Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Agnieszka Miela, autorka trylogii Dzieci Starych Bogów, zawita do Strefy Literackiej!

Wielu miłośników twórczości Agnieszki Mieli na pewno ucieszy fakt, że pisarka pojawi się na tegorocznej edycji Pyrkonu! Autorka trylogii „Dzieci Starych Bogów”, w której skład wchodzą: “Śmiech diabła”, “Grzechy ojców” i “Krew wilka”, w swojej debiutanckiej książce “Śmiech diabła” wprowadziła nas do fantastycznego świata, który poznajemy z dwójką głównych bohaterów, Aine i Bertramem. Już od samego początku dajemy się porwać ich niezwykłej historii. 

Słów kilka o Agnieszce Mieli

Kolekcjonerka wierzeń z różnych stron świata, zawsze chętna do rozmów o przesądach i magicznych zabiegach praktykowanych na polskich wsiach. 

Larpowiec, miłośniczka literackich horrorów i, co podkreślają jej czytelnicy, najgorsza „matka”, jaka mogła się trafić jej nieszczęsnym bohaterom. 

W swoich książkach wykreowała fascynującą, choć trochę przerażającą magiczną krainę. To, w połączeniu z barwnymi postaciami, przyjemnie opisowym językiem i pełną akcji fabułą, dało kawał solidnego fantasy.

To jak, Wy również czekacie z niecierpliwością na spotkanie z Agnieszką Mielą?

Awatar autora

O autorze

Agnieszka Mróz

Osoba pogrążona we własnych myślach, którą tylko nieliczni potrafią zrozumieć. Kocha książki, mangi i anime. Czytanie rozbudziło w niej miłość do pisania. Bujna wyobraźnia i uwielbienie fantastyki doprowadziły do tego, że chce zyskać moc kreowania nowych światów, w których można spotkać ulubionych bohaterów.