Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Strona główna » Program Pyrkonu

Program Pyrkonu

Ponad 1500 fantastycznych punktów programu

Jak najłatwiej znajdziesz swoje fantastyczne punkty programu?

Oddajemy w Twoje ręce program pełen atrakcji. Znajdziesz tu wszystko: od prelekcji, poprzez konkursy, wystawy, turnieje, wioski, wszelakie stoiska tematyczne czy koncerty. Domyślnie wyświetla się program w salach prelekcyjnych oraz atrakcje godzinowe na stoiskach tematycznych, wioskach, autografy, sesje foto itd. Jeśli zmienisz ustawienia w filtrze „Rodzaj programu” na „Pokaż pełen program”, zobaczysz wszystkie dostępne atrakcje programowe.

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka umożliwia nie tylko szukanie po słowach zawartych w tytule czy opisie danej atrakcji, ale również po nazwie strefy tematycznej, nazwisku Gościa/Prowadzącego czy lokalizacji danego punktu (np. nazwa sali).

Pobieranie do PDF i CSV

Obok wyszukiwarki znajdują się przyciski umożliwiające pobranie programu w formacie pliku CSV lub pdf. Jeśli chcesz pobrać pełen program, zmień ustawienie na „Pokaż pełen program” i wybierz format CSV. Jeśli chcesz pobrać plik z wybranymi punktami programu, użyj odpowiednich filtrów lub pola wyszukiwania, a następnie pobierz plik w wybranym formacie.

Filtry

Szereg filtrów umożliwi Ci łatwiejsze wyszukiwanie: wspomniany wcześniej filtr „Rodzaj programu” oraz filtry umożliwiające wybranie godziny, dnia, strefy programowej, lokalizacji („Gdzie”), Prowadzącego/Gościa czy wyszukiwanie po podstawowych tagach i języku, w jakim prowadzony będzie dany punkt programu. Punkty neutralne językowo nie wymagają znajomości ani języka polskiego, ani angielskiego. W filtrze „Gdzie” oznaczenie w nawiasie kwadratowym wskazuje na lokalizacje, czyli numer pawilonu.

Tokeny i warsztaty

Przy punktach, na które możliwa jest rejestracja tokenami (pamiętaj, że tylko 50% miejsc w sali prelekcyjnej podlega tego typu rezerwacji) pojawiło się oznaczenie kolorystyczne z napisem, „Token”. Podobnie oznaczyliśmy warsztaty, które będą wymagały rejestracji poprzez dedykowany formularz – napis „Warsztaty”. Zarówno o rejestracji tokenami, jak i o rejestracji na warsztaty, będziemy informować na naszych social mediach.

