Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Amerykański twórca na deskach Pyrkonu! WholeWheatPete odwiedzi Poznań!

Hej mangowcy i fani anime! Marzyliście kiedyś o spotkaniu swoich ulubionych YouTuberów na żywo? Macki Strefy Mangi i Anime głęboko sięgnęły do swojego magicznego worka z pomysłami i znowu wyciągnęły coś, a w sumie kogoś, kogo jeszcze na Pyrkonie nie było! Jeśli przeglądacie zagranicznego YouTube’a, z pewnością nie raz przewinął Wam się filmik WholeWheatPete’a. Co sprowadza go na nasz Festiwal? Sprawdźcie poniżej!

Kim właściwie jest WholeWheatPete?

WholeWheatPete

Pete to content creator z Ameryki działający w ramach platform YouTube, Twitch oraz TikTok, który głównie tworzy krótkie, kilkuminutowe filmiki i cosplayując, parodiuje popularne serie anime. Gra również w takie gry jak Genshin Impact czy Osu!, ale także zbierające szeroką publikę Lethal