Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Pyrkon Logo Pyrkon
Strona główna » Blog » Program » Adam Koebel pierwszym gościem strefy fabularnej

Adam Koebel pierwszym gościem strefy fabularnej

Roll20, Twitch, Youtube – Adam Koebel to Mistrz Gry, który działa na wielu platformach i polach fantastyki oraz wykorzystuje wszystkie możliwe sposoby na popularyzowanie gier fabularnych.

roll20, pyrkon, gość, strefa fabularna, rpg, dungeon world, dungeon master, mistrz gry, adam koebel

Adam Koebel jest osobą zaangażowaną w liczne międzynarodowe projekty

Pierwszy gość pyrkonowej Strefy Fabularnej jest współtwórcą wielokrotnie nagradzanej gry fabularnej Dungeon World, a także stałym bywalcem rozmaitych, poświęconych erpegom kanałów na Twitchu i Youtubie. Jako naczelny Mistrz Gry zespołu transmitowanych online sesji, zrzeszonych pod nazwą RollPlay, oraz oficjalny MG współpracujący z platformą Roll20.net, Adam Koebel poprowadził setki godzin niezwykłych przygód i kampanii rpg. Nie jest mu straszne ani fantasy, ani science-fiction – przyłożył rękę do powstania takich serii, jak Nebula Jazz, Far Verona, Court of Swords, the Burning Wheel i Tomb of Annihilation.

Nie ogranicza się jednak tylko do pełnienia roli Mistrza Gry. Adam Koebel chętnie dzieli się swoją wiedzą ze światem, regularnie udzielając przez internet erpegowych porad wszystkim, którzy ich potrzebują. Tym razem zrobi to na żywo – na Festiwalu Fantastyki Pyrkon 2019.

Tagi: , , , ,

Od lat uparcie i bez znacznych sukcesów usiłuję wprowadzić w swoim życiu równowagę pomiędzy snem, nauką, książkami, filmami, serialami oraz grami komputerowymi, planszowymi i fabularnymi. Żywię się głównie frytkami, czekoladą oraz nadzieją na to, że wkrótce będę mógł opuścić tę planetę. Czuję dziki i nieokiełznany lęk przed ewokami oraz serialowymi adaptacjami książek. Ale tak poza tym, to jestem optymistą.


Komentarze