamiczna gra fantasy.
Nazwa grupy: Płocki Klub Fantastyki Elgalh'ai
Tagi: skirmish, Wojnacja
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 13:30 1556371809 1556379000
[Panel] Spotkanie twórców RPG
Prowadzący: Kołodziej "Skavenloft" Łukasz
Goście: Katarzyna Kuczyńska, Marcin Kuczyński
Tagi: światotworzenie, Indyki, RPG
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 3B-C 27-04-2019 13:30 1556371809 1556375400
Magic: The Gathering - Modern
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: gry karciane, eng, Magic: The Gathering, karcianka, MTG
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 27-04-2019 13:30 1556371809 1556382600 1
Spokojnie to awaria, czyli bezpieczeństwo awiacji.
Prowadzący: Mikołaj "Klaus" Wlekliński, Stanisław "Magister Loczek" Wlekliński
Nazwa grupy: Grupa WARcon
Tagi: kapitan polska, sprzęt ratunkowy, lotnictwo, katastrofy lotnicze, Grupa Warcon
Blok Naukowy Sala Naukowa 27-04-2019 14:00 1556373609 1556380800
Christopher Judge Q&A [ENG/PL]
Prowadzący: Norbert Pałuka
Goście: Christopher Judge
Tagi: Stargate, God of War, Boy, SG-1, Kratos, Teal'c, eng, Gwiezdne Wrota, Q&A
Blok Filmowo-Serialowy Aula Duża 27-04-2019 14:00 1556373609 1556377200 1
Opowieści ze Świata Oka - projekt literacki
Prowadzący: Michał "pandread" Sobociński, Paweł "Pawelczas" Ofiarski
Nazwa grupy: Stowarzyszenie Abyssos
Tagi: fantastyka, opowiadania, warsztaty
Warsztaty Sala Warsztatowa 27-04-2019 14:00 1556373609 1556377200
O słowach na sesji słów parę
Prowadzący: Airis Kamińska
Tagi: prowadzenie, gracz, gry fabularne, RPG, sesja, Mistrz Gry, MG
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 27-04-2019 14:00 1556373609 1556375400
Poznańskie Legendy
Nazwa grupy: Poznańskie Legendy
Tagi: legendy, arena, poznańskie
Arena Arena 27-04-2019 14:00 1556373609 1556377200
Ziny komiksowe. Jak wejść do podziemia
Prowadzący: Jerzy Łanuszewski
Tagi: ziny
Blok Komiksowy Sala Komiksowa 27-04-2019 14:00 1556373609 1556377200
RPG Craft - tworzenie scenografii do sesji RPG
Prowadzący: Marcin "marcinem" Miller, Anna "Scattyana" Oborska-Sroka
Tagi: Craft, Scenografia do sesji, RPG, DIY, Makiety
Strefa Fabularna - Prelekcje 3.4 Sesje RPG 27-04-2019 14:00 1556373609 1556384400
Warhammer 40K - wiedzówka o uniwersum
Prowadzący: Wojciech "DarthYstred" Cerba, Katarzyna "Pixxel" Wlazło
Tagi: młotek, WH40K, pyrfunty, wiedzówkaomłotku, warhammer40K, warhammer, konkurs
Blok Konkursowy Sala Konkursowa 2 27-04-2019 14:00 1556373609 1556377200
Co tak naprawdę musi Mistrz Gry?
Prowadzący: Litwin "Vind" Maciej
Nazwa grupy: Pożeracze Umysłów
Tagi: rpg, mistrz gry, poradnik
Blok Dla Początkujących Sala Dla Początkujących 27-04-2019 14:00 1556373609 1556375400
Mistrz Baśni - RPG dla dzieci
Prowadzący: Marcin "Nicram" Kubiesa
Tagi: #gra, #MistrzBaśni, #rozmowa
Blok Dziecięcy Scena Bloku Dziecięcego 27-04-2019 14:00 1556373609 1556377200
Potwory z metra vol 0.2
Prowadzący: aboguslaw@gmail.com
Nazwa grupy: odmęty absurdu
Tagi: #warsztaty
Blok Dziecięcy Warsztaty Duże Bloku Dziecięcego 27-04-2019 14:00 1556373609 1556377200
Gorące Krzesła
Tagi: integra, konkurs, krzesła
Blok Integracyjny Blok Integracyjny 27-04-2019 14:00 1556373609 1556380800
LARP: Tryzna nad leszym Leszkiem
Prowadzący: Patryk "patrol" Bielawski, Małgorzata "Shuma" Bizukojć
Nazwa grupy: Spotkania na szlaku
Tagi: rosół, demony, ekologia, larp, bestiariusz, #dlapoczątkujących, słowianie
Strefa Fabularna - Larp 3.1 Larp 27-04-2019 14:00 1556373609 1556384400
Turniej w grę "GoTown"
Nazwa grupy: Vertima
Tagi: gra planszowa, phalanx, vertima, turniej
Blok Gier Bez Prądu - Planszówki Turnieje Planszówkowe 27-04-2019 14:00 1556373609 1556377200
Turniej w grę "Niezłe ciacho"
Nazwa grupy: Nasza Księgarnia
Tagi: planszówka, NK, gra planszowa, turniej, Nasza Księgarnia
Blok Gier Bez Prądu - Planszówki Turnieje Planszówkowe 27-04-2019 14:00 1556373609 1556377200
LARP: Atlas Chmur II
Prowadzący: Julia "Misericordia" Żmudka, Filip "Tenzin" Kliber
Nazwa grupy: Druga Era, RogaLarp
Tagi: #rewolucja, #dlapoczątkujących, #dlaśredniozaawansowanych, #kawiarnia, #larp, #atlaschmur
Strefa Fabularna - Larp 2.5 Larp 27-04-2019 14:00 1556373609 1556384400
Króliki ludojady ze średniowiecznych marginesów
Goście: Maciej Lewandowski
Tagi: króliki ludojady, błędni rycerze
Blok Literacki Sala Literacka 1 27-04-2019 14:00 1556373609 1556377200
Warsztat MP - tworzenie i zarządzanie scenariuszem
Prowadzący: Tomasz "Zagratus2" Król, Maciej "PanDzikipan" Mocny
Nazwa grupy: To ja go tnę
Tagi: mg, mp, dnd, prowadzący, rpg
Strefa Fabularna - Prelekcje Sala Warsztatowa Fabularna 27-04-2019 14:00 1556373609 1556380800
[Autografy] Thomas Astruc i Wilfried Pain
Goście: Thomas Astruc, Wilfried Pain
Tagi: eng, autografy, Astruc, Wilfried
Blok Filmowo-Serialowy Autografy 27-04-2019 14:00 1556373609 1556380800 1
[Autografy] Bogusław Polch
Goście: Bogusław Polch
Tagi: ekspedycja, wiedźmin, funky koval
Blok Komiksowy Autografy 27-04-2019 14:00 1556373609 1556377200
[Autografy] Maciej Kur i Piotr Bednarczyk
Goście: Maciej Kur, Piotr „Bedyk” Bednarczyk
Tagi: lil i put, kajko i kokosz
Blok Komiksowy Autografy 27-04-2019 14:00 1556373609 1556377200
Japońska droga miecza - aspekty praktyczne
Prowadzący: Sikorski "Człowiekfala" Jarosław, Grzegorz "Asagi" Skórzewski
Tagi: Szermierka, Sztuki Walki, Bujutsu, Battodo, Budo, Katana, Iaido, Kenjutsu
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 27-04-2019 14:00 1556373609 1556377200
Christopher Judge Q&A [ENG/PL]
Prowadzący: Norbert Pałuka
Goście: Christopher Judge
Tagi: Stargate, God of War, Boy, SG-1, Kratos, Teal'c, eng, Gwiezdne Wrota, Q&A
Blok Filmowo-Serialowy Telebim/nocne kino plenerowe 27-04-2019 14:00 1556373609 1556377200 1
UltraStar - Turniej Indywidualny
Nazwa grupy: UltraStar T.A.
Tagi: gry muzyczne, karaoke
Blok Dalekowschodni Gry Muzyczne 27-04-2019 14:00 1556373609 1556380800
Turniej drużynowy - Worms Armageddon
Tagi: retro, gry elektroniczne
Hala Bloku Gier Elektronicznych Strefa Retro 27-04-2019 14:00 1556373609 1556377200
Monomit w służbie RPG
Prowadzący: Zbigniew "Zed" Zych
Nazwa grupy: Lans Macabre
Tagi: Lans Macabre, erpegowy Yak!, dla graczy, dla MG
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 27-04-2019 14:30 1556375409 1556377200
Zapomniane kreskówki
Prowadzący: Anna "Natasha Romanoff" Grembowska
Tagi: wodogrzmotymałe, generatorrex, kreskówki, dannyphantom, animacja, bajki
Blok Dla Początkujących Sala Dla Początkujących 27-04-2019 14:30 1556375409 1556377200
Wiedzówka ze świata Metra 2033
Prowadzący: Tomasz "Antura" Wiklandt
Nazwa grupy: metro2033.pl
Tagi: Metro, Uniwersum Metro, Exodus, Metro 2033, Postapo, konkurs, Postapokalipsa, pyrfunty, Metro Exodus
Blok Konkursowy Sala Konkursowa 1 27-04-2019 14:30 1556375409 1556379000
[Panel] Różne twarze postapokalipsy
Prowadzący: Artur "Dzikowy" Olchowy, Tomasz Kołodziejczak
Goście: Andrzej Pilipiuk, Marcin Przybyłek, Rafał Kosik
Tagi: panel, postapo
Blok Literacki Aula Mała 27-04-2019 14:30 1556375409 1556379000
Tłumaczenia znane i (nie)lubiane
Prowadzący: Dominika Repeczko
Tagi: tłumaczenia
Blok Literacki Sala Literacka 2 27-04-2019 14:30 1556375409 1556379000
Barwna iluzja - filmowe manipulacje kolorem
Prowadzący: Kwiatkowska "Shoshana" Zuzanna, Jaworska "M.J." Monika
Tagi: science-fiction, Film, anihilacja, sztuka audiowizualna, medium filmu, mad max, techniki manipulacyjne, kolor w filmie, barwa
Blok Filmowo-Serialowy Sala Filmowo - Serialowa 27-04-2019 14:30 1556375409 1556379000
Macki od kuchni, czyli Zew Cthulhu dla każdego
Prowadzący: Adam "Wolvie" Wieczorek
Tagi: Howard Philips Lovecraft, Zew Cthulhu, Call of Cthulhu. Chaosium, Lovecraft, Black Monk, Cthulhu, HPL
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 3B-C 27-04-2019 14:30 1556375409 1556379000
Dźwięki fantastyczne
Prowadzący: Piotr "Piootrek" Ruszkowski
Nazwa grupy: Tk Games
Tagi: #BGEPrelekcje, #RzeczywistośćRozszerzona, #TkGames, #GryKomputerowe
Blok Gier Elektronicznych - Prelekcje Gry elektroniczne: prelekcje 27-04-2019 14:30 1556375409 1556379000
Magic: The Gathering - Prerelease
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: gry karciane, prerelease, eng, Magic: The Gathering, MTG, karcianka
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 27-04-2019 14:30 1556375409 1556375400 1
Magic: The Gathering - Commander 1v1
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: eng, gry karciane, karcianka, MTG, Magic: The Gathering
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 27-04-2019 14:30 1556375409 1556386200 1
[Panel] Spotkanie polskich wydawców RPG
Prowadzący: Marcin "Seji" Segit
Tagi: rpg, gry fabularne, polska
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 1.1 27-04-2019 15:00 1556377209 1556377200
Warsztaty chińskiej kaligrafii
Nazwa grupy: Instytut Konfucjusza UAM
Tagi: Azja, kaligrafia, Chiny
Warsztaty Sala Warsztatowa 27-04-2019 15:00 1556377209 1556380800
Wielki Wojownik może być tylko jeden! - Turniej
Prowadzący: Malwina "pulpix" Kołb
Nazwa grupy: ARMA-PL
Tagi: Miecz, Walka, Turniej, Arma
Arena Arena 27-04-2019 15:00 1556377209 1556384400
Komiksowy crowdfunding - jak osiągnąć sukces?
Prowadzący: Jan "skarża" Skarżyński
Tagi: self-publishing, crowdfunding, komiks autorski, finansowanie, komiks, pieniądze, komiks niezależny, ziny
Blok Komiksowy Sala Komiksowa 27-04-2019 15:00 1556377209 1556380800
Stan Sakai - spotkanie (Usagi Yojimbo)
Prowadzący: Katarzyna "Szara Córka" Jusiak, Marcin "Iron" Łuczak
Goście: Stan Sakai
Tagi: usagi, yojimbo
Blok Komiksowy Aula Duża 27-04-2019 15:00 1556377209 1556380800
I w co tu wierzyć, panie?!
Prowadzący: Justyna "Strzyga" Kowalska
Tagi: konkurs, literatura, pyrfunty, Bogowie, wierzenia, mitologia, światy, filmy
Blok Konkursowy Sala Konkursowa 2 27-04-2019 15:00 1556377209 1556384400
Europejskie Mistrzostwa BATTLE TECH - Polska
Prowadzący: Bartosz "Brathac" Bruziak
Nazwa grupy: Solaris7.pl
Tagi: solaris7.pl, battletech, mechy, turniej
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne Turnieje 27-04-2019 15:00 1556377209 1556377200
Animacje z Japonii dla najmłodszych
Prowadzący: Artur "Wiseman" Niewczas
Nazwa grupy: Szczeciński Klub Azji
Tagi: animacja, filmy, bajki, anime, baśnie, zwierzęta, dzieci, Japonia
Blok Dziecięcy Scena Bloku Dziecięcego 27-04-2019 15:00 1556377209 1556379000
Mistrz Baśni
Prowadzący: Marcin "Nicram" Kubiesa
Tagi: #gra, #warsztaty, #MistrzBaśni
Blok Dziecięcy Warsztaty Małe Bloku Dziecięcego 27-04-2019 15:00 1556377209 1556377200
Jestem smokiem -maski
Prowadzący: Zuzanna "Zuzen" Boruczkowska, Sophie "Alaster" Welsch
Tagi: warsztaty, wycinanie, maski, dzieci, smok, robótki ręczne, przebrania
Blok Dziecięcy Warsztaty Duże Bloku Dziecięcego 27-04-2019 15:00 1556377209 1556380800
LARP: The Gambler
Prowadzący: Jagoda "Ms. Berry" Dzialuk, Patryk "Cegła" Jankowski, Michał "Carlos" Nadolski
Nazwa grupy: ŚKL AUTISM
Tagi: Larp, #dlapoczątkujących, #bar, Poker, Mafia
Strefa Fabularna - Larp 3.3 Larp 27-04-2019 15:00 1556377209 1556388000
LARP: Rozbiory galaktyki
Prowadzący: Cheńska "Lisa_supp" Agnieszka, Marcelina "Cysia" Janiak, Robert "Fechmistrz" Wolniewicz
Tagi: Polityka, #gwiezdnewojny, #stroje, arp, Gwiezdne wojny, Imperium galaktyczne, #dlazaawansowanych, Star wars
Strefa Fabularna - Larp 2.4 Larp 27-04-2019 15:00 1556377209 1556391600
MISTRZOSTWA POLSKI W MUNCHKINA dla zaawansowanych
Prowadzący: Daria "Arianka" Pilarczyk
Nazwa grupy: Black Monk Games
Tagi: turniej, planszówki, Black Monk, munchkin, narody
Blok Gier Bez Prądu - Planszówki Turnieje Planszówkowe 27-04-2019 15:00 1556377209 1556384400
Dr Jekyll i Mr Hyde, czyli Dobry i Zły redaktor
Goście: Kazimierz Kyrcz Jr, Marek Grzywacz
Tagi: Mr Hyde, Dr Jekyll, Kazimierz Kyrcz Jr, Marek Grzywacz, redaktor
Blok Literacki Sala Literacka 1 27-04-2019 15:00 1556377209 1556380800
STAR WARS: ARMADA - Nauka Gry
Nazwa grupy: Raven Squadron Poznań
Tagi: imperium, xwing, statki kosmiczne, star wars, gwiezdne wojny, armada, rebelia
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 15:00 1556377209 1556377200
X-WING Nauka gry wprost z odległej galaktyki!
Nazwa grupy: Raven Squadron Poznań
Tagi: xwing, statki kosmiczne, star wars, gwiezdne wojny
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 15:00 1556377209 1556377200
Dobry Złoczyńca Nie Jest Zły
Prowadzący: Filip "Demogorgon" Różanek
Nazwa grupy: Śląski Klub Fantastyki
Tagi: Killmonger, Frieza, Darth Vader, Joker, Doctor Doom, Judge Death
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 27-04-2019 15:00 1556377209 1556379000
[Autografy] Ben Kane
Goście: Ben Kane
Tagi: autografy, eng, Kane
Blok Literacki Autografy 27-04-2019 15:00 1556377209 1556380800 1
[Autografy] Anna Szumacher
Prowadzący: Anna "Ceterari" Szumacher
Tagi: Szumacher, autografy
Blok Literacki Autografy 27-04-2019 15:00 1556377209 1556380800
DUST 1974, pokaz i nauka gry w klimatach Weird War
Nazwa grupy: Warfactory.pl
Tagi: Dust1947, weird war, dieselpunk, figurki, bitewniaki
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 15:00 1556377209 1556377200
Sesja RPG
Tagi: #sesja, RPG
Strefa Fabularna - Prelekcje 3.5 Sesje RPG 27-04-2019 15:00 1556377209 1556391600
Wonderful World of Anime/Manga Food
Goście: Keiko Kikkawa
Tagi: anime, Food, manga, japan
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 27-04-2019 15:00 1556377209 1556380800 1
Magic: The Gathering - Draft
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: gry karciane, draft, eng, Magic: The Gathering, karcianka, MTG
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 27-04-2019 15:00 1556377209 1556391600 1
Zostań dyplomatą z Model United Nations!