Rodzaj programu
Język
Tagi:
Dni:
Strefy programowe:
Gdzie:
Prelegent/Gość:
 • [5A] Tattoo Konwent 2 (Strefa Warsztatowa) 14.06 piątek 12:00 – 18:00
  Tattoo Konwent
  Ikona dla Strefa Warsztatowa [warsztaty] Tattoo Konwent: Tattoo Draw
  Jeśli pasjonuje Was tworzenie i pragniecie wyróżnić się, to koniecznie odwiedźcie Tattoo & Body Art, gdzie czeka na Was niezwykła przygoda!
  Dla tych, którzy pragną wyrazić swoją indywidualność, przygotowaliśmy warsztaty rysowania tatuaży. Podczas warsztatów poznasz również profesjonalne produkty od Fila Polska , a stworzone dzieła będziecie mogli zabrać ze sobą. Krok po kroku nauczycie się tworzyć niepowtarzalne wzory, które podkreślą Waszą osobowość! Warsztaty poprowadzą dla Was doświadczeni artyści:
  Ewa https://www.facebook.com/KristinAbstractArt i Marcin https://www.facebook.com/emaj.art, których nie tylko będziecie mogli poznać osobiście, ale także podziwiać ich dzieła w Strefie Tattoo & Body Art.
  Zapraszamy Was do naszej Strefy Tattoo & Body Art w każdy dzień trwania Pyrkonu w godzinach od 12:00 do 18:00 (w niedzielę do godziny 16:00). Liczba uczestników jest ograniczona (limit miejsc: 10), więc już teraz zarezerwujcie czas na niezapomnianą przygodę pełną kreatywności! Obowiązuje zasada: kto pierwszy ten lepszy.
 • [5A] Tattoo Konwent 1 (Strefa Warsztatowa) 14.06 piątek 12:00 – 18:00
  Tattoo Konwent
  Ikona dla Strefa Warsztatowa [warsztaty] Tattoo Konwent: Magiczny Świat Gliny
  Jeśli pasjonuje Was tworzenie i pragniecie wyróżnić się, to koniecznie odwiedźcie Tattoo & Body Art, gdzie czeka na Was niezwykła przygoda!
  Odkryjcie magię tworzenia własnych Pyrkonowych talizmanów, leśnych duszków oraz dacie upust swojej kreatywności, tworząc unikalne dzieła! Zapraszamy Was do naszej Strefy Tattoo & Body Art w każdy dzień trwania Pyrkonu w godzinach od 12:00 do 18:00 (w niedzielę do godziny 16:00). Liczba uczestników jest ograniczona (limit miejsc: 10), więc już teraz zarezerwujcie czas na niezapomnianą przygodę pełną kreatywności! Obowiązuje zasada: kto pierwszy ten lepszy.
 • [7] Wyspa One Piece – Strefa Mangi i Anime [atrakcje czasowe] (Strefa Mangi i Anime) 14.06 piątek 12:30 – 13:30
  Michał „Palit” Palicki Aleksandra “Kira” Kołaczek
  Ikona dla Strefa Mangi i Anime Konkurs rozpoznawania flag z One Piece
  W serii One Piece można spotkać wiele rozmaitych flag — nie tylko pirackich! Pamiętasz wszystkie z nich i do kogo należą? Spróbuj sił w naszej wiedzówce i zdobądź tytuł Mistrza Flag!
 • [3] Gród Inicjatyw Fanowskich 1 (Gród Inicjatyw Fanowskich) 14.06 piątek 13:00 – 14:00
  Klub Kregulec
  Ikona dla Gród Inicjatyw Fanowskich Zrób swój własny plakat gończy
  Przybądź do nas i spróbuj swoich sił w tworzeniu plakatów gończych na czas. Wylosujcie postać i zróbcie jak najlepszy płakać w bardzo krótkim czasie.
 • [8A] Autografy Cosplayowe 3 (Strefa Cosplay) 14.06 piątek 13:00 – 14:00
  Talon
  Ikona dla Strefa Cosplay Talon – spotkania i autografy
  Spotkanie z cosplayerem i możliwość zdobycia autografów.
  Specjalizacje Talona to: Armory, modelowanie i druk 3D, propy, występy, konkursy lokalne i międzynarodowe. ig, tt: talonscosplaycrusade
 • [3] Namiot LARPowy (Gród Inicjatyw Fanowskich) 14.06 piątek 13:00 – 14:30
  Stowarzyszenie Larpunk
  Ikona dla Gród Inicjatyw Fanowskich [LARP] Wśród śmiertelników
  Mamy rok 2021. Zmiany technologiczne przyspieszają, a cywilizacja znajduje się w punkcie zwrotnym. Przełomowe osiągnięcia w dziale energetyki, biotechnologii i informatyki mogą wpływać na ludzkość, tworząc system oparty na błyskawicznych skokach od utopii po niedostatek. Jednakże nadużywanie tej samej nauki, prowadzić może do upadku nowoczesnego społeczeństwa i zapoczątkowania nowej ery – anarchii i cierpienia.
  Wcielicie się w starożytne bóstwa, angażujące się w wojnę o los ludzkości. Gra toczy się w przestrzeni publicznej, w której opisywać będziecie śmiertelników i kontrolować ich przeznaczenie.
 • [8A] Scena Strefy Cosplay (Strefa Cosplay) 14.06 piątek 13:00 – 14:00
  Paulina „LinaSakura” Strzałkowska
  Ikona dla Strefa Cosplay Jak przygotować się do rundy jury?
  Przygotowanie stroju to rozwijająca nasze umiejętności na wielu płaszczyznach przygoda. Szykowanie prezentacji to zabawa pełna kreatywnego myślenia i muzyki, a co z rundą jury? Runda zdaje się przerażać cosplayerów, powodować u nich stres, a czasem i dyskomfort, a przecież to tylko krótkie, miłe spotkanie z jurorami. Na tym panelu dowiecie się jak przygotować się do rundy jury, co mówić, czego nie mówić, na co zwrócić szczególną uwagę i jak podejść do tego wszystkiego na luzie.
 • [7] Sala Warsztatowa 1 (Strefa Naukowa; Strefa Warsztatowa) 14.06 piątek 13:00 – 15:00
  Joanna Szafrańska-Senenko
  Ikona dla Strefa Naukowa; Strefa Warsztatowa [warsztaty] Warsztaty z podstaw programowania, czyli zbudujmy roboty z klocków!
  Zapraszamy wszystkich na zajęcia z robotyki i podstaw programowania. Podczas warsztatów będziemy konstruować autorskie modele robotów z wykorzystaniem klocków LEGO® Education SPIKE™ Prime, a następnie, przy pomocy blokowego języka programowania
  wprawimy je w ruch!
 • [3A] Strefa K-Pop (Strefa Atrakcji Integracyjnych) 14.06 piątek 13:00 – 14:00
  Meraki Team
  Ikona dla Strefa Atrakcji Integracyjnych [warsztaty] Zatańczcie z Meraki Team do TWICE – Fancy
  Zapraszamy gorąco na warsztaty z układu tanecznego prowadzone przez finalistów konkursu Pyrkon K-pop Dane Cover Festival!
 • [8A] Autografy Cosplayowe 2 (Strefa Cosplay) 14.06 piątek 13:00 – 14:00
  Bisz
  Ikona dla Strefa Cosplay Bisz – spotkania i autografy
  Spotkanie z cosplayerką i możliwość zdobycia autografów.
  Specjalizacje Bisz to: Szycie, występy sceniczne, konkursy lokalne i międzynarodowe. ig: Bishcosplay
ładowanie kolejnych punktów programowych …
Ups, masz za dużo wyklikanych filtrów. Usuń część z nich i spróbuj wyszukać ponownie.