Prowadzący: Wojciech "Rekon" Ługowski
Tagi: RPG, symulacje, LARP, dla początkujących, debaty
Blok Dla Początkujących Sala Dla Początkujących 27-04-2019 15:00 1556377209 1556379000
Maskarada // The Masquerade
Goście: Magda "Kurumi" Orzechowska, Zofia "Zula" Skowrońska
Tagi: Maskarada, Cosplay, Gala
Kino, Muzyka i Teatr Sala Ziemi 27-04-2019 15:30 1556379009 1556389800
MechaRyjówka – konkurs wiedzy wszechfilmowej
Prowadzący: Damian "Nox" Lesicki, Jacek "jako_m" Murawski
Tagi: seriale, filmy, kino, serial, drużynowy, animacja, quiz, film, ryjówka, muzyka, pyrfunty, wiedzówka, konkurs, animowane, tv
Blok Konkursowy Sala Konkursowa 1 27-04-2019 15:30 1556379009 1556386200
[Panel] Optymizm, pesymizm, fatalizm w fantastyce
Prowadzący: Maciej "Toudi" Pitala, Cezary "Ronstein" Zbierzchowski
Goście: Radosław Rak, Robert M. Wegner
Tagi: filozofia, panel
Blok Literacki Sala Literacka 2 27-04-2019 15:30 1556379009 1556382600
Byle nie z kartonu! Jak stworzyć bohatera?
Prowadzący: Lady V.
Tagi: tworzenie bohatera, Pisanie, początkujący pisarze
Blok Dla Początkujących Sala Dla Początkujących 27-04-2019 15:30 1556379009 1556380800
Oryginalne settingi do Cthulhu
Prowadzący: Paweł "Skała" Jurgiel
Nazwa grupy: Lans Macabre, Erpegowy Yak
Tagi: rpg, Zew Cthulu, setting, MG, gracz
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 27-04-2019 15:30 1556379009 1556380800
Maskarada // The Masquerade
Goście: Magda "Kurumi" Orzechowska, Zofia "Zula" Skowrońska
Tagi: Maskarada, Cosplay, Gala
Kino, Muzyka i Teatr Telebim/nocne kino plenerowe 27-04-2019 15:30 1556379009 1556389800
WOJNACJA - dynamiczna gra fantasy.
Nazwa grupy: Płocki Klub Fantastyki Elgalh'ai
Tagi: skirmish, Wojnacja
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 15:30 1556379009 1556386200
[Autografy] Michał Gołkowski
Goście: Michał Gołkowski
Tagi: Gołkowski, autografy
Blok Literacki Autografy 27-04-2019 15:30 1556379009 1556382600
Płotka, koty i inne zwierzaki w grach wideo
Prowadzący: Adam Flamma
Tagi: #BGEprelekcje, #GryElektroniczne, #Wiedźmin
Blok Gier Elektronicznych - Prelekcje Gry elektroniczne: prelekcje 27-04-2019 15:30 1556379009 1556382600
Co możesz zrobić, żeby uratować larpa?
Nazwa grupy: LubLarp
Goście: Jakub "Shonsu" Barański
Tagi: larp, gracz
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 3B-C 27-04-2019 15:30 1556379009 1556382600
Magic: The Gathering - Standard
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: gry karciane, eng, Magic: The Gathering, MTG, karcianka
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 27-04-2019 15:30 1556379009 1556389800 1
Nauka Gry Karcianej Vampire: the Eternal Struggle
Prowadzący: Filip "BlueMana" Bucholc
Nazwa grupy: VtES Poznań
Tagi: Vampire: the Eternal Struggle, karcianka, VTES
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 27-04-2019 15:30 1556379009 1556393400
Vlad. Czarna Krew - testy prototypu fanowskiej gry
Prowadzący: Dominika "Domina" Marczak, Łukasz "Cread" Słowiński, Marcin "Lekt" Wiatrak
Nazwa grupy: PAK Games
Tagi: gra karciana, PAK, karcianka, bitwa, Turcja, wampir, drakula, Rumunia, historia
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 27-04-2019 15:30 1556379009 1556393400
Jestem afrodyzjakiem, a jaka jest twoja supermoc?
Prowadzący: Martyna "Gin." Wyleciał, Marta "mits." Niewiadomska
Nazwa grupy: Holistyczna Agencja Popkulturowa
Tagi: dc, harry potter, doctor who, marvel
Blok Filmowo-Serialowy Aula Mała 27-04-2019 15:30 1556379009 1556382600
Baśnie Braci Grimm we współczesnych serialach
Prowadzący: Wiktoria "Hotarubi" Jureczko
Tagi: najpiekniejsze baś nie braci grimm, tell me a story, dziesiate królestwo, baśnie braci grimm, opowiedz mi bajkę, grimm, 10th kingdom, serial, once pon a time
Blok Filmowo-Serialowy Sala Filmowo - Serialowa 27-04-2019 15:30 1556379009 1556382600
Obcy obok nas
Prowadzący: Anna Wierzbicka
Tagi: zwierzęta, obcy
Blok Naukowy Sala Naukowa 27-04-2019 16:00 1556380809 1556384400
[Panel] O gatunkowym kinie niezależnym
Prowadzący: Brunon Hawryluk, Dagmara Brodziak, Szymon Raczkiewicz, Jakub Nurzyński, Michał Krzywicki
Goście: Bartosz Wesołowski, Stanisław Mąderek
Tagi: filmy, kino gatunkowe, kino niezależne, Pół Wieku Poezji Później, panel, Diversion End
Blok Filmowo-Serialowy Aula Duża 27-04-2019 16:00 1556380809 1556380800
Podstawy zasad improwizacji
Prowadzący: Marcin "MS Szogun" Smakosz
Tagi: improwizacja, podstawy impro, improv
Warsztaty Sala Warsztatowa 27-04-2019 16:00 1556380809 1556391600
100-lecie polskiego komiksu
Prowadzący: Tomasz Kołodziejczak
Tagi: komiks, polski
Blok Komiksowy Sala Komiksowa 27-04-2019 16:00 1556380809 1556384400
Cosplay Party
Prowadzący: Natalia "Hemmerling" Konkol
Nazwa grupy: Szalejdoskop
Tagi: #szalonazabawa, #cosplayparty
Blok Dziecięcy Scena Bloku Dziecięcego 27-04-2019 16:00 1556380809 1556388000
Dom dla Wróżki
Prowadzący: Anna "cristii" Marecka
Nazwa grupy: Młody Uniwersytet Artystyczny
Tagi: plastyka, bajki, blok dziecięcy, magia, Disney, warsztat
Blok Dziecięcy Warsztaty Duże Bloku Dziecięcego 27-04-2019 16:00 1556380809 1556384400
Joga...śmiechu?! Hahaha!
Prowadzący: Marta "Nakaya" Kotynia
Nazwa grupy: Nakaya Yoga
Tagi: yoga, joga, nakaya, joga śmiechu
Blok Integracyjny Blok Integracyjny 27-04-2019 16:00 1556380809 1556384400
LARP: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Prowadzący: Julia "Ingun" Czeżyk, Mateusz "Oren" Szczepański
Nazwa grupy: TROL
Tagi: spokojna, Wieś, wsi, Oren, TROL, Szczepanski, Larp, Mateusz, #dlapoczątkujących, wesoła, Szczepański
Strefa Fabularna - Larp 2.3 Larp 27-04-2019 16:00 1556380809 1556395200
Postapokaliptyczne gadżety Felixa, Neta i Niki.
Goście: Rafał Kosik
Tagi: Felix, postapo, powieść, literatura, FNiN, science fiction, postapokalipsa, SF, Young Adults, YA, Net i Nika, gadżety
Blok Literacki Sala Literacka 1 27-04-2019 16:00 1556380809 1556384400
Warsztat MG - Twoja pierwsza sesja
Prowadzący: Tomasz "Zagratus2" Król
Tagi: tojagotne, rebel, rpg, dnd
Strefa Fabularna - Prelekcje Sala Warsztatowa Fabularna 27-04-2019 16:00 1556380809 1556388000
Przychodzi bohater do pisarza...
Prowadzący: Lady V.
Tagi: warsztaty pisarskie, początkujący pisarze, tworzenie bohatera
Blok Dla Początkujących Sala Dla Początkujących 27-04-2019 16:00 1556380809 1556384400
[Autografy] Christopher Judge
Goście: Christopher Judge
Tagi: eng, autografy, Judge
Blok Filmowo-Serialowy Autografy 27-04-2019 16:00 1556380809 1556384400 1
[Autografy] Andrzej Pilipiuk
Goście: Andrzej Pilipiuk
Tagi: autografy, Pilipiuk
Blok Literacki Autografy 27-04-2019 16:00 1556380809 1556384400
BOLT ACTION, nauka gry w realiach II WŚ
Nazwa grupy: Warlord Games Polska
Tagi: bitewniak
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 16:00 1556380809 1556380800
CRUEL SEAS, IIWŚ na wodach przybrzeżnych
Nazwa grupy: Warlord Games Polska
Tagi: gra
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 16:00 1556380809 1556380800
HAIL CEASAR Czy Hannibal podbije Rzym?
Nazwa grupy: Warlord Games Polska
Tagi: GRA
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 16:00 1556380809 1556380800
BLACK POWDER, rozegraj starcia Wojen Napoleońskich
Nazwa grupy: Warlord Games Polska
Tagi: GRA
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 16:00 1556380809 1556380800
PIKE & SHOTTE poprowadź Husarię przeciw Szwedom!
Nazwa grupy: Warlord Games Polska
Tagi: GRA
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 16:00 1556380809 1556380800
BLOOD RED SKIES, wygraj Bitwę o Anglię!
Nazwa grupy: Warlord Games Polska
Tagi: GRA
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 16:00 1556380809 1556380800
[Autografy] Stan Sakai
Goście: Stan Sakai
Tagi: Usagi Yojimbo
Blok Komiksowy Autografy 27-04-2019 16:00 1556380809 1556388000
KINGS OF WAR, poprowadź Elfy przeciw Ratkinom!
Nazwa grupy: Klub Gier Bitewnych "Cztery Smoki", Łódź
Tagi: vanguard, cztery smoki, wfb, skaven, gry bitewne, dwarf, kings of war, warhammer, elf, mantic, mantica
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 16:00 1556380809 1556395200
Pokazy skirmisha fantasy KINGS OF WAR: VANGUARD
Nazwa grupy: Klub Gier Bitewnych "Cztery Smoki", Łódź
Tagi: mantic, mantica, gry bitewne, skaven, cztery smoki, wfb, vanguard, kings of war, warhammer, elf, dwarf
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 16:00 1556380809 1556395200
Gra o czym tylko zechcesz
Goście: Marcin Kuczyński
Tagi: recenzja, systemy, RPG, mechaniki uniwersalne, porady
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 27-04-2019 16:00 1556380809 1556382600
Magic: The Gathering - Draft - podwójne nagrody
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: draft, gry karciane, eng, Magic: The Gathering, MTG, karcianka
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 27-04-2019 16:00 1556380809 1556395200 1
W pogoni za marzeniami. Manga a technologia
Prowadzący: Joanna Zaremba-Penk
Tagi: japonia, manga, technologia, anime
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 27-04-2019 16:00 1556380809 1556384400
Turniej Dance Dance Revolution
Tagi: taniec, gry muzyczne
Blok Dalekowschodni Gry Muzyczne 27-04-2019 16:00 1556380809 1556391600
Turniej Love Live! School Idol Festival
Nazwa grupy: idolki.pl
Tagi: gry, muzyczne
Blok Dalekowschodni Gry Muzyczne 27-04-2019 16:00 1556380809 1556388000
Turniej - Donkey Konga
Tagi: retro, gry elektroniczne
Hala Bloku Gier Elektronicznych Strefa Retro 27-04-2019 16:00 1556380809 1556384400
A może Freddy Kruger?
Prowadzący: Marysia "Merry" Piątkowska
Nazwa grupy: Graj! Kolektyw & Kapituła Quentin
Tagi: rpg sesja scenariusz grajkolektyw kapitułaquentin
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 27-04-2019 16:30 1556382609 1556384400
Geek Fights na Pyrkonie! Gra o tron króla geeków
Prowadzący: Szymon Adamus
Tagi: Masa Kultury, Geek Fights, geek, YouTube, Copernicon, podcast
Blok Filmowo-Serialowy Aula Mała 27-04-2019 16:30 1556382609 1556382600
Najgorsze Okładki Gier Wideo
Prowadzący: Krzysztof "NRGeek" Micielski
Tagi: Elektroniczne, NrGeek, Gry
Blok Gier Elektronicznych - Prelekcje Gry elektroniczne: prelekcje 27-04-2019 16:30 1556382609 1556389800
Christie Golden - Q&A [ENG/PL]
Prowadzący: Dominika Repeczko
Goście: Christie Golden
Tagi: eng, Warcraft, Starcraft, writing
Blok Literacki Sala Literacka 2 27-04-2019 16:30 1556382609 1556386200 1
Kobiety i potwory czy kobiety-potwory?
Prowadzący: Rafał "sadyslav" Nawrocki
Tagi: kobiecość, feminizm, film, fantastyka grozy, kobiety, antyfeminizm, horror
Blok Filmowo-Serialowy Sala Filmowo - Serialowa 27-04-2019 16:30 1556382609 1556386200
[Autografy] Radosław Rak
Goście: Radosław Rak
Tagi: Rak, autografy
Blok Literacki Autografy 27-04-2019 16:30 1556382609 1556386200
[Panel] Jak grać z dziećmi w RPG?
Prowadzący: Jakub "KubaP" Polkowski, Ada Nowakowska, Marcin "Nicram" Kubiesa, Adam "Wolvie" Wieczorek, Paweł "Marszal" Marszałek
Tagi: RPG, Equestria, MLP, Black Monk Games, My Little Pony, Gry Fabularne, dzieci
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 1.1 27-04-2019 16:30 1556382609 1556382600
Jak nie zgwałcić gracza na sesji
Prowadzący: Zuzanna Kadlcik
Tagi: bhp sesji, RPG
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 3B-C 27-04-2019 16:30 1556382609 1556386200
Magic: The Gathering - Modern - podwójne nagrody
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: eng, gry karciane, MTG, karcianka, Magic: The Gathering
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 27-04-2019 16:30 1556382609 1556393400 1
Zupa z Mózgu: Zombie w kulturze i w realu
Prowadzący: Ilona Kotlewska - Waś
Tagi: mózg, zombie
Blok Naukowy Sala Naukowa 27-04-2019 17:00 1556384409 1556388000
Larp - tego się nie da zepsuć
Nazwa grupy: LubLarp
Goście: Jakub "Shonsu" Barański
Tagi: gracz, larp
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 27-04-2019 17:00 1556384409 1556386200
Warsztaty tańców bretońskich
Prowadzący: Mateusz "Isos" Tomczyk
Nazwa grupy: Bal Folk Kraków
Tagi: Taniec folkowy Bretania Francja Balfolk Integracja
Arena Arena 27-04-2019 17:00 1556384409 1556391600
[Panel] 80 lat Batmana
Prowadzący: Małgorzata "Blue Bird" Chudziak, Adam "UncleMroowa" Antolski, Radosław Pisula, Wojciech "kelen" Nelec
Tagi: batman, dc comics
Blok Komiksowy Sala Komiksowa 27-04-2019 17:00 1556384409 1556388000
My Little Pony - What is friendship all about NOW?
Prowadzący: Marek "Kaczucha" Gąsior, Olga "Hellga" Pratsz
Tagi: konkurs, Kuce, Konkurs, pyrfunty, My Little Pony
Blok Konkursowy Sala Konkursowa 2 27-04-2019 17:00 1556384409 1556388000
LARP: Kawiarnia na Dworcu Końca
Prowadzący: Julia "marke" Majcherczyk, Julia "julialess" Leśniewska, Olga "Olżunia" Zasada, Anna "Szarańcza" S.
Tagi: #roleplay, #Immersja, #larp, #kawiarnia, #atlaschmur
Strefa Fabularna - Larp 2.2 Larp 27-04-2019 17:00 1556384409 1556384400
Największy Pyrkonowy Smok
Prowadzący: Sophie "Alaster" Welsch, Zuzanna "Zuzen" Boruczkowska
Tagi: dzieci, smok, kolorowanie, wycinanie, warsztaty, rysowanie, papier
Blok Dziecięcy Warsztaty Duże Bloku Dziecięcego 27-04-2019 17:00 1556384409 1556388000
Pyrkon Talent Show
Tagi: konkurs, impro
Blok Integracyjny Blok Integracyjny 27-04-2019 17:00 1556384409 1556391600
[Panel] Co będzie w Wichrach Zimy?
Prowadzący: Tomasz "Lord Dowódca" Nowakowski, Asia "Asiek" Witek, Dawid "DaeL" Biel
Tagi: PLiO, Wichry Zimy, Pieśń Lodu i Ognia, panel, George Martin, Martin, GOT, Gra o Tron
Blok Literacki Sala Literacka 1 27-04-2019 17:00 1556384409 1556388000
Szybki Turniej w Gretchiny!
Prowadzący: Daria "Arianka" Pilarczyk
Nazwa grupy: Black Monk Games
Tagi: turniej, narody, Black Monk, planszówki
Blok Gier Bez Prądu - Planszówki Turnieje Planszówkowe 27-04-2019 17:00 1556384409 1556388000
LARP: Decadencity
Prowadzący: Bartosz "fMooNek" Sikora
Tagi: Steampunk, miasto, społeczeństwo, larp polityczny, LARP, #dlapoczątkujących, #dlaśredniozaawansowanych, chamber larp
Strefa Fabularna - Larp 2.5 Larp 27-04-2019 17:00 1556384409 1556398800
[Zdjęcia] Christopher Judge
Goście: Christopher Judge
Tagi: Judge, zdjęcia, photo op, eng
Blok Filmowo-Serialowy Foto studio 27-04-2019 17:00 1556384409 1556388000 1
Jak rozpocząć przygodę z cosplayem?
Prowadzący: Anna "Arshania" Klemenska
Tagi: tutorial, techniki, cosplay, materiały
Blok Dla Początkujących Sala Dla Początkujących 27-04-2019 17:00 1556384409 1556388000
[Autografy] Rafał Kosik
Goście: Rafał Kosik
Tagi: autografy, Kosik
Blok Literacki Autografy 27-04-2019 17:00 1556384409 1556388000
[Autografy] Andrzej Pilipiuk
Goście: Andrzej Pilipiuk
Tagi: autografy, Pilipiuk
Blok Literacki Autografy 27-04-2019 17:00 1556384409 1556388000
Steampunkowy skirmish. Pokazy WARMACHINE & HORDES.
Nazwa grupy: Klub Gier Bitewnych "Cztery Smoki", Łódź
Tagi: cztery smoki, gry bitewne, warmachine and hordes
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 17:00 1556384409 1556398800
Pokazy skirmisha WARHAMMER 40K: KILL TEAM
Nazwa grupy: Klub Gier Bitewnych "Cztery Smoki", Łódź
Tagi: gry bitewne, games workshop, kill team, cztery smoki, warhammer 40k, space marines
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 17:00 1556384409 1556398800
"FOR THE EMPEROR!!!" pokaz gry WARHAMMER 40.000
Nazwa grupy: Klub Gier Bitewnych "Cztery Smoki", Łódź
Tagi: warhammer 40k, gry bitewne, kill team, cztery smoki, games workshop, space marines
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 17:00 1556384409 1556398800
Sesja RPG
Tagi: #sesja, RPG
Strefa Fabularna - Prelekcje 3.4 Sesje RPG 27-04-2019 17:00 1556384409 1556398800
Magic: The Gathering - Draft
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: gry karciane, draft, eng, Magic: The Gathering, karcianka, MTG
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 27-04-2019 17:00 1556384409 1556398800 1
Koncert Chóru Kameralnego Hibike
Prowadzący: Katarzyna "tatsumi" Jaskólecka
Nazwa grupy: Chór Kameralny Hibike
Tagi: Mononoke, Ghibli, koncert, chór, Hibike
Kino, Muzyka i Teatr Aula Dalekowschodnia 27-04-2019 17:00 1556384409 1556388000
LARP: Kampania Getzigeńska
Prowadzący: Michał "Carlos" Nadolski
Nazwa grupy: ŚKL AUTISM
Tagi: Średniowiecze, #dlapoczątkujących, Kampania, Rycerze, #czarnaśmierć, #larp, #fantasy, Dwór
Strefa Fabularna - Larp 3.1 Larp 27-04-2019 17:00 1556384409 1556395200
Epicki konkurs wiedzy o RPG
Prowadzący: Maciej "Zefir" Starzycki
Nazwa grupy: Stowarzyszenie Avangarda
Tagi: ciekawostki, rpg, konkurs, konkurs wiedzy, pyrfunty, historia
Blok Konkursowy Sala Konkursowa 1 27-04-2019 17:30 1556386209 1556393400
Nowy czy stary kanon?
Prowadzący: Magdalena "Ithilnar" Stawniak, Magdalena "Cathia" Kozłowska
Tagi: cathia, expanded universe, stary kanon, gwiezdne wojny, star wars, nowy kanon, ithilnar
Blok Filmowo-Serialowy Sala Filmowo - Serialowa 27-04-2019 17:30 1556386209 1556389800
Mordercze duety
Goście: Aneta Jadowska
Tagi: Morderstwa, psychologia
Blok Literacki Sala Literacka 2 27-04-2019 17:30 1556386209 1556389800
25 erpegowych technik w 50 minut
Prowadzący: Tomasz "kaduceusz" Pudło
Tagi: dla MG, Almanach, dla graczy
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 3B-C 27-04-2019 17:30 1556386209 1556389800
[Panel] Wojna nigdy się nie zmienia?
Prowadzący: Maciej "Toudi" Pitala, Cezary "Ronstein" Zbierzchowski, Bohdan "bodeqq" Głębocki, Łukasz Malinowski
Goście: Robert M. Wegner
Tagi: panel, wojna
Blok Literacki Aula Duża 27-04-2019 17:30 1556386209 1556389800
MIDDLE EARTH - gra bitewna w Śródziemiu. Nauka gry
Nazwa grupy: Poznański Klub Gier Bitewnych
Tagi: Middle-Earth, Władca Pierścieni, Gry bitewne
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 17:30 1556386209 1556400600
WOJNACJA - dynamiczna gra fantasy.
Nazwa grupy: Płocki Klub Fantastyki Elgalh'ai
Tagi: skirmish, Wojnacja
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 17:30 1556386209 1556393400
Wygeneruj sobie sesję
Prowadzący: Michał "El Commediante" Wojtas
Tagi: dlapoczątkujących, DnD5e, RPG
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 27-04-2019 17:30 1556386209 1556388000
Magic: The Gathering - Pauper
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: gry karciane, eng, Magic: The Gathering, karcianka, MTG
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 27-04-2019 17:30 1556386209 1556397000 1
Game of Designers
Goście: Adam Koebel, Chris Birch, Jeff Richard, Marcin Kuczyński, Mark Rein•Hagen
Tagi: Adam Koebel, Mark Rein-Hagen, Slavs, Chris Birch, Jeff Richard, RPG
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 1.1 27-04-2019 18:00 1556388009 1556395200 1
Prawo Kosmiczne
Prowadzący: Kamil "Tygrzyk" Muzyka
Tagi: fantastyka, astronauci, zbrojenia w kosmosie, kosmos, księżyc, metaprawo, prawo
Blok Naukowy Sala Naukowa 27-04-2019 18:00 1556388009 1556391600
Nowe Pokolenie Marvela
Prowadzący: Adrianna "Naridena" Piecyk
Tagi: spider-man, msmarvel, komiks, superbohaterowie, równouprawnienie, thor, reprezentacja, marvel, ironheart
Blok Komiksowy Sala Komiksowa 27-04-2019 18:00 1556388009 1556391600
Comics Weekly LIVE - Avengers: Endgame i co dalej
Prowadzący: Radosław Pisula, Oskar Rogowski, Adam "UncleMroowa" Antolski, Łukasz Stelmach
Tagi: weekly, comics
Blok Komiksowy Aula Mała 27-04-2019 18:00 1556388009 1556391600
Tajemnicze światy Ghibli
Prowadzący: Martyna "Marti" Gadalińska, Mila "Salamandra" Nowak
Tagi: Kiki, Spirited Away, Miyazaki, anime, Studio Ghibli, Ghibli, animacja, Mononoke, Totoro, konkurs, Japonia, pyrfunty
Blok Konkursowy Sala Konkursowa 2 27-04-2019 18:00 1556388009 1556395200
Zawód pisarz - jak to zrobić?
Prowadzący: Krzysztof "Kero" Piersa
Tagi: warsztaty, pisanie
Blok Dla Początkujących Sala Dla Początkujących 27-04-2019 18:00 1556388009 1556391600
Wielki Pyrkonowy konkurs rysunkowy! Vol. 6
Prowadzący: Dorota "Topaz" Derychowska
Nazwa grupy: Topaz
Tagi: #fun #konkurs #blokdzieciecy #dlamalychaleniezamalych #fantastycznyPyrkon
Blok Dziecięcy Warsztaty Duże Bloku Dziecięcego 27-04-2019 18:00 1556388009 1556391600
LARP: Rzeź
Prowadzący: Piotr "Wert" Budzisz, Piotr "Kula" Milewski
Nazwa grupy: BlackBox 3City
Tagi: #blackmirror, #cyberpunk, transhumanizm, #dlaśredniozaawansowanych, #dlazaawansowanych, #dramatobyczajowy, larp
Strefa Fabularna - Larp 3.3 Larp 27-04-2019 18:00 1556388009 1556398800
Turniej w „Patchwork Doodle”
Nazwa grupy: Lacerta
Tagi: turniej, Patchwork doodle, gra planszowa, Lacerty
Blok Gier Bez Prądu - Planszówki Turnieje Planszówkowe 27-04-2019 18:00 1556388009 1556395200
Turniej "Boss Monster 3 - Powstanie Minibossów"
Nazwa grupy: Trefl
Tagi: turniej, 8bit, trefl, gra planszowa, boss monster
Blok Gier Bez Prądu - Planszówki Turnieje Planszówkowe 27-04-2019 18:00 1556388009 1556395200
Fantastyka i groza - zbieżności i rozbieżności
Goście: Kazimierz Kyrcz Jr, Marek Grzywacz
Tagi: Kazimierz Kyrcz Jr, fantastyka, horror, groza, ofiary w ludziach, Marek Grzywacz
Blok Literacki Sala Literacka 1 27-04-2019 18:00 1556388009 1556391600
SAGA - poprowadź Wikingów do zwycięstwa. Nauka gry
Prowadzący: Christopher "Chris" Haenze
Tagi: SAGA, Wikingowie, bitewniak, średniowiecze
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 18:00 1556388009 1556398800
Dobrze, ale zabijcie smoka – tworzenie NPCów w RPG
Prowadzący: Konrad "Harry" Mrozik
Tagi: npc, rpg, warsztaty dla MG
Strefa Fabularna - Prelekcje Sala Warsztatowa Fabularna 27-04-2019 18:00 1556388009 1556395200
Save the Cat! - Głębsze stadium Antagonisty
Prowadzący: Marysia "Merry" Piątkowska
Nazwa grupy: Graj! Kolektyw & Kapituła Quentin
Tagi: rpg scenariusz sesja grajkolektyw
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 27-04-2019 18:00 1556388009 1556389800
Smocze Kule - 20 lat w kraju nad Wisłą
Prowadzący: Jan "skarża" Skarżyński
Nazwa grupy: Dragon Ball Super - Polska
Tagi: dragon ball, polska, akira toriyama, manga i anime, dragonball
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 27-04-2019 18:00 1556388009 1556388000
Turniej Sound Voltex
Nazwa grupy: Ekipa Dźwięcznego Woksela
Tagi: gry, muzyczne
Blok Dalekowschodni Gry Muzyczne 27-04-2019 18:00 1556388009 1556398800
Turniej drużynowy - Contra
Tagi: gry elektroniczne, retro
Hala Bloku Gier Elektronicznych Strefa Retro 27-04-2019 18:00 1556388009 1556391600
Motyw władzy w Fallout: New Vegas
Prowadzący: Zuzanna "SilverDragonfly" Liske
Tagi: #BGEprelekcje, #GryKomputerowe, #Fallout
Blok Gier Elektronicznych - Prelekcje Gry elektroniczne: prelekcje 27-04-2019 18:30 1556389809 1556393400
Świat dubbingu od kulis
Prowadzący: Katarzyna Zawidzka
Goście: Maksymilian Bogumił
Tagi: netflix, dubbing, seriale
Blok Filmowo-Serialowy Sala Filmowo - Serialowa 27-04-2019 18:30 1556389809 1556393400
[Panel] Hard, soft and al dente
Prowadzący: Marcin "Alqua" Kłak
Goście: Angus Watson, Ben Kane, Brian McClellan, Christie Golden
Tagi: eng, panel
Blok Literacki Aula Duża 27-04-2019 18:30 1556389809 1556393400 1
Szalona kariera Littlefingera
Prowadzący: Dawid "DaeL" Biel
Nazwa grupy: FSGK
Tagi: Gra o Tron, GOT, George Martin, Martin, PLiO, Pieśń Lodu i Ognia
Blok Literacki Sala Literacka 2 27-04-2019 18:30 1556389809 1556393400
[Autografy] Paweł Majka
Goście: Paweł Majka
Tagi: autographs, autografy
Blok Literacki Autografy 27-04-2019 18:30 1556389809 1556393400
Torchbearer RPG: list miłosny do oldskulu
Prowadzący: Marcin "Seji" Segit
Tagi: podziemia, Torchbearer, Burning Wheel
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 27-04-2019 18:30 1556389809 1556391600
[Panel] Hard, soft and al dente
Prowadzący: Marcin "Alqua" Kłak
Goście: Angus Watson, Ben Kane, Brian McClellan, Christie Golden
Tagi: eng, panel
Blok Literacki Telebim/nocne kino plenerowe 27-04-2019 18:30 1556389809 1556393400 1
Magic: The Gathering - Legacy - podwójne nagrody
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: gry karciane, eng, Magic: The Gathering, MTG, karcianka
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 27-04-2019 18:30 1556389809 1556400600 1
Nigdy nie jest za wcześnie
Prowadzący: Marcin "Topór" Życzkowski
Nazwa grupy: BT Orion
Tagi: #dzieci #rodzice #gryfabularne #rozwój #wyobraźnia #nauka
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 3B-C 27-04-2019 18:30 1556389809 1556393400
Kreatywne pisanie
Prowadzący: Lukasz "Lael" Wdowczyk
Tagi: pisanie, kreatywność, światotworzenie
Warsztaty Sala Warsztatowa 27-04-2019 19:00 1556391609 1556398800
W larpie jak w bajce
Nazwa grupy: LubLarp
Goście: Jakub "Shonsu" Barański
Tagi: schemat, larp, bajka
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 27-04-2019 19:00 1556391609 1556393400
Turniej Juggera
Prowadzący: Paweł "Paszko" Matuszak
Nazwa grupy: Alkochemicy i OldTown Festival
Tagi: postapo, oldtown, pyrfunty, turniej, alkochemicy, jugger
Arena Arena 27-04-2019 19:00 1556391609 1556402400
Żywe Torpedy, Ludzie Żaby - włoskie siły specjalne
Prowadzący: prof. UAM dr hab. Maciej Franz
Goście: prof. UAM. dr hab. Maciej Franz
Tagi: komandosi, wojna, morze, gość
Blok Naukowy Sala Naukowa 27-04-2019 19:00 1556391609 1556395200
[Panel] Prawo autorskie w Internecie
Goście: Bogumiła Pepasińska, Marta Falkowska
Tagi: komiksy, prawo autorskie
Blok Komiksowy Sala Komiksowa 27-04-2019 19:00 1556391609 1556395200
Tworzenie oraz prowadzenie prezentacji i prelekcji
Prowadzący: Magdalena "Vion Frei" Jerzak, Igor "Dulek" Siejkowski
Tagi: samorozwój, trema, prowadzenie prelekcji, tworzenie prezentacji
Blok Dla Początkujących Sala Dla Początkujących 27-04-2019 19:00 1556391609 1556398800
My Little Pony - Equestria: Puść Wodze Fantazji?
Prowadzący: Daria "Arianka" Pilarczyk
Nazwa grupy: Black Monk Games
Tagi: Kucyki Pony, Equestria: Puść Wodze Fantazji, Equestria, Kucyki, Puść Wodze Fantazji, MLP, Black Monk
Blok Dziecięcy Warsztaty Małe Bloku Dziecięcego 27-04-2019 19:00 1556391609 1556393400
Mój własny, prywatny jednorożec
Prowadzący: Sophie "Alaster" Welsch, Zuzanna "Zuzen" Boruczkowska
Tagi: dzieci, jednorożec, wycinanie, warsztaty, papier
Blok Dziecięcy Warsztaty Duże Bloku Dziecięcego 27-04-2019 19:00 1556391609 1556395200
LARP: Warhammer Fantasy - Imperium w płomieniach
Prowadzący: Andrzej "Night." Ross
Nazwa grupy: Wydawnictwo Copernicus Corporation
Tagi: #larp, #wh, #imperium, Warhammer, #polityczny, #dlapoczątkujących
Strefa Fabularna - Larp 2.4 Larp 27-04-2019 19:00 1556391609 1556406000
Cienie Nowego Orleanu: Voodoo i woda z czosnkiem
Goście: Maciej Lewandowski
Tagi: miejskie legendy, voodoo, Nowy Orlean
Blok Literacki Sala Literacka 1 27-04-2019 19:00 1556391609 1556395200
Asterix and Obelix at Cleopatra’s Court
Prowadzący: Filip "Aragorn" Taterka
Tagi: Cleopatra, Asterix, Juliusz Cezar, Egipt, eng
Blok Literacki Aula Mała 27-04-2019 19:00 1556391609 1556395200 1
Sesja RPG
Tagi: #sesja, RPG
Strefa Fabularna - Prelekcje 3.5 Sesje RPG 27-04-2019 19:00 1556391609 1556391600
Magic: The Gathering - Prerelease
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: gry karciane, prerelease, eng, Magic: The Gathering, MTG, karcianka
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 27-04-2019 19:00 1556391609 1556391600 1
UltraStar - Godziny Rankingowe
Nazwa grupy: UltraStar T.A.
Tagi: gry muzyczne, karaoke
Blok Dalekowschodni Gry Muzyczne 27-04-2019 19:00 1556391609 1556402400
Warcraft 3 - jak zajarać się fantastyką przez grę
Prowadzący: Piotr "Drwal Rębajło" Włuczkowski
Tagi: #Warcraft3, #DrwalRębajło, #GryKomputerowe, #BGEprelekcje
Blok Gier Elektronicznych - Prelekcje Gry elektroniczne: prelekcje 27-04-2019 19:30 1556393409 1556400600
Postacie LGBTQ+ w serialach superbohaterskich
Prowadzący: Katarzyna "Szara Córka" Jusiak, Katarzyna "Pochodnia" Maciejewska
Tagi: seriale, lgbt, komiks, superbohaterowie
Blok Komiksowy Aula Duża 27-04-2019 19:30 1556393409 1556397000
Planszowki TV na żywo!
Nazwa grupy: Portal Games
Tagi: Ignacy Trzewiczek, Portal Games
Blok Gier Bez Prądu - Planszówki Sala Konkursowa 1 27-04-2019 19:30 1556393409 1556397000
Przyszłość Stephena Kinga na wielkim ekranie
Prowadzący: Hubert "Mando" Spandowski
Nazwa grupy: Konglomerat Podcastowy, StephenKing.pl
Tagi: Filmy, Smętarz dla zwierzaków, To, Horror, Stephen King, Podcast, Konglomerat Podcastowy, Doktor Sen
Blok Filmowo-Serialowy Sala Filmowo - Serialowa 27-04-2019 19:30 1556393409 1556397000
XIX wieczne CSI - Identyfikacja
Goście: Aneta Jadowska
Tagi: kryminalistyka, XIX w.
Blok Literacki Sala Literacka 2 27-04-2019 19:30 1556393409 1556397000
WOJNACJA - dynamiczna gra fantasy.
Nazwa grupy: Płocki Klub Fantastyki Elgalh'ai
Tagi: skirmish, Wojnacja
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 19:30 1556393409 1556400600
Budowa klimatu na sesji grozy
Prowadzący: Wojtek Rzadek
Nazwa grupy: Lans Macabre, Erpegowy Yak
Tagi: Zew Cthulhu, groza, horror, sesja, RPG
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 3B-C 27-04-2019 19:30 1556393409 1556397000
[Autografy] Brian McClellan
Goście: Brian McClellan
Tagi: autografy, autographs
Blok Literacki Autografy 27-04-2019 19:30 1556393409 1556397000
[Autografy] Angus Watson
Goście: Angus Watson
Tagi: Watson, eng, autografy
Blok Literacki Autografy 27-04-2019 19:30 1556393409 1556397000 1
Droga przez mękę. Grupowe pisanie scenariuszy
Prowadzący: Adam "Wolvie" Wieczorek
Tagi: obłęd, Cthulhu, Black Monk, jak nie zabić przyjaciela, Lovecraft, jak nie pisać RPG, Chaosium, HPL, RPG, scenariusz RPG. jak pisać scenariusz RPG, Babie Lato, Howard Philips Lovecraft, kampania rpg, Zew Cthulhu, poczytalność
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 27-04-2019 19:30 1556393409 1556395200
Magic: The Gathering - Standard - podwójne nagrody
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: gry karciane, eng, Magic: The Gathering, karcianka, MTG
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 27-04-2019 19:30 1556393409 1556404200 1
Conference of Anime Publishers - feat. Crunchyroll
Prowadzący: Paweł "2na2" Werpachowski, Łukasz "leoo" Białozor, Tomasz "Owoc" Lewoc
Goście: Rachel Levak
Tagi: crunchyroll, publishers, anime, conference
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 27-04-2019 19:30 1556393409 1556397000 1
Biżuteria z kosmosu
Prowadzący: Ania Łosiak
Tagi: magia, kosmos, meteoryty
Blok Naukowy Sala Naukowa 27-04-2019 20:00 1556395209 1556398800
We Achieved Something: the Lost Light Saga
Prowadzący: Jakub "Bazukinier" Wieczorek
Nazwa grupy: Stowarzyszenie Badaczy Popkultury "Trickster"
Tagi: comics, James Roberts, eng, More Than Meets the Eye, Transformers, Lost Light
Blok Komiksowy Sala Komiksowa 27-04-2019 20:00 1556395209 1556398800 1
Gry Improwizacyjne - La Vida Impro
Prowadzący: Maciej "mano" Nowakowski, Michał "Rudy" Rutkowski, Jan "zamir" Chojnacki, Cyprian "cypnat" Natkaniec
Tagi: improwizacja
Blok Integracyjny Sala Konkursowa 2 27-04-2019 20:00 1556395209 1556402400
LARP: Ostatnie Obrady
Prowadzący: Olga "Olżunia" Zasada, Barbara "Zorana" Maj
Tagi: larp, #intrygi, #dlapoczątkujących, średniowiecze, fantasy, #zakon, #mistycyzm
Strefa Fabularna - Larp 2.3 Larp 27-04-2019 20:00 1556395209 1556409600
LARP: Ostatnio spotkany
Prowadzący: Aleksandra "BloodySmile" Zwolińska, Paweł "SoftTwig" Krawczuk
Tagi: Świat mroku, CoD, #larp, #ciemność #dlapoczątkujących, Chronicles of darkeness
Strefa Fabularna - Larp 3.1 Larp 27-04-2019 20:00 1556395209 1556409600
Światy równoległe a tęsknota za wszystkim
Goście: Marcin Przybyłek
Tagi: CEO Slayer, tęsknota za wszystkim, Gamedec, światy równoległe, Orzeł Biały, Marcin Sergiusz Przybyłek
Blok Literacki Sala Literacka 1 27-04-2019 20:00 1556395209 1556398800
Sandbox - robisz to (prawdopodobnie) dobrze
Nazwa grupy: Wolfgang Schwarzenatter
Tagi: wfrp, praktyka, conan2d20, sandbox, d&d
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 27-04-2019 20:00 1556395209 1556397000
Bądź leniwym Mistrzem Gry
Goście: Katarzyna Kuczyńska
Tagi: mg, mistrz gry, porady, rpg
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 1.1 27-04-2019 20:00 1556395209 1556398800
Warsztaty strojów i charakteryzacji larpowych
Prowadzący: Sebastian "Maskon" Tauer, Klaudia "Koczi" Karkowska
Nazwa grupy: Bydgoskie Koło Larpowe
Tagi: #charakteryzacja #warsztaty #larp #stroje #handmade
Strefa Fabularna - Larp Sala Warsztatowa Fabularna 27-04-2019 20:00 1556395209 1556409600
Legendy afrykańskie rytmem podszyte
Prowadzący: Natalia "Nathaniele" Misiukiewicz, Marcin "Healu" Dończyk
Tagi: bajarstwo, tradycja, mitologa, djembe, afryka, opowieść, bębny, plemiona, mity, legendy
Kino, Muzyka i Teatr Aula Mała 27-04-2019 20:00 1556395209 1556398800
Turniej Pop'n Music
Nazwa grupy: Ekipa Dźwięcznego Woksela
Tagi: gry, muzyczne
Blok Dalekowschodni Gry Muzyczne 27-04-2019 20:00 1556395209 1556402400
Ogłoszenie Nominacji do Nagrody Zajdla za rok 2018
Prowadzący: Paweł "Ostry" Ostrowski
Nazwa grupy: Związek Stowarzyszeń Fandom Polski
Goście: Andrzej Pilipiuk, Rafał Kosik, Robert M. Wegner
Tagi: Zajdel, Nagroda, fantastyka polska
Blok Literacki Aula Duża 27-04-2019 20:30 1556397009 1556400600
Najemnicy. Pozbawione sumienia szuje
Prowadzący: Asia "Asiek" Witek
Tagi: Gra o tron, Pieśń Lodu i Ognia
Blok Literacki Sala Literacka 2 27-04-2019 20:30 1556397009 1556400600
Not Only Fantasy/SF - Filmmakers' Inspirations
Goście: Martin Gooch, Stanisław Mąderek
Tagi: film, eng, sf, fantasy, science fiction, inspiracja
Blok Filmowo-Serialowy Sala Filmowo - Serialowa 27-04-2019 20:30 1556397009 1556400600 1
O tym jak gracze zrujnowali mi grę!
Prowadzący: Rafał "mefii" Matraszek
Nazwa grupy: Creatio Ex Nihilo
Tagi: larp
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 27-04-2019 20:30 1556397009 1556398800
Ogłoszenie Nominacji do Nagrody Zajdla za rok 2018
Prowadzący: Paweł "Ostry" Ostrowski
Nazwa grupy: Związek Stowarzyszeń Fandom Polski
Goście: Andrzej Pilipiuk, Rafał Kosik, Robert M. Wegner
Tagi: Zajdel, Nagroda, fantastyka polska
Blok Literacki Telebim/nocne kino plenerowe 27-04-2019 20:30 1556397009 1556400600
Porozmawiajmy o RPG
Prowadzący: Nowosad "Arathi" Jakub, Marcin "Seji" Segit
Tagi: RPG, dyskusja, fandom
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 3B-C 27-04-2019 20:30 1556397009 1556404200
20 lat Portal Games w anegdotach i wspominkach
Nazwa grupy: Portal Games
Tagi: Portal Games, Ignacy Trzewiczek
Blok Gier Bez Prądu - Planszówki Sala Konkursowa 1 27-04-2019 20:30 1556397009 1556400600
Magic: The Gathering - Modern
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: gry karciane, eng, Magic: The Gathering, karcianka, MTG
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 27-04-2019 20:30 1556397009 1556407800 1
Keiko Kikkawa - spotkanie autorskie [ENG/PL]
Goście: Keiko Kikkawa
Tagi: anime, gość, manga, japonia
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 27-04-2019 20:30 1556397009 1556400600 1
Ciemna strona medycyny
Prowadzący: Maciej "Książę" Antkiewicz
Tagi: historia, medycyna
Blok Naukowy Sala Naukowa 27-04-2019 21:00 1556398809 1556406000
Warsztaty chińskiej kaligrafii
Nazwa grupy: Instytut Konfucjusza UAM
Tagi: Azja, kaligrafia, Chiny
Warsztaty Sala Warsztatowa 27-04-2019 21:00 1556398809 1556402400
Ślady D&D - n! rzeczy, które dały światu RPG
Prowadzący: Tomek Kreczmar
Tagi: gry, ciekawostki, D&D, RPG
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 1.1 27-04-2019 21:00 1556398809 1556402400
Character design 101
Prowadzący: Natalia "Ozzie Scribbler" Małachowska
Nazwa grupy: POP-ART
Tagi: concept art, komiks, anime, filmy animowane, animacja, projektowanie postaci, podstawy projektowania postaci, gry komputerowe, grafika, manga, character design 101, design, character design, cartoon
Blok Dla Początkujących Sala Dla Początkujących 27-04-2019 21:00 1556398809 1556402400
Escape Room: Mysterious Gotham
Prowadzący: Rafał "mefii" Matraszek
Nazwa grupy: Creatio Ex Nihilo
Tagi: larp, #zagadki, #dlapoczatkujących, #DC, escaperoom, #gotham, #batman
Strefa Fabularna - Larp 3.3 Larp 27-04-2019 21:00 1556398809 1556406000
LARP: Krótka opowieść o końcu świata
Goście: Ida Pawłowicz, Jakub "Krassus" Krassowski
Tagi: #gamizm, #larp, #worldsend, #krew, #koniecświata
Strefa Fabularna - Larp 3.2 Larp 27-04-2019 21:00 1556398809 1556398800
LARP: Miasto Ruin
Prowadzący: Adrian "Azrael" Sołtysiński, Bartosz "fMooNek" Sikora
Tagi: Warszawa, Realizm, LARP, Historia, Survival, #dlapoczątkujących, Powstanie, 1945 r., Wojna, TWoM
Strefa Fabularna - Larp 2.5 Larp 27-04-2019 21:00 1556398809 1556413200
Urbanistyczne monstra
Goście: Paweł Majka
Tagi: bestiariusz
Blok Literacki Sala Literacka 1 27-04-2019 21:00 1556398809 1556402400
My 3 Writing Challenges
Goście: Christie Golden
Tagi: starcraft, warcraft, eng, writing
Blok Literacki Aula Mała 27-04-2019 21:00 1556398809 1556402400 1
[Panel] Jak mówić o komiksie w sieci
Prowadzący: Oskar Rogowski, Wojciech "kelen" Nelec, Małgorzata "Blue Bird" Chudziak, Łukasz Stelmach
Tagi: komiks, youtube
Blok Komiksowy Sala Komiksowa 27-04-2019 21:00 1556398809 1556402400
RPG - czego NIE robić na pierwszej sesji.
Prowadzący: Michał "Sargath" Twardziński
Nazwa grupy: RPGowcy
Tagi: RPG
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 27-04-2019 21:00 1556398809 1556400600
Sesja RPG
Tagi: RPG, #sesja
Strefa Fabularna - Prelekcje 3.4 Sesje RPG 27-04-2019 21:00 1556398809 1556409600
Magic: The Gathering - Draft
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: gry karciane, draft, eng, Magic: The Gathering, karcianka, MTG
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 27-04-2019 21:00 1556398809 1556413200 1
Office Hours Live
Goście: Adam Koebel
Tagi: RPG, Adam Koebel, Office Hours
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Duża 27-04-2019 21:30 1556400609 1556404200 1
Nocne Kino Plenerowe: Mad Max: Fury Road [ENG/PL]
Nazwa grupy: Multikino
Tagi: kino plenerowe, nocne kino plenerowe, mad max, eng, kino, cinema
Kino, Muzyka i Teatr Telebim/nocne kino plenerowe 27-04-2019 21:30 1556400609 1556407800
Co nam uczyniłaś piaskownico?- Problemy Sanboxów
Prowadzący: Adam Flamma
Tagi: #Sanbox, #GryElektroniczne, #BGEprelekcje
Blok Gier Elektronicznych - Prelekcje Gry elektroniczne: prelekcje 27-04-2019 21:30 1556400609 1556404200
Horrory wczoraj i dziś - klasyki, sikłele, rimejki
Prowadzący: Łukasz "Amov" Jefimow, Dominik "Stanley" Stankiewicz
Nazwa grupy: Baniorylce
Tagi: film grozy, film, horror, lata 80, lata 90
Blok Filmowo-Serialowy Sala Filmowo - Serialowa 27-04-2019 21:30 1556400609 1556404200
Na czym polega praca tłumacza literatury
Prowadzący: Anna "Delilah" Studniarek
Nazwa grupy: Stowarzyszenie Tłumaczy Literatury
Tagi: #tłumaczenie, #literatura
Blok Literacki Sala Literacka 2 27-04-2019 21:30 1556400609 1556404200
Retrogaming - zabawa, czy ciężka praca?
Nazwa grupy: Wolfgang Schwarzenatter
Tagi: historia, d&d, sandbox, retrogaming
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 27-04-2019 21:30 1556400609 1556402400
Magic: The Gathering - Legacy
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: gry karciane, eng, Magic: The Gathering, karcianka, MTG
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 27-04-2019 21:30 1556400609 1556411400 1
Cosplay kontra życie - jak je ze sobą pogodzić?
Prowadzący: Dorian "makbeth" Siemiankowska, Katarzyna "kairi" Siedlecka, Katarzyna "miko cosplay" Skonecka, Łukasz "leoo" Białozor, Anna "Arshania" Klemenska, Piotr "Qyosuke" Quell, Anna "NONA Industries" Nowicka, Agnieszka "Keicho" Muczke
Tagi: cosplay, porady, panel
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 27-04-2019 21:30 1556400609 1556400600
Temat sprzedaje grę
Prowadzący: Wojtek Rzadek
Nazwa grupy: Lans Macabre
Tagi: fabula, planszówki, gra planszowa, wydanie gry
Blok Gier Bez Prądu - Planszówki Sala Konkursowa 1 27-04-2019 21:30 1556400609 1556404200
Rysunkowe warsztaty integracyjne
Prowadzący: Dawid "Daisetsu-bushido" Kwidziński
Tagi: rysunkowe, warsztaty, integracyjne
Warsztaty Sala Warsztatowa 27-04-2019 22:00 1556402409 1556406000
Przegląd komiksów LGBTQ+
Prowadzący: Katarzyna "Szara Córka" Jusiak, Katarzyna "catLin" Szymczyk, Katarzyna "Pochodnia" Maciejewska
Tagi: lgbt, komiks
Blok Komiksowy Sala Komiksowa 27-04-2019 22:00 1556402409 1556406000
Jaka to KAZOOdia?
Prowadzący: Łukasz "Urlik" Burzyński
Tagi: to, teleturniej, muzyki, melodia, muzyka, Kazoo, rozpoznawanie, konkurs, jaka
Blok Integracyjny Sala Dla Początkujących 27-04-2019 22:00 1556402409 1556409600
Gry Improwizacyjne - La Vida Impro
Prowadzący: Maciej "mano" Nowakowski, Michał "Rudy" Rutkowski, Jan "zamir" Chojnacki, Cyprian "cypnat" Natkaniec
Tagi: improwizacja
Blok Integracyjny Sala Konkursowa 2 27-04-2019 22:00 1556402409 1556409600
O problemach w wątkach detektywistycznych
Prowadzący: MARCIN "Pivekk" PIWEK
Tagi: zew cthulhu, tworznie przygód, detektywi
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 27-04-2019 22:00 1556402409 1556404200
Upadek Władcy Systemu! Kampania STARGATE
Nazwa grupy: "Drugi Front" Sekcja Gier Bitewnych Drugiej Ery
Tagi: stargate, Apophis, Christopher Judge, SG-1
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 27-04-2019 22:00 1556402409 1556406000
Błędy, o które łatwo pisząc larpy trudne...
Goście: Patryk "Patison" Stryjewski
Tagi: #larp, #zimbardo, #kontrowersja
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 1.1 27-04-2019 22:00 1556402409 1556406000
Magic: The Gathering - Draft
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: gry karciane, draft, eng, Magic: The Gathering, karcianka, MTG
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 27-04-2019 22:00 1556402409 1556416800 1
Fantastyczni naziści! (18+)
Prowadzący: Mikołaj "Miket" Hasik
Nazwa grupy: Nerdads.pl
Tagi: nazizm, naziści, filmy
Blok Filmowo-Serialowy Aula Mała 27-04-2019 22:00 1556402409 1556406000
Miasta fantastyczne
Prowadzący: Nina "dalek66" Kania
Tagi: Architektura, Miasto, Historia
Blok Literacki Sala Literacka 1 27-04-2019 22:00 1556402409 1556406000
Game design: #WhatIs?
Prowadzący: Krzysztof "Shaman" Chmielewski
Tagi: #Design, #BGEPrelekcje, #TworzenieGier
Blok Gier Elektronicznych - Prelekcje Gry elektroniczne: prelekcje 27-04-2019 22:30 1556404209 1556407800
Koncert: Percival Schuttenbach
Tagi: percival, wiedźmin, koncert, dzikie pola, Percival Schuttenbach, muzyka
Kino, Muzyka i Teatr Sala Ziemi 27-04-2019 22:30 1556404209 1556404200
Tradycyjna bawka na Arenie
Nazwa grupy: Ambasadorzy Baunsu
Tagi: taniec, tańce, impreza, fantasium suburbium, arena, bawka
Arena Arena 27-04-2019 22:30 1556404209 1556404200 1
Dokąd zmierzają Gwiezdne Wojny?
Prowadzący: Bartek "Burzol" Burzyński, Michał "Komisarz Sev" Ogrodowicz
Nazwa grupy: Ziemniaczane Pole Komisarza Seva
Tagi: Star Wars, Gwiezdne Wojny, Disney
Blok Filmowo-Serialowy Sala Filmowo - Serialowa 27-04-2019 22:30 1556404209 1556404200
Dlaczego kochamy czarne charaktery
Prowadzący: Monika "Dracze" Drzewiecka
Tagi: Psychologia, Kultura fanowska, Analiza, Villains, Czarne charaktery
Blok Komiksowy Aula Duża 27-04-2019 22:30 1556404209 1556407800
Schemat vs. Kreatywność
Prowadzący: Zbigniew "Zed" Zych
Nazwa grupy: Lans Macabre
Tagi: erpegowy Yak!, Lans Macabre
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 27-04-2019 22:30 1556404209 1556406000
Gry RPG które warto znać
Prowadzący: Maciej "Zefir" Starzycki
Nazwa grupy: Avangarda
Tagi: ciekawostki, rpg, historia
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 3B-C 27-04-2019 22:30 1556404209 1556407800
Mroczne wizje przyszłości - rzecz o dystopiach
Prowadzący: Martyna "Gin." Wyleciał, Marta "mits." Niewiadomska
Nazwa grupy: Holistyczna Agencja Popkulturowa
Tagi: filmy, dystopia, science fiction, literatura
Blok Literacki Sala Literacka 2 27-04-2019 22:30 1556404209 1556404200
Prehistoria RPG, czyli mniej znane początki D&D
Prowadzący: Tomek Kreczmar
Tagi: D&D, TRPG, historia, rpg
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 1.1 27-04-2019 23:00 1556406009 1556409600
LARP: Biedny, biedny Paweł
Prowadzący: Lawinia Wolny, Urszula "Ore" Chmielewska
Tagi: #larp, carska Rosja, dworskie intrygi, larp historyczny, #dlapoczątkujących
Strefa Fabularna - Larp 2.4 Larp 27-04-2019 23:00 1556406009 1556420400
Escape Room: Mysterious Gotham
Prowadzący: Rafał "mefii" Matraszek
Nazwa grupy: Creatio Ex Nihilo
Tagi: larp, #zagadki, #dlapoczatkujących, #DC, escaperoom, #gotham, #batman
Strefa Fabularna - Larp 3.3 Larp 27-04-2019 23:00 1556406009 1556413200
Zryte seriale animowane dla dorosłych (18+)
Prowadzący: Łukasz "Amov" Jefimow, Dominik "Stanley" Stankiewicz
Nazwa grupy: Baniorylce
Tagi: animacje, kreskówki, dla dorosłych, seriale animowane
Blok Filmowo-Serialowy Aula Mała 27-04-2019 23:00 1556406009 1556409600
Jak warto rozwijać swój warsztat MG
Prowadzący: Wojtek Rzadek
Nazwa grupy: Lans Macabre, Erpegowy Yak
Tagi: Warsztat MG, doświadczenie, Mistrz Gry, rozwój
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 27-04-2019 23:00 1556406009 1556407800
Nauczyciele Lovecrafta
Prowadzący: Paweł Mateja
Nazwa grupy: Carpe Noctem
Tagi: Machen, Blackwood, horror, Lovecraft, Cthulhu, klasyka grozy, Chambers, Hodgson
Blok Literacki Sala Literacka 1 27-04-2019 23:00 1556406009 1556409600
Magic: The Gathering - Draft - podwójne nagrody
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: draft, gry karciane, eng, Magic: The Gathering, MTG, karcianka
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 27-04-2019 23:00 1556406009 1556420400 1
Recykling starego anioła - przekład reedycji Ality
Prowadzący: Paweł "rep" Dybała
Tagi: Battle Angel Alita, manga, japonia, tłumaczenia, anime
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 27-04-2019 23:00 1556406009 1556409600
Nocne Kino Plenerowe: Interview with the Vampire
Nazwa grupy: Multikino
Tagi: cinema, wywiad z wampierm, kino, eng, nocne kino plenerowe, kino plenerowe, Interview with the Vampire
Kino, Muzyka i Teatr Telebim/nocne kino plenerowe 27-04-2019 23:30 1556407809 1556407800 1
Jak zostać Mistrzem Gry na pierwszej sesji?
Prowadzący: Michał "Onti" Jeniec
Tagi: przygoda, tajemnica, Sesja, Zew, Jak zacząć, MG, D&D, Cthulhu, początkujący, Mistrz gry, RPG, Roleplay, Fantasy
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 27-04-2019 23:30 1556407809 1556409600
The Great Waifu War VI
Prowadzący: Łukasz "Pyro" Kaczmarek, Marek "Miles" Koczański, Fabien "Suchar" Sacha
Tagi: anime, waifu, debata, memy, japonia, waifu wars, waifuizm, apokalipsa, pandemonium, best girl
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 28-04-2019 00:00 1556409609 1556420400
LARP: Sprawy rodzinne
Prowadzący: Marta "Tsu tsu" Chlebicka, Jakub "\'" Zapała
Nazwa grupy: Ekipa Dziedzictwa Imperium
Tagi: Dziedzictwo Imperium, Zdrada, Romans, Dwory Końca Świata
Strefa Fabularna - Larp 2.2 Larp 28-04-2019 00:00 1556409609 1556424000
LARP: Nie ̶c̶h̶ Żyje Król Artur
Prowadzący: Filip "izmael" Pokorzyński
Nazwa grupy: Maskon
Tagi: król Artur, #larp, #avalon, #dlapoczątkujących, #camelot
Strefa Fabularna - Larp 3.1 Larp 28-04-2019 00:00 1556409609 1556420400
LARP: Papiery proszę!
Prowadzący: Zuzanna "ur777" Krintus, Mateusz "matib99" Blajda
Nazwa grupy: Bydgoskie koło larpowe
Tagi: #stroje, papers please, Arstotzka, komunizm, #dlapoczątkujących, #lata80, larp, #blokwschodni
Strefa Fabularna - Larp 2.3 Larp 28-04-2019 00:00 1556409609 1556420400
Larp: Proces Garrosha
Prowadzący: Mateusz "ShadowRaven" Pogrebniak, Gerard "Yukiko" Zyśk
Tagi: #proces, #larp, #sąd, #rozprawa, #garrosh, #warcraft, #dlapoczątkujących
Strefa Fabularna - Larp 3.3 Larp 28-04-2019 01:00 1556413209 1556420400
Nocny maraton anime z Crunchyroll: KonoSuba
Tagi: komedia, seans, anime, parodia, fantasy, konosuba
Kino, Muzyka i Teatr Aula Dalekowschodnia 28-04-2019 03:00 1556420409 1556420400
Arturiada a Japonia
Prowadzący: Monika "Miravie" Brzyska
Tagi: Japonia, legendy arturiańskie, Arturiada, anime
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 28-04-2019 07:00 1556434809 1556438400
Will Adams – pierwszy samuraj Zachodu
Prowadzący: Zdzisław "Zdzisia" Koczarski
Tagi: języki obce, anime, kultura, Japonia, manga
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 28-04-2019 08:00 1556438409 1556442000
WOJNACJA - dynamiczna gra fantasy.
Nazwa grupy: Płocki Klub Fantastyki Elgalh'ai
Tagi: skirmish, Wojnacja
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 28-04-2019 08:30 1556440209 1556447400
Percepcja agenta sztucznej inteligencji
Prowadzący: Damian "Requel" Pęszor
Tagi: gry, si, sztuczna, tjgt, bot, inteligencja, mmo, ai, technologie, to ja go tnę, cyberpunk
Blok Gier Elektronicznych - Prelekcje Gry elektroniczne: prelekcje 28-04-2019 09:00 1556442009 1556445600
PYRApokalipsa, Warhammer 40.000
Prowadzący: Patryk "Majson" Maik, Stanisław "Stormspeaker" Durniewicz
Nazwa grupy: Poznańska grupa Warhammer 40K
Tagi: Games Workshop, Warhammer 40.000, Warhammer, Gry Bitewne, Forge World, Apokalipsa, Vigilus, Tytany, 40k
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 28-04-2019 09:00 1556442009 1556442000
Hybryda LARPa i Mafii - Opowieści z 13 Posterunku
Prowadzący: Mateusz "Żeton1212" Jaworski, Jarosław "Jarema" Piotrowski
Tagi: dethy, #13posterunek, #mafia, #dlapoczątkujących, gra w mafię, larp
Strefa Fabularna - Larp 2.2 Larp 28-04-2019 09:00 1556442009 1556452800
Magic: The Gathering - Prerelease
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: gry karciane, prerelease, eng, Magic: The Gathering, MTG, karcianka
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 28-04-2019 09:00 1556442009 1556442000 1
Drifterzy i inne japońskie wariactwa z historią
Prowadzący: Katarzyna "Irienna" Żarnowska
Tagi: Drifters, Japonia, Historia
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 28-04-2019 09:00 1556442009 1556445600
Fiołkowa Iluminacja Iskrzących Spodków, czyli FIIS
Prowadzący: Anna "Egki" Chmura
Tagi: #magia, fantasy, larp, #nauka, #dlapoczątkujących, kosmici, teorie spiskowe
Strefa Fabularna - Larp 3.3 Larp 28-04-2019 09:00 1556442009 1556452800
Przyszłość Madsa Voortena, tożsamość Medvida
Prowadzący: Marcin "Mordor" Mortka
Tagi: Mortka
Blok Literacki Sala Literacka 2 28-04-2019 09:30 1556443809 1556447400
Game of Fashion - popkultura w haute couture
Prowadzący: Rutowska "helenamorgensztern" Katarzyna
Nazwa grupy: Breslauerin
Tagi: wysokie krawiectwo, Władca Pierścieni, haute couture, Harry Potter, Gra o Tron, moda
Blok Filmowo-Serialowy Aula Mała 28-04-2019 09:30 1556443809 1556447400
20 rzeczy, których nie wiecie o Gwiezdnych Wrotach
Prowadzący: Julia "kajmanowo" Cieciuch, Agata "antar" Cieciuch
Tagi: sci-fi, stargate, Gwiezdne Wrota, serial, SG-1
Blok Filmowo-Serialowy Sala Filmowo - Serialowa 28-04-2019 09:30 1556443809 1556447400
Ile miecza w mieczu - Historia a RPG
Prowadzący: Łukasz "Sas" Sasuła
Nazwa grupy: Uniwersytet Opolski
Tagi: historia, RPG, polityka, broń
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 3B-C 28-04-2019 09:30 1556443809 1556447400
Seria Half-Life a estetyka
Prowadzący: Zuzanna "SilverDragonfly" Liske
Tagi: #BGEprelekcje, #GryKomputerowe, #HalfLIfe
Blok Gier Elektronicznych - Prelekcje Gry elektroniczne: prelekcje 28-04-2019 10:00 1556445609 1556449200
No to teraz tylko jeszcze imię postaci ...
Prowadzący: Jakub Piotr "Grochu" Grochowski
Nazwa grupy: Greenpeapug
Tagi: gry bez prądu, fantasy, star wars, RPG, władca pierścieni
Strefa Fabularna - Prelekcje Sala Warsztatowa Fabularna 28-04-2019 10:00 1556445609 1556452800
Historia wizerunku dinozaurów w paleosztuce
Prowadzący: Szymon "Szymunio" Górnicki
Tagi: historia, paleosztuka, dinozaury
Blok Naukowy Sala Naukowa 28-04-2019 10:00 1556445609 1556449200
ImproDżem
Tagi: improwiacja, warsztaty, improdżem
Warsztaty Sala Warsztatowa 28-04-2019 10:00 1556445609 1556452800
"Kpop Random Dance Game Challenge"
Prowadzący: Amanowicz "Rorry" Małgorzata
Tagi: game, Bts, taniec, kpop, dance, Korea, Exo, Azja, challenge, KRDGC
Arena Arena 28-04-2019 10:00 1556445609 1556449200
Jak stworzyć komiks i przygotować go dla wydawcy?
Prowadzący: Tomasz Kołodziejczak
Goście: Maciej Kur
Tagi: komiks
Blok Komiksowy Sala Komiksowa 28-04-2019 10:00 1556445609 1556449200
Potrzebujesz tylko wyobraźni
Prowadzący: Airis Kamińska
Nazwa grupy: BT Orion
Tagi: inspiracje, wyobraźnia, RPG, gry fabularne, larp
Blok Dla Początkujących Sala Dla Początkujących 28-04-2019 10:00 1556445609 1556447400
POMALUJ FIGURKĘ! Warsztaty dla początkujących.
Prowadzący: Leszek "lehcyfer" Cyfer
Tagi: figurki, warsztat, malowanie, farby, zabawa, pędzle
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 28-04-2019 10:00 1556445609 1556452800
Co Ty bracie wiesz o kreskówkach?
Prowadzący: Izabela "Smoke" Rząd
Tagi: Cartoon Network, Disney, konkurs, pyrfunty, Netflix, kreskówki, Nickelodeon
Blok Konkursowy Sala Konkursowa 2 28-04-2019 10:00 1556445609 1556449200
Turniej X-WING dla początkujących pilotów
Nazwa grupy: Raven Squadron Poznań
Tagi: turniej, gwiezdne wojny, star wars, rebelia, konkurs, imperium
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne Turnieje 28-04-2019 10:00 1556445609 1556452800
Mistrz Baśni
Prowadzący: Marcin "Nicram" Kubiesa
Tagi: #gra, #warsztaty, #MistrzBaśni
Blok Dziecięcy Warsztaty Małe Bloku Dziecięcego 28-04-2019 10:00 1556445609 1556445600
Origami i już!
Prowadzący: Dominik "Dorigami" Kazuś
Nazwa grupy: Dorigami
Tagi: #warsztaty, #origami, #papierżyje
Blok Dziecięcy Warsztaty Duże Bloku Dziecięcego 28-04-2019 10:00 1556445609 1556449200
O jednym takim który, pokochał Biedronkę...
Prowadzący: Paulina "Mangekyono" Zolich, Dorota "Topaz" Derychowska
Nazwa grupy: Vivienn&Topaz
Tagi: #Miraculus, #konkursdrużynowy, #Biedronka, #ChatNoir, #LadyBug, #FantastycznyPyrkon, #POKONAMYWLADCECIEM!, #CzarnyKot
Blok Dziecięcy Świetlica 1: Prelekcje 28-04-2019 10:00 1556445609 1556449200
Save the Cat! - Głębsze stadium Antagonisty
Prowadzący: Marysia "Merry" Piątkowska
Nazwa grupy: Graj! Kolektyw & Kapituła Quentin
Tagi: rpg scenariusz sesja grajkolektyw
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 28-04-2019 10:00 1556445609 1556447400
Jak debiutować i nie zwariować?
Prowadzący: Anna "Ceterari" Szumacher
Tagi: książki, fantastyka, debiut
Blok Literacki Sala Literacka 1 28-04-2019 10:00 1556445609 1556449200
Marta Dobecka i Maksymilian Bogumił - spotkanie
Prowadzący: Anita Rudnicka, Magdalena Słuszniak, Konrad Olchawa
Goście: Maksymilian Bogumił, Marta Dobecka
Tagi: Miraculous Ladybug, Cat Noir, Miraculous, Maksymilian Bogumił, Biedronka, Miraculum, Czarny Kot, Ladybug, Marta Dobecka
Blok Filmowo-Serialowy Aula Duża 28-04-2019 10:00 1556445609 1556449200
Marta Dobecka i Maksymilian Bogumił - spotkanie
Prowadzący: Anita Rudnicka, Magdalena Słuszniak, Konrad Olchawa
Goście: Maksymilian Bogumił, Marta Dobecka
Tagi: Miraculous Ladybug, Cat Noir, Miraculous, Maksymilian Bogumił, Biedronka, Miraculum, Czarny Kot, Ladybug, Marta Dobecka
Blok Filmowo-Serialowy Telebim/nocne kino plenerowe 28-04-2019 10:00 1556445609 1556449200
STAR WARS: IMPERIUM ATAKUJE - Nauka gry
Nazwa grupy: Raven Squadron Poznań
Tagi: imperium, rebelia, gwiezdne wojny, star wars
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 28-04-2019 10:00 1556445609 1556456400
Tłumaczeniowe TOP 5 - szczerze o przekładach mang
Prowadzący: Tomasz "Molson" Molski, Paulina "Tenka" Ślusarczyk-Bryła, Paweł "rep" Dybała
Tagi: tłumaczenia, japonia, manga
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 28-04-2019 10:00 1556445609 1556452800
Jak rozegrać sesję online?
Nazwa grupy: Rudolf 'Rudie' Aligierski
Tagi: roll20.net, roll20, RPG, Online, Gry Fabularne, discord, Tabletop Simulator
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 1.1 28-04-2019 10:00 1556445609 1556449200
Sesja RPG
Tagi: RPG, #sesja
Strefa Fabularna - Prelekcje 3.4 Sesje RPG 28-04-2019 10:00 1556445609 1556460000
Sesja RPG
Tagi: #sesja, RPG
Strefa Fabularna - Prelekcje 3.5 Sesje RPG 28-04-2019 10:00 1556445609 1556460000
Magic: The Gathering - Draft
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: gry karciane, draft, eng, Magic: The Gathering, karcianka, MTG
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 28-04-2019 10:00 1556445609 1556460000 1
Zbiórka krwi i rejestracja dawców szpiku
Tagi: dawcy krwi, dawcy szpiku, krewni pyrkonu
Krewni Pyrkonu Krewni Pyrkonu 28-04-2019 10:00 1556445609 1556445600
A może Freddy Kruger?
Prowadzący: Marysia "Merry" Piątkowska
Nazwa grupy: Graj! Kolektyw & Kapituła Quentin
Tagi: rpg sesja scenariusz grajkolektyw kapitułaquentin
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 28-04-2019 10:30 1556447409 1556449200
Jak odwiedzić konwent, nie umierając z głodu?
Prowadzący: Paulina "Missgrim" Żukowska
Tagi: protipy, jak jeść, zdrowo-o-o-jedzeniu, Jedzenie, know how, food, RPG-owy dietetyk
Blok Dla Początkujących Sala Dla Początkujących 28-04-2019 10:30 1556447409 1556449200
Westeroscy Milionerzy.
Prowadzący: Dawid "DaeL" Biel
Tagi: gra o tron, westeros, konkurs, pyrfunty
Blok Konkursowy Sala Konkursowa 1 28-04-2019 10:30 1556447409 1556451000
Could my cosplay be illegal?
Prowadzący: Szymon "Consigliere" Makuch
Goście: Thomas DePetrillo
Tagi: eng, law, copyright, pokemon, cosplay, star wars
Blok Filmowo-Serialowy Sala Filmowo - Serialowa 28-04-2019 10:30 1556447409 1556451000 1
Pisarze nie lubią tłumaczy. Na ogół.
Prowadzący: Marcin "Mordor" Mortka
Tagi: Mortka
Blok Literacki Sala Literacka 2 28-04-2019 10:30 1556447409 1556451000
[Panel] Research pisarski
Prowadzący: Grzegorz "karevos" Czapski, Bohdan "bodeqq" Głębocki, Artur "Laizans" Urbanowicz
Goście: Andrzej Pilipiuk, Aneta Jadowska
Tagi: research, panel
Blok Literacki Aula Mała 28-04-2019 10:30 1556447409 1556451000
WOJNACJA: Turniej
Nazwa grupy: Płocki Klub Fantastyki Elgalh'ai
Tagi: turniej, Wojnacja, skirmish
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 28-04-2019 10:30 1556447409 1556461800
Umarł Bóg, czyli o równości przy stole
Prowadzący: Zuzanna Kadlcik
Tagi: MIstrz Gry, Gracz, rpg
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 3B-C 28-04-2019 10:30 1556447409 1556451000
[Autografy] Brian McClellan
Goście: Brian McClellan
Tagi: autografy, autographs
Blok Literacki Autografy 28-04-2019 10:30 1556447409 1556451000
Magic: The Gathering - Modern - podwójne nagrody
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: eng, gry karciane, MTG, karcianka, Magic: The Gathering
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 28-04-2019 10:30 1556447409 1556458200 1
[Autografy] Marcin Przybyłek
Goście: Marcin Przybyłek
Tagi: Przybyłek, autografy
Blok Literacki Autografy 28-04-2019 10:30 1556447409 1556451000
Gry mobilne a rzeczywistość rozszerzona
Prowadzący: Karol "dlaczego nick jest obowiązkowy" Bochyński
Nazwa grupy: Tk Games
Tagi: #GryKomputerowe, #TkGames, #BGEPrelekcje, #RzeczywistośćRozszerzona
Blok Gier Elektronicznych - Prelekcje Gry elektroniczne: prelekcje 28-04-2019 11:00 1556449209 1556452800
Koncert Piosenek z Musicalu Rodzina Addamsów
Nazwa grupy: Teatr Muzyczny w Poznaniu
Tagi: Teatr Muzyczny, Rodzina Addamsów, teatr
Kino, Muzyka i Teatr Sala Ziemi 28-04-2019 11:00 1556449209 1556452800
Supermoce na sześciu nogach
Prowadzący: Bartosz "Solan" Sołtysiak, Michalina "Zielona Wiedźma" Krakowiak
Tagi: superbohaterowie, mikroskala, owady, supermoce, nauka
Blok Naukowy Sala Naukowa 28-04-2019 11:00 1556449209 1556452800
Walki Słowian i wikingów
Tagi: pokaz, walki, arena, słowianie, wikingowie
Arena Arena 28-04-2019 11:00 1556449209 1556452800
Przypadki przekładu w komiksach Marvela
Prowadzący: Jakub "Bazukinier" Wieczorek
Nazwa grupy: Stowarzyszenie Badaczy Popkultury "Trickster"
Tagi: Marvel, Władca Murów, TM-Semic, tłumaczenie
Blok Komiksowy Sala Komiksowa 28-04-2019 11:00 1556449209 1556452800
Słyszałem już to anime!
Prowadzący: Paulina "MissArya" Kobyłka
Tagi: anime, pyrfunty, piosenki, konkurs
Blok Konkursowy Sala Konkursowa 2 28-04-2019 11:00 1556449209 1556452800
Jeepform: Zakładnicy
Goście: Ida Pawłowicz, Jakub "Krassus" Krassowski
Tagi: #policja, #jeepform, #giełda, #terroryzm, #zakładnicy, #gieładapapierów
Strefa Fabularna - Larp 3.2 Larp 28-04-2019 11:00 1556449209 1556460000
Ralph Demolka kontra cyberzagrożenia
Nazwa grupy: Ferment Kolektiv
Tagi: #multikino
Blok Dziecięcy Scena Bloku Dziecięcego 28-04-2019 11:00 1556449209 1556452800
Przygody Wesołego Ziemniaka
Prowadzący: Krystian "KrissChian" Mączyński, Mączyńska "Alinx" Alicja
Tagi: Warsztaty
Blok Dziecięcy Warsztaty Duże Bloku Dziecięcego 28-04-2019 11:00 1556449209 1556452800
Kalambury wiedźmińskie
Prowadzący: Barbara "Zorana" Maj, Nina "Ktulu" Wilczyńska
Tagi: wiedźmin, kalambury
Blok Integracyjny Blok Integracyjny 28-04-2019 11:00 1556449209 1556452800
LARP: Historia o Was (Welcome To Night Vale)
Prowadzący: Daniel "Cute_Robespierre" Sokulski, Andrzej "AndSlash" Śleszynski
Tagi: #larp, #dlaśredniozaawansowanych, Welcome To Night Vale, Surrealizm, WTNV
Strefa Fabularna - Larp 2.5 Larp 28-04-2019 11:00 1556449209 1556456400
LARP: Arkham - Szaleństwo jak grypa
Prowadzący: Filip "izmael" Pokorzyński
Nazwa grupy: Maskon
Tagi: DC, #larp, superhero, Batman, #gotham, Bat-Family, #dlapoczątkujących
Strefa Fabularna - Larp 2.3 Larp 28-04-2019 11:00 1556449209 1556460000
Turniej w grę "Trefle"
Nazwa grupy: Trefl
Tagi: turniej, trefl, trefle, gra planszowa
Blok Gier Bez Prądu - Planszówki Turnieje Planszówkowe 28-04-2019 11:00 1556449209 1556452800
Turniej w grę "Pogromcy potworów"
Nazwa grupy: Fox Games
Tagi: gra planszowa, Fox Games, turniej
Blok Gier Bez Prądu - Planszówki Turnieje Planszówkowe 28-04-2019 11:00 1556449209 1556449200
LARP: Pusty tron
Prowadzący: Piotr "Bury" Burman, Agnieszka "Pooka" Schulz
Tagi: L5K, gra polityczna, etykieta, Japonia, #legendapięciukręgów, larp, #dlapoczątkujących, gra dworska
Strefa Fabularna - Larp 2.4 Larp 28-04-2019 11:00 1556449209 1556460000
The n-word and the f-word in American movies & TV
Tagi: racial slurs, n-word, eng, nigger, fuck, nigga, American movies, f-word, obscenity, profanity, taboo, American tv-series
Blok Filmowo-Serialowy Aula Duża 28-04-2019 11:00 1556449209 1556452800
[Autografy] Marta Dobecka i Maksymilian Bogumił
Goście: Maksymilian Bogumił, Marta Dobecka
Tagi: Bogumił, autografy
Blok Filmowo-Serialowy Autografy 28-04-2019 11:00 1556449209 1556452800
BOLT ACTION, nauka gry w realiach II WŚ
Nazwa grupy: Warlord Games Polska
Tagi: bitewniak
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 28-04-2019 11:00 1556449209 1556449200
HAIL CEASAR Czy Hannibal podbije Rzym?
Nazwa grupy: Warlord Games Polska
Tagi: GRA
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 28-04-2019 11:00 1556449209 1556449200
BLACK POWDER, rozegraj starcia Wojen Napoleońskich
Nazwa grupy: Warlord Games Polska
Tagi: GRA
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 28-04-2019 11:00 1556449209 1556449200
PIKE & SHOTTE poprowadź Husarię przeciw Szwedom!
Nazwa grupy: Warlord Games Polska
Tagi: GRA
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 28-04-2019 11:00 1556449209 1556449200
CRUEL SEAS, IIWŚ na wodach przybrzeżnych
Nazwa grupy: Warlord Games Polska
Tagi: gra
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 28-04-2019 11:00 1556449209 1556449200
BLOOD RED SKIES, wygraj Bitwę o Anglię!
Nazwa grupy: Warlord Games Polska
Tagi: GRA
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 28-04-2019 11:00 1556449209 1556449200
[Autografy] Maciej Kur i Piotr Bednarczyk
Goście: Maciej Kur, Piotr „Bedyk” Bednarczyk
Tagi: kajko i kokosz, lil i put
Blok Komiksowy Autografy 28-04-2019 11:00 1556449209 1556452800
Steampunkowy skirmish. Pokazy WARMACHINE & HORDES.
Nazwa grupy: Klub Gier Bitewnych "Cztery Smoki", Łódź
Tagi: cztery smoki, gry bitewne, warmachine and hordes
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 28-04-2019 11:00 1556449209 1556463600
KINGS OF WAR, poprowadź Elfy przeciw Ratkinom!
Nazwa grupy: Klub Gier Bitewnych "Cztery Smoki", Łódź
Tagi: vanguard, cztery smoki, wfb, skaven, gry bitewne, dwarf, kings of war, warhammer, elf, mantic, mantica
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 28-04-2019 11:00 1556449209 1556463600
Pokazy skirmisha WARHAMMER 40K: KILL TEAM
Nazwa grupy: Klub Gier Bitewnych "Cztery Smoki", Łódź
Tagi: gry bitewne, games workshop, kill team, cztery smoki, warhammer 40k, space marines
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 28-04-2019 11:00 1556449209 1556463600
Pokazy skirmisha fantasy KINGS OF WAR: VANGUARD
Nazwa grupy: Klub Gier Bitewnych "Cztery Smoki", Łódź
Tagi: mantic, mantica, gry bitewne, skaven, cztery smoki, wfb, vanguard, kings of war, warhammer, elf, dwarf
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 28-04-2019 11:00 1556449209 1556463600
"FOR THE EMPEROR!!!" pokaz gry WARHAMMER 40.000
Nazwa grupy: Klub Gier Bitewnych "Cztery Smoki", Łódź
Tagi: warhammer 40k, gry bitewne, kill team, cztery smoki, games workshop, space marines
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 28-04-2019 11:00 1556449209 1556463600
PAINT CAMP! Warsztaty z technik malowania modeli.
Tagi: złota pyra, modelarstwo, malowanie modeli
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 28-04-2019 11:00 1556449209 1556463600
Wielkie kłamstwo: o co tak naprawdę chodzi w RPG
Goście: Marcin Kuczyński
Tagi: Mistrz Gry, prowadzenie, RPG, porady
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 1.1 28-04-2019 11:00 1556449209 1556452800
Ojcostwo i RPG. Jak to pogodzić?
Prowadzący: Adam "Wolvie" Wieczorek
Tagi: jak żyć, parenting, czas, rpg, w poszukiwaniu straconego czasu, jak znaleźć czas, hobby a życie
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 28-04-2019 11:00 1556449209 1556451000
Niemilec, który miał warstwy.
Prowadzący: Michał "bulletprove" Skrzypczak, Skitek "Ywing" Kornel
Tagi: Ogólne RPG, Mistrz Gry, Prowadzenie
Blok Dla Początkujących Sala Dla Początkujących 28-04-2019 11:00 1556449209 1556451000
Magic: The Gathering - Draft
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: gry karciane, draft, eng, Magic: The Gathering, karcianka, MTG
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 28-04-2019 11:00 1556449209 1556463600 1
Magic: The Gathering - Turniej Dla Początkujących
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: eng, gry karciane, karcianka, MTG, Magic: The Gathering
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 28-04-2019 11:00 1556449209 1556463600 1
Kosmiczne Starcie
Prowadzący: Jakub "TurboJack" Kulus, Michał "Mijak" Muszyński
Tagi: pojedynek, karcianka, kosmos, walka, planszówka, science-fiction
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 28-04-2019 11:00 1556449209 1556456400
Turniej - Mario lvl 1-1 (pionowo)
Tagi: retro, gry elektroniczne
Hala Bloku Gier Elektronicznych Strefa Retro 28-04-2019 11:00 1556449209 1556452800
Jednorożce, pegazy, testrale. Konie w fantastyce.
Prowadzący: Aleksandra "Choinka" Południewska
Tagi: mitologia, książki, Władca Pierścieni, Narnia, fantastyka, konie
Blok Literacki Sala Literacka 1 28-04-2019 11:00 1556449209 1556452800
Star Trek - jak zacząć
Prowadzący: Julia "j\'morys" Morson
Nazwa grupy: Wielkopolski Oddział Gwiezdnej Floty
Tagi: #Star Trek #statki #space opera
Blok Dla Początkujących Sala Dla Początkujących 28-04-2019 11:30 1556451009 1556452800
Supernaturalna Wiedzówka
Prowadzący: Wojciech "Wolf" Korona
Nazwa grupy: Animatsuri, Polska Partia Mangowa
Tagi: konkurs, pyrfunty, angels, jack, demons, michael, crowley
Blok Konkursowy Sala Konkursowa 1 28-04-2019 11:30 1556451009 1556454600
Christopher Judge Q&A [ENG/PL]
Prowadzący: Norbert Pałuka
Goście: Christopher Judge
Tagi: Stargate, God of War, Boy, SG-1, Kratos, Teal'c, eng, Gwiezdne Wrota, Q&A
Blok Filmowo-Serialowy Sala Filmowo - Serialowa 28-04-2019 11:30 1556451009 1556454600 1
Dwaj bracia - historia z Egiptu faraonów
Prowadzący: Filip "Aragorn" Taterka
Tagi: Egipt
Blok Literacki Aula Mała 28-04-2019 11:30 1556451009 1556454600
Do you speak Common?
Prowadzący: Tomasz "surfista2502" Paciorkowski, Krystyna "Krysia" Kułak
Tagi: sci-fi, eng, fantasy, language, storytelling, WoW
Blok Literacki Sala Literacka 2 28-04-2019 11:30 1556451009 1556454600 1
O słowach na sesji słów parę
Prowadzący: Airis Kamińska
Tagi: prowadzenie, gracz, gry fabularne, RPG, sesja, Mistrz Gry, MG
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 28-04-2019 11:30 1556451009 1556452800
[Autografy] Andrzej Pilipiuk
Goście: Andrzej Pilipiuk
Tagi: autografy, Pilipiuk
Blok Literacki Autografy 28-04-2019 11:30 1556451009 1556454600
[Panel] Dlaczego RPG i larp nie są tym samym?
Prowadzący: Jan "Rin" Jakubowski, Maciej "Zefir" Starzycki, Marcin "Seji" Segit
Goście: Zofia "Zula" Skowrońska
Tagi: rpg, panel, larp
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 3B-C 28-04-2019 11:30 1556451009 1556454600
[Autografy] Artur Urbanowicz
Prowadzący: Artur "Laizans" Urbanowicz
Tagi: Urbanowicz, autografy
Blok Literacki Autografy 28-04-2019 11:30 1556451009 1556454600
Magic: The Gathering - Pauper
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: gry karciane, eng, Magic: The Gathering, karcianka, MTG
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 28-04-2019 11:30 1556451009 1556461800 1
Plagi, mumie i piramidy. Egipt w RPG.
Prowadzący: Adam "Wolvie" Wieczorek
Tagi: Egipt, piramidy, rpg, mumia
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 1.1 28-04-2019 12:00 1556452809 1556456400
Niesamowite społeczności MMORPG
Prowadzący: Tomek Kreczmar
Tagi: społeczność, MMORPG, MMO, ciekawostki
Blok Gier Elektronicznych - Prelekcje Gry elektroniczne: prelekcje 28-04-2019 12:00 1556452809 1556456400
Historia o kupie
Prowadzący: Maciej "Książę" Antkiewicz
Tagi: medycyna, historia
Blok Naukowy Sala Naukowa 28-04-2019 12:00 1556452809 1556456400
Wstęp do łucznictwa
Prowadzący: Barbara "Zorana" Maj, Nina "Ktulu" Wilczyńska
Nazwa grupy: Płocki Klub Fantastyki Elgalh'ai
Tagi: łucznictwo, strzelanie
Warsztaty Sala Warsztatowa 28-04-2019 12:00 1556452809 1556456400
Jak zrobić dobrgo złego?
Prowadzący: Paweł "Skała" Jurgiel
Nazwa grupy: Lans Macabre, Erpegowy Yak
Tagi: przeciwnik na sesji, RPG, villian, lans macabre, erpegowy jak, MG
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 28-04-2019 12:00 1556452809 1556454600
Warsztaty tańca balfolk
Prowadzący: Mateusz "Isos" Tomczyk
Nazwa grupy: Bal Folk Kraków
Tagi: Taniec Folk Taniec tradycyjny Taniec folkowy Bretania Celtowie
Arena Arena 28-04-2019 12:00 1556452809 1556460000
Science-fiction dla początkujących
Prowadzący: Joanna Szulc
Tagi: początkujący, scifi
Blok Dla Początkujących Sala Dla Początkujących 28-04-2019 12:00 1556452809 1556454600
Our own Futurama Quiz with blackjack and hookers
Prowadzący: Radosław "Salem" Klimczak, Alicja "Cherry" Ignaczak
Tagi: futurama, mattgreoning, serialanimowany, pyrfunty, sciencefiction, konkurs
Blok Konkursowy Sala Konkursowa 2 28-04-2019 12:00 1556452809 1556460000
Warsztaty - Jak przetrwać w Wodogrzmotach Małych
Prowadzący: Mączyńska "Alinx" Alicja, Krystian "KrissChian" Mączyński
Tagi: Gravity falls, Warsztaty, Wodogrzmoty Małe
Blok Dziecięcy Warsztaty Duże Bloku Dziecięcego 28-04-2019 12:00 1556452809 1556456400
Ralph Demolka kontra cyberzagrożenia
Nazwa grupy: Ferment Kolektiv
Tagi: #multikino
Blok Dziecięcy Scena Bloku Dziecięcego 28-04-2019 12:00 1556452809 1556456400
Mistrz Baśni
Prowadzący: Marcin "Nicram" Kubiesa
Tagi: #gra, #warsztaty, #MistrzBaśni
Blok Dziecięcy Warsztaty Małe Bloku Dziecięcego 28-04-2019 12:00 1556452809 1556452800
LARP: Ponura noc na dzikim zachodzie
Prowadzący: Michalina "Misia" Jagiełło, Tomasz "HunterCT" Sikora
Tagi: #dzikizachód, hunter, #dlapoczątkujących, #wildwest, #szeryf, larp
Strefa Fabularna - Larp 2.2 Larp 28-04-2019 12:00 1556452809 1556467200
[Panel] Why do we still enjoy worn-out themes?
Prowadzący: Bartłomiej "Chronos" Zarzycki, Anna "Ceterari" Szumacher, Marcin "Mordor" Mortka
Goście: Angus Watson, Brian McClellan, Christie Golden
Tagi: panel, eng
Blok Literacki Aula Duża 28-04-2019 12:00 1556452809 1556456400 1
Szybki Turniej w Lochy i Kwoki!
Prowadzący: Daria "Arianka" Pilarczyk
Nazwa grupy: Black Monk Games
Tagi: turniej, planszówki, Black Monk, narody
Blok Gier Bez Prądu - Planszówki Turnieje Planszówkowe 28-04-2019 12:00 1556452809 1556456400
Cosmere - ukryte historie, ukryte postaci
Prowadzący: Jacek "Odpryskowy" Małas
Nazwa grupy: Droga Królów
Tagi: sanderson, brandon sanderson, z mgły zrodzony, archiwum burzowego światła, cosmere
Blok Literacki Sala Literacka 1 28-04-2019 12:00 1556452809 1556456400
Armani w rdzy - warsztaty z craftingu postapo
Prowadzący: Małgorzata "Gyshka" Kowcun, Wioleta "Viola" Sychowska
Tagi: #crafting, #postapo, #larp
Strefa Fabularna - Prelekcje Sala Warsztatowa Fabularna 28-04-2019 12:00 1556452809 1556460000
Batman a tematyka queer
Prowadzący: Monika "Dracze" Drzewiecka
Tagi: poison ivy, joker, homofobia, odmienność, analiza, queer, teoria queer, harley quinn, komiks, interpretacja, batman, fredric wertham
Blok Komiksowy Sala Komiksowa 28-04-2019 12:00 1556452809 1556456400
[Zdjęcia] Rodzina Addamsów
Nazwa grupy: Teatr Muzyczny w Poznaniu
Tagi: teatr, Teatr Muzyczny, foto, Rodzina Addamsów
Kino, Muzyka i Teatr Foto studio 28-04-2019 12:00 1556452809 1556456400
GRUNTZ! Rozegraj bitwę w dowolnym uniwersum SF!
Prowadzący: Bartosz "Brathac" Bruziak
Nazwa grupy: Solaris7.pl
Tagi: solaris7.pl, gruntz
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 28-04-2019 12:00 1556452809 1556463600
[Autografy] Aneta Jadowska
Goście: Aneta Jadowska
Tagi: autografy, Jadowska
Blok Literacki Autografy 28-04-2019 12:00 1556452809 1556456400
[Autografy] Bogusław Polch
Goście: Bogusław Polch
Tagi: wiedźmin, ekspedycja, funku koval
Blok Komiksowy Autografy 28-04-2019 12:00 1556452809 1556456400
Joe Hisaishi - muzyczny czarodziej Studia Ghibli
Prowadzący: Artur "Wiseman" Niewczas
Nazwa grupy: Szczeciński Klub Azji
Tagi: Japonia, OST, Kitano, orkiestra, biografia, kino, filmy, ścieżka dźwiękowa, Ghibli, muzyka
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 28-04-2019 12:00 1556452809 1556456400
[Panel] Why do we still enjoy worn-out themes?
Prowadzący: Bartłomiej "Chronos" Zarzycki, Anna "Ceterari" Szumacher, Marcin "Mordor" Mortka
Goście: Angus Watson, Brian McClellan, Christie Golden
Tagi: panel, eng
Blok Literacki Telebim/nocne kino plenerowe 28-04-2019 12:00 1556452809 1556456400 1
Magic: The Gathering - Draft
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: gry karciane, draft, eng, Magic: The Gathering, karcianka, MTG
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 28-04-2019 12:00 1556452809 1556467200 1
Turniej drużynowy - Battle City
Tagi: gry elektroniczne, retro
Hala Bloku Gier Elektronicznych Strefa Retro 28-04-2019 12:00 1556452809 1556456400
Larp - tego się nie da zepsuć
Nazwa grupy: LubLarp
Goście: Jakub "Shonsu" Barański
Tagi: gracz, larp
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 28-04-2019 12:30 1556454609 1556456400
Prelegowanie dla początkujących
Prowadzący: Joanna Szulc
Tagi: początkujący, prelekcje
Blok Dla Początkujących Sala Dla Początkujących 28-04-2019 12:30 1556454609 1556456400
Quiz wiedzy o MCU
Prowadzący: Michał "Żebroch" Żebrowski, Krzysztof "Krizx" Lisiecki
Tagi: filmy, MCU, konkurs, popkultura, marvel, superhero, pyrfunty
Blok Konkursowy Sala Konkursowa 1 28-04-2019 12:30 1556454609 1556458200
Turniej X-WING dla początkujących pilotów
Nazwa grupy: Raven Squadron Poznań
Tagi: turniej, gwiezdne wojny, star wars, rebelia, konkurs, imperium
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne Turnieje 28-04-2019 12:30 1556454609 1556461800
Kiedy horror spotyka SF, czyli straszne UFO
Prowadzący: Paweł Mateja, Szymon "Szymas" Cieśliński, Michał "Jerry" Rakowicz, Agnieszka "crusia" Brodzik
Nazwa grupy: Carpe Noctem
Tagi: UFO, kosmici, SF, horror, groza, obcy, kosmos, science fiction, potwory, Alien
Blok Literacki Sala Literacka 2 28-04-2019 12:30 1556454609 1556458200
Kartograficzne przygody
Goście: Andrzej Pilipiuk
Tagi: mapy, kartografia, podróże, przygoda
Blok Literacki Aula Mała 28-04-2019 12:30 1556454609 1556458200
[Autografy] Christopher Judge
Goście: Christopher Judge
Tagi: eng, autografy, Judge
Blok Filmowo-Serialowy Autografy 28-04-2019 12:30 1556454609 1556458200 1
Ale o co chodzi z tym czasem w X-men(ach)?
Prowadzący: Julia "kajmanowo" Cieciuch, Agata "antar" Cieciuch
Tagi: chronologia, x-men pierwsza klasa, x-men2, marvel, logan, x-men, wolverine, deadpool, x-men apokalipsa
Blok Filmowo-Serialowy Sala Filmowo - Serialowa 28-04-2019 12:30 1556454609 1556458200
45 lat Dungeons & Dragons
Prowadzący: Rafał "Rafał Sadowski" Sadowski
Tagi: fantasy, arenson, RPG, historia, gygax, D&D, OD&D
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 3B-C 28-04-2019 12:30 1556454609 1556458200
Dungeon World game with Adam Koebel
Prowadzący: Łukasz "fedor" Fedorowicz, Marysia "Merry" Piątkowska, Władysław Kasicki, Tomasz "kaduceusz" Pudło
Goście: Adam Koebel
Tagi: Adam Koebel, Dungeon World, RPG
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 1.1 28-04-2019 13:00 1556456409 1556463600 1
Studiuj gry, robiąc gry – studia dualne GAMEDEC.UK
Prowadzący: Krzysztof "Shaman" Chmielewski
Tagi: #TworzenieGier, #StudiaTworzenieGier, #Studia, #BGEPrelekcje
Blok Gier Elektronicznych - Prelekcje Gry elektroniczne: prelekcje 28-04-2019 13:00 1556456409 1556460000
Kontrola umysłu w świecie przyrody
Prowadzący: Mariusz Gogól
Tagi: zmiana zachowania, kontrola umysłu, pasożyty
Blok Naukowy Sala Naukowa 28-04-2019 13:00 1556456409 1556460000
Warsztaty Cosplayowe - kocie uszka
Prowadzący: Laura "Norge" Czerwinski
Tagi: Cosplay
Warsztaty Sala Warsztatowa 28-04-2019 13:00 1556456409 1556460000
Kryptozoologia i okultyzm: spotkanie z Unką Odyą
Prowadzący: Unka "Unka Odya" Odya
Goście: Marta Falkowska
Tagi: komiksy
Blok Komiksowy Sala Komiksowa 28-04-2019 13:00 1556456409 1556460000
Jak powstaje serial animowany?
Goście: Thomas Astruc, Wilfried Pain
Tagi: Biedronka, Miraculum, Czarny Kot, animacja, produkcja, Miraculous Ladybug
Blok Filmowo-Serialowy Aula Duża 28-04-2019 13:00 1556456409 1556460000
Gąbkowy superbohater
Prowadzący: Zuzanna "Zuzen" Boruczkowska, Sophie "Alaster" Welsch
Tagi: robot, warsztaty, kukiełki, robótki ręczne, marionetki, dzieci, bohater
Blok Dziecięcy Warsztaty Duże Bloku Dziecięcego 28-04-2019 13:00 1556456409 1556460000
Turniej w grę "Owce na manowce"
Nazwa grupy: Trefl
Tagi: owce na manowce, trefl, turniej, gra planszowa, stado, owce
Blok Gier Bez Prądu - Planszówki Turnieje Planszówkowe 28-04-2019 13:00 1556456409 1556460000
LARP: Horror w Arhkam
Prowadzący: Nikola "Ydna" Labudda, Anastazja "osika" Szczepłek
Tagi: #tajemnica, fantastyka, horror, #lata20, #larp, Arkham, #dlaśredniozaawansowanych, Lovecraft
Strefa Fabularna - Larp 2.5 Larp 28-04-2019 13:00 1556456409 1556470800
„Kongres futurologiczny” Stanisława Lema
Prowadzący: Katarzyna "Ophie" Koćma
Nazwa grupy: Wydawnictwo IX
Tagi: Stanisław Lem, Chicago Convention 1968, kontrkultura, Kongres Futurologiczny
Blok Literacki Sala Literacka 1 28-04-2019 13:00 1556456409 1556460000
RPG - czego NIE robić na pierwszej sesji.
Prowadzący: Michał "Sargath" Twardziński
Nazwa grupy: RPGowcy
Tagi: RPG
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 28-04-2019 13:00 1556456409 1556458200
MIDDLE EARTH - gra bitewna w Śródziemiu. Nauka gry
Nazwa grupy: Poznański Klub Gier Bitewnych
Tagi: Middle-Earth, Władca Pierścieni, Gry bitewne
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 28-04-2019 13:00 1556456409 1556470800
[Autografy] Marcin Mortka
Prowadzący: Marcin "Mordor" Mortka
Tagi: Mortka, autografy
Blok Literacki Autografy 28-04-2019 13:00 1556456409 1556460000
Upadek Władcy Systemu! Kampania STARGATE
Nazwa grupy: "Drugi Front" Sekcja Gier Bitewnych Drugiej Ery
Tagi: stargate, Apophis, Christopher Judge, SG-1
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne 28-04-2019 13:00 1556456409 1556460000
Jak wejść w anime od dobrej strony?
Prowadzący: Fabien "Suchar" Sacha
Nazwa grupy: ConTrust
Tagi: anime, przewodnik, wprowadzenie
Blok Dla Początkujących Sala Dla Początkujących 28-04-2019 13:00 1556456409 1556460000
Lisie demony Chin i ich metamorfozy
Prowadzący: Aleksandra "konfucjusz" Staruch
Nazwa grupy: Instytut Konfucjusza UAM
Tagi: Azja, mitologia, lisy, Chiny
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 28-04-2019 13:00 1556456409 1556460000
Jak powstaje serial animowany?
Goście: Thomas Astruc, Wilfried Pain
Tagi: Biedronka, Miraculum, Czarny Kot, animacja, produkcja, Miraculous Ladybug
Blok Filmowo-Serialowy Telebim/nocne kino plenerowe 28-04-2019 13:00 1556456409 1556460000
Yu-Gi-Oh TCG - Nauka gry
Prowadzący: Adrian "Adiq155" Tarnowski, Szymon "Szpilman" Gralak
Nazwa grupy: Yu-Gi-Oh TCG Poznań
Tagi: Konami, Yu-Gi-Oh, Yu-Gi-Oh TCG, Turniej YGO, karcianka, Yugioh
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 28-04-2019 13:00 1556456409 1556456400
Poketurniej! Czy znasz cały pokédex?
Prowadzący: Tomasz "tajuszka" Kuliczkowski
Tagi: pyrfunty, pokemon, konkurs, gry
Blok Konkursowy Sala Konkursowa 1 28-04-2019 13:30 1556458209 1556461800
Movie Production Step by Step
Goście: Martin Gooch
Tagi: eng, film, production
Blok Filmowo-Serialowy Aula Mała 28-04-2019 13:30 1556458209 1556461800 1
[Zdjęcia] Christopher Judge
Goście: Christopher Judge
Tagi: Judge, zdjęcia, photo op, eng
Blok Filmowo-Serialowy Foto studio 28-04-2019 13:30 1556458209 1556461800 1
Wehikuł czasu w popkulturze
Prowadzący: Piotr "Ten od Smoków" Knapik, Michał "Mithrandir" Skrzypczak
Nazwa grupy: Back to the Future Polska
Tagi: zegar, DeLorean, czasoprzestrzeń, TARDIS, wehikuł czasu, Powrót do przyszłości, popkultura, podróże w czasie, czas
Blok Filmowo-Serialowy Sala Filmowo - Serialowa 28-04-2019 13:30 1556458209 1556461800
Fantastyka o kobietach, kobiety o fantastyce
Prowadzący: Marta "Sówka" Kładź-Kocot
Tagi: kobiety pisarki, kobiety w fantastyce, postacie kobiece
Blok Literacki Sala Literacka 2 28-04-2019 13:30 1556458209 1556461800
Czy śmiertelność postaci w RPG musi być problemem?
Prowadzący: Damian "Requel" Pęszor
Tagi: umieranie, drużyna, postać, kampania, śmierć, rpg
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 28-04-2019 13:30 1556458209 1556460000
OSR - Najlepsze Erpegi na Świecie
Prowadzący: Rafał "Rafał Sadowski" Sadowski
Tagi: D&D, OSR, OD&D, LotFP, RPG, fantasy
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 3B-C 28-04-2019 13:30 1556458209 1556461800
Magic: The Gathering - Prerelease 2HG Draft
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: karcianka, MTG, Magic: The Gathering, eng, prerelease, gry karciane
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 28-04-2019 13:30 1556458209 1556458200 1
Geologiczni (super)bohaterowie
Prowadzący: Ania Łosiak
Tagi: koniec świata, katastrofa, geolog
Blok Naukowy Sala Naukowa 28-04-2019 14:00 1556460009 1556463600
Kartografia fantastycznych światów
Prowadzący: Jakub "Ptakub" Ptaszyński
Tagi: conworld, kartografia, mapy, światotworzenie, geografia
Warsztaty Sala Warsztatowa 28-04-2019 14:00 1556460009 1556467200
Rondel?! To tym można walczyć?- Warsztat
Prowadzący: Malwina "pulpix" Kołb
Nazwa grupy: ARMA-PL
Tagi: Rondel, Sztylet, ARMA, Walka, Warsztat
Arena Arena 28-04-2019 14:00 1556460009 1556463600
Visual Effects Graph w Unity 2018
Nazwa grupy: Maciej "Mantis" Kozłowski KNTG Polygon
Tagi: #TworzenieGier, #SilnikUnity, #GryElektroniczne
Blok Gier Elektronicznych - Prelekcje Gry elektroniczne: prelekcje 28-04-2019 14:00 1556460009 1556463600
Rabbit, Barbarian and… pizza – Q&A with Stan Sakai
Prowadzący: Krzysztof "Arctus" Pielaszek
Goście: Stan Sakai
Tagi: eng, yojimbo, usagi
Blok Komiksowy Sala Komiksowa 28-04-2019 14:00 1556460009 1556463600 1
Potrzebujesz tylko wyobraźni
Prowadzący: Airis Kamińska
Nazwa grupy: BT Orion
Tagi: inspiracje, wyobraźnia, RPG, gry fabularne, larp
Blok Dla Początkujących Sala Dla Początkujących 28-04-2019 14:00 1556460009 1556461800
Fantastyczne sagi Sandemo
Prowadzący: Justyna "Strzyga" Kowalska
Tagi: Sagi, Margit Sandemo, Królestwo Światła, pyrfunty, literatura, magia, Ludzie Lodu, konkurs
Blok Konkursowy Sala Konkursowa 2 28-04-2019 14:00 1556460009 1556463600
Fantastyczna Zumba®Kids
Prowadzący: Natalia "Hemmerling" Konkol
Nazwa grupy: Szalejdoskop
Tagi: #zumbadla dzieci
Blok Dziecięcy Scena Bloku Dziecięcego 28-04-2019 14:00 1556460009 1556463600
My Little Pony - Equestria: Puść Wodze Fantazji?
Prowadzący: Daria "Arianka" Pilarczyk
Nazwa grupy: Black Monk Games
Tagi: Kucyki Pony, Equestria: Puść Wodze Fantazji, Equestria, Kucyki, Puść Wodze Fantazji, MLP, Black Monk
Blok Dziecięcy Warsztaty Małe Bloku Dziecięcego 28-04-2019 14:00 1556460009 1556461800
Wielki Pyrkonowy konkurs rysunkowy! Vol. 6.5
Prowadzący: Dorota "Topaz" Derychowska
Nazwa grupy: Topaz
Tagi: #niedzielarządzi #fantastykamocno #rysowanietonictrudnego #fantastycznyPyrkon
Blok Dziecięcy Warsztaty Duże Bloku Dziecięcego 28-04-2019 14:00 1556460009 1556463600
Harry Potter and intetextuality
Prowadzący: Agnieszka "Amarie" Zajączkowska
Tagi: Harry Potter, eng, mitologia, literature, Celtowie, the Bible, intertextualność, in English, mythology, Biblia, literatrura, Celts, intertextuality
Blok Literacki Sala Literacka 1 28-04-2019 14:00 1556460009 1556463600 1
Schemat vs. Kreatywność
Prowadzący: Zbigniew "Zed" Zych
Nazwa grupy: Lans Macabre
Tagi: erpegowy Yak!, Lans Macabre
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 28-04-2019 14:00 1556460009 1556461800
Warsztaty: Akademia Mafii
Prowadzący: Mikołaj "helijdramar" Rodacki, Krzysztof "Krisstofernus" Świercz
Tagi: #dlamłodzieży, Mafia, #larp, #warsztaty, Umiejętności społeczne, #dlapoczątkujących, Gra towarzyska
Strefa Fabularna - Larp Sala Warsztatowa Fabularna 28-04-2019 14:00 1556460009 1556470800
[Autografy] Thomas Astruc i Wilfried Pain
Goście: Thomas Astruc, Wilfried Pain
Tagi: eng, autografy, Astruc, Wilfried
Blok Filmowo-Serialowy Autografy 28-04-2019 14:00 1556460009 1556467200 1
Najgorsze Animacje NA ŻYWO: Foodfight!
Prowadzący: Julian Jeliński
Nazwa grupy: Brody z kosmosu
Tagi: brody z kosmosu, animacja, film
Blok Filmowo-Serialowy Aula Duża 28-04-2019 14:00 1556460009 1556463600
Sesja RPG
Tagi: #sesja, RPG
Strefa Fabularna - Prelekcje 3.4 Sesje RPG 28-04-2019 14:00 1556460009 1556474400
Sesja RPG
Tagi: RPG, #sesja
Strefa Fabularna - Prelekcje 3.5 Sesje RPG 28-04-2019 14:00 1556460009 1556474400
I śmieszno i epicko, czyli Dragon Ballowe rozkminy
Prowadzący: Katarzyna "Irienna" Żarnowska
Tagi: Dragon Ball
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 28-04-2019 14:00 1556460009 1556463600
Jak odwiedzić konwent, nie umierając z głodu?
Prowadzący: Paulina "Missgrim" Żukowska
Tagi: protipy, jak jeść, zdrowo-o-o-jedzeniu, Jedzenie, know how, food, RPG-owy dietetyk
Blok Dla Początkujących Sala Dla Początkujących 28-04-2019 14:30 1556461809 1556463600
One man show „Słowo horroru"
Prowadzący: Artur "Laizans" Urbanowicz
Tagi: horror, literatura
Blok Literacki Sala Literacka 2 28-04-2019 14:30 1556461809 1556465400
Przedwieczni w przekazie podprogowym
Prowadzący: Adrianna "Naridena" Piecyk
Tagi: cthulhu, weirdfiction, lovecraft, seriale, filmy, mity
Blok Filmowo-Serialowy Sala Filmowo - Serialowa 28-04-2019 14:30 1556461809 1556465400
Storyboardy filmów do gier i przedpremiera komiksu
Prowadzący: Paweł Piechnik
Tagi: jeszcze dzień życia, warhammer, chleb wolnościowy
Blok Komiksowy Aula Mała 28-04-2019 14:30 1556461809 1556465400
Monomit w służbie RPG
Prowadzący: Zbigniew "Zed" Zych
Nazwa grupy: Lans Macabre
Tagi: Lans Macabre, erpegowy Yak!, dla graczy, dla MG
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 28-04-2019 14:30 1556461809 1556463600
Wprowadzenie do larpowania
Goście: Zofia "Zula" Skowrońska
Tagi: #larp, #początkinietakietrudne
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 3B-C 28-04-2019 14:30 1556461809 1556465400
World within worlds
Goście: Mark Rein•Hagen
Tagi: mark rein-hagen, worldbuilding, rpg
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 1.1 28-04-2019 15:00 1556463609 1556467200 1
Mózg gracza: bardziej sprawny, mniej społeczny?
Prowadzący: Ilona Kotlewska - Waś
Tagi: mózg, social gaming, dysleksja, gry
Blok Naukowy Sala Naukowa 28-04-2019 15:00 1556463609 1556467200
Walki gladiatorów
Prowadzący: Leszek "Leonnn" Rafiński
Nazwa grupy: OldTown Festival
Tagi: walki, gladiatorzy, oldtown, pyrfunty, turniej
Arena Arena 28-04-2019 15:00 1556463609 1556470800
Wprowadzenie do projektowania gier
Nazwa grupy: Patryk "Huginn" Woźnicki KNTG Polygon
Tagi: #BGEprelekcje, #ProjektowanieGier, #GryElektroniczne
Blok Gier Elektronicznych - Prelekcje Gry elektroniczne: prelekcje 28-04-2019 15:00 1556463609 1556467200
Bloodshot - superżołnierz Valianta
Prowadzący: Mateusz "Stay Valiant" Bartkowiak
Nazwa grupy: Stay Valiant
Tagi: Valiant, Stay Valiant, Bloodshot
Blok Komiksowy Sala Komiksowa 28-04-2019 15:00 1556463609 1556467200
Warhammer AoS: pierwsze kroki
Prowadzący: Piotr "Pietka1971" Michalak, Mieszko "Mieszko 1" Michalak
Tagi: malowanie figurek, bitewniaki, figurki, gry figurkowe, Age of Sigmar, Warhammer, AoS
Blok Dziecięcy Scena Bloku Dziecięcego 28-04-2019 15:00 1556463609 1556465400
My Little Pony - Equestria: Puść Wodze Fantazji?
Prowadzący: Daria "Arianka" Pilarczyk
Nazwa grupy: Black Monk Games
Tagi: Kucyki Pony, Equestria: Puść Wodze Fantazji, Equestria, Kucyki, Puść Wodze Fantazji, MLP, Black Monk
Blok Dziecięcy Warsztaty Małe Bloku Dziecięcego 28-04-2019 15:00 1556463609 1556465400
Mmm! Książka!
Prowadzący: Sophie "Alaster" Welsch, Zuzanna "Zuzen" Boruczkowska
Tagi: dzieci, warsztaty, wycinanie, zwierzak, papier, książka
Blok Dziecięcy Warsztaty Duże Bloku Dziecięcego 28-04-2019 15:00 1556463609 1556467200
Ryjące Banie Filmy z lat 80. i 90.!
Prowadzący: Dominik "Stanley" Stankiewicz
Nazwa grupy: Baniorylce
Tagi: nostalgia, lata 90, lata 80, fantasy, serial, science-fiction, film
Blok Filmowo-Serialowy Aula Duża 28-04-2019 15:00 1556463609 1556467200
H2O: potwory z głębin - syrenki, kraken i Nessie
Prowadzący: Borońska "Lidejj" Lidia
Tagi: popkultura, potwory z głębin, pseudonauka, syreny, teorie spiskowe
Blok Literacki Sala Literacka 1 28-04-2019 15:00 1556463609 1556467200
Prawdziwego MG poznasz po tym jak zaczyna?
Prowadzący: Airis Kamińska
Nazwa grupy: BT Orion
Tagi: gracz, RPG, gry fabularne, sesja, Mistrz Gry, MG
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 28-04-2019 15:00 1556463609 1556465400
[Autografy] Stan Sakai
Goście: Stan Sakai
Tagi: usagi yojimbo
Blok Komiksowy Autografy 28-04-2019 15:00 1556463609 1556467200
O tym jak koreański zbudowano
Prowadzący: Anna "Tubka" Małecka
Tagi: hangeul, alfabet, korea, język koreański, koreański, hangul
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 28-04-2019 15:00 1556463609 1556467200
Niemilec, który miał warstwy.
Prowadzący: Michał "bulletprove" Skrzypczak, Skitek "Ywing" Kornel
Tagi: Ogólne RPG, Mistrz Gry, Prowadzenie
Blok Dla Początkujących Sala Dla Początkujących 28-04-2019 15:00 1556463609 1556465400
Magic: The Gathering - Draft
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: gry karciane, draft, eng, Magic: The Gathering, karcianka, MTG
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie 28-04-2019 15:00 1556463609 1556478000 1
Star Trek - jak zacząć
Prowadzący: Julia "j\'morys" Morson
Nazwa grupy: Wielkopolski Oddział Gwiezdnej Floty
Tagi: #Star Trek #statki #space opera
Blok Dla Początkujących Sala Dla Początkujących 28-04-2019 15:30 1556465409 1556467200
Złota era złoczyńców w kreskówkach Disneya
Prowadzący: Izabela "Smoke" Rząd
Tagi: Disney, złoczyńca, kreskówki
Blok Filmowo-Serialowy Sala Filmowo - Serialowa 28-04-2019 15:30 1556465409 1556469000
Dyskusja o 8. sezonie Gry o Tron
Prowadzący: Jan "jasko112" Gaffke, Marta "..." Grandke, Tomasz "Lord Dowódca" Nowakowski
Nazwa grupy: westeros.pl, Parówki z Demogorgona
Tagi: gra o tron, 8 sezon
Blok Filmowo-Serialowy Aula Mała 28-04-2019 15:30 1556465409 1556469000
Jak zostać Mistrzem Gry na pierwszej sesji?
Prowadzący: Michał "Onti" Jeniec
Tagi: przygoda, tajemnica, Sesja, Zew, Jak zacząć, MG, D&D, Cthulhu, początkujący, Mistrz gry, RPG, Roleplay, Fantasy
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 28-04-2019 15:30 1556465409 1556467200
Ożyw swoje postacie!
Prowadzący: Joanna "Aś" Marcinkowska, Paweł "Wyspa" Klimas
Tagi: tworzenie, postacie, LARP, kreowanie postaci, pisanie LARPów
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 3B-C 28-04-2019 15:30 1556465409 1556469000
Dlaczego ja? Frankenstein to mściwa sierota?
Prowadzący: Monika "Blath.rhena" Banaszyńska
Tagi: potwory, Frankenstein, rodzicielstwo
Blok Literacki Sala Literacka 2 28-04-2019 15:30 1556465409 1556469000
Pasażerowie na gapę
Prowadzący: Anna Wierzbicka
Tagi: choroby, zaraza, anihilacja, wędrówki
Blok Naukowy Sala Naukowa 28-04-2019 16:00 1556467209 1556470800
Koniec Telltale końcem dużych gier narracyjnych?
Prowadzący: Bartosz "Ernest Voo" Widawski
Tagi: Game, Interaktywny Film, Zbankrutować, Jurrasic Park, Ciekawa, Oxenfree, Film, Batman, The Walking Dead, Upadek, Gra, Minecraft, Symulator Chodzenia, Back To The Future, Firewatch, Strażnicy Galaktyki, Wolf Among Us, DC, Zamknięcie, Guardians of the Galaxy, Marvel, Gry Narracyjne, Gameplay, Beyond Two Souls, Powrót do przeszłości, Interactive, Dialog, Detroit Become Human, David Cage, Gra o tron, Borderlands, Telltale, Game of Thrones, Until Dawn, Bankructwo, Tales From the Borderlands, Zakończenia, Heavy Rain, śmierć postaci
Blok Gier Elektronicznych - Prelekcje Gry elektroniczne: prelekcje 28-04-2019 16:00 1556467209 1556470800
Science-fiction dla początkujących
Prowadzący: Joanna Szulc
Tagi: początkujący, scifi
Blok Dla Początkujących Sala Dla Początkujących 28-04-2019 16:00 1556467209 1556469000
Queerkodowanie Human Torcha z Fantastic Four
Prowadzący: Katarzyna "Pochodnia" Maciejewska
Tagi: lgbt, komiks, superhero, marvel
Blok Komiksowy Sala Komiksowa 28-04-2019 16:00 1556467209 1556470800
Prawdziwe znaczenie motywu podróży bohatera
Prowadzący: Bartłomiej "Brat Jan" Sztobryn
Tagi: Wydawnictwo IX, Literatura, Teoria Literatury, Książki, Monomit
Blok Literacki Sala Literacka 1 28-04-2019 16:00 1556467209 1556470800
Fake it 'till you make it - larpy jako narzędzie
Prowadzący: Anna "Szarańcza" S.
Nazwa grupy: Nautilus Larps Project
Tagi: larp, rozwój
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 28-04-2019 16:00 1556467209 1556469000
Mythology and Gaming
Goście: Jeff Richard
Tagi: Call of Cthulhu, Chaosium, rpg
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 1.1 28-04-2019 16:00 1556467209 1556470800 1
The Man From Earth
Nazwa grupy: The Cheerful Hamlets
Tagi: Cheerful, ENG, Teatr, Hamlets, English
Kino, Muzyka i Teatr Sala Ziemi 28-04-2019 16:00 1556467209 1556470800
Ziołolecznictwo w literaturze a medycyna
Prowadzący: Monika "Ignisse" Katan
Tagi: Ziołolecznictwo, Literatura, Zielarstwo, Zioła, Botanika, Herbs, Rośliny w literaturze, Medycyna, Phytotherapy, Nauka, Botany
Blok Literacki Aula Duża 28-04-2019 16:00 1556467209 1556470800
Indonezyjskie mścicielki - kuntilanak i inne duchy
Prowadzący: Agnieszka "Mimikk" Mikrut-Żaczkiewicz
Tagi: folklor, duchy, indonezja
Blok Dalekowschodni Aula Dalekowschodnia 28-04-2019 16:00 1556467209 1556470800
Prelegowanie dla początkujących
Prowadzący: Joanna Szulc
Tagi: początkujący, prelekcje
Blok Dla Początkujących Sala Dla Początkujących 28-04-2019 16:30 1556469009 1556470800
O problemach w wątkach detektywistycznych
Prowadzący: MARCIN "Pivekk" PIWEK
Tagi: zew cthulhu, tworznie przygód, detektywi
Strefa Fabularna - lightning talks Aula Fabularna 2.1 28-04-2019 16:30 1556469009 1556470800
Manipulacja w larpie i RPG
Prowadzący: Anna "Szarańcza" S.
Nazwa grupy: Nautilus Larps Project
Tagi: larp, rpg
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 3B-C 28-04-2019 16:30 1556469009 1556472600
Miasta przyszłości
Prowadzący: Alicja "Cherry" Ignaczak
Tagi: społeczeństwo, antyutopia, historia kina, urbanistyka, kino, utopia, science fiction
Blok Filmowo-Serialowy Sala Filmowo - Serialowa 28-04-2019 16:30 1556469009 1556472600
Zamknięcie Festiwalu
Tagi: zakończenie, pyrkon
Blok Integracyjny Aula Duża 28-04-2019 17:00 1556470809 1556472600
Larpowa kamasutra - prelekcja 18+
Goście: Zofia "Zula" Skowrońska
Tagi: #seks, #mechaniki, #larp
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 1.1 28-04-2019 17:00 1556470809 1556474400
Sposób na... stworzenie świata
Prowadzący: Joanna "Aś" Marcinkowska, Paweł "Wyspa" Klimas
Tagi: kampania, RPG, worldbuilding, światotworzenie, sesja, świat
Strefa Fabularna - Prelekcje Aula Fabularna 2.1 28-04-2019 17:00 1556470809 1556474400
Koreański taniec z wachlarzami: Buchaechum
Nazwa grupy: Hae-eo-hwa
Tagi: korea, taniec, stroje
Arena Arena 28-04-2019 17:00 1556470809 1556472600
Strefa Wolnego Grania
Nazwa grupy: Warlord Games Polska
Tagi: ENG, bitewniaki
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne Non-stop 1
Strefa Malowania Modeli
Tagi: modele, Malowanie, bitewniaki
Blok Gier Bez Prądu - Bitewniaki Gry Bitewne Non-stop 1
Malowanie murali z logiem Pyrkon
Prowadzący: Ariel "Arielkula" Kula
Nazwa grupy: Ariel Kula
Tagi: pyrkom, logo, malowanie, Mural
Blok Integracyjny Blok Integracyjny Non-stop 1
Gorące Krzesła
Tagi: krzesła, integra
Blok Integracyjny Blok Integracyjny Non-stop 1
JackBox
Tagi: integra
Blok Integracyjny Blok Integracyjny Non-stop 1
Strzelnica NERF
Tagi: integra, nerf
Blok Integracyjny Blok Integracyjny Non-stop 1
Twister XXL
Tagi: integra, twister
Blok Integracyjny Blok Integracyjny Non-stop 1
Nauka gry Magic: The Gathering
Nazwa grupy: Sklep Wilczek Poznań
Tagi: eng, gry karciane, karcianka, MTG, Magic: The Gathering
Blok Gier Bez Prądu - Karcianki Karcianki Kolekcjonerskie Non-stop 1 1
Freeplay Beatmania IIDX [ENG/PL]
Nazwa grupy: Ekipa Dźwięcznego Woksela
Tagi: music, eng, soundvoltex, ddr, us, games, ultrastar
Blok Dalekowschodni Gry Muzyczne Non-stop 1 1
Freeplay Dance Dance Revolution [ENG/PL]
Tagi: ultrastar, eng, music, games, us, ddr, soundvoltex
Blok Dalekowschodni Gry Muzyczne Non-stop 1 1
Freeplay Groove Coaster [ENG/PL]
Nazwa grupy: Ekipa Dźwięcznego Woksela
Tagi: us, ddr, soundvoltex, games, music, eng, ultrastar
Blok Dalekowschodni Gry Muzyczne Non-stop 1 1
Freeplay Love Live! School Idol Festiwal [ENG/PL]
Nazwa grupy: idolki.pl
Tagi: ultrastar, eng, music, games, soundvoltex, ddr, us
Blok Dalekowschodni Gry Muzyczne Non-stop 1 1
Freeplay Pop'n Music [ENG/PL]
Nazwa grupy: Ekipa Dźwięcznego Woksela
Tagi: eng, music, games, us, ddr, soundvoltex, ultrastar
Blok Dalekowschodni Gry Muzyczne Non-stop 1 1
Freeplay Sound Voltex [ENG/PL]
Nazwa grupy: Ekipa Dźwięcznego Woksela
Tagi: ultrastar, eng, music, games, ddr, soundvoltex, us
Blok Dalekowschodni Gry Muzyczne Non-stop 1 1
Freeplay Ultrastar [ENG/PL]
Tagi: ultrastar, us, soundvoltex, ddr, games, music, eng
Blok Dalekowschodni Gry Muzyczne Non-stop 1 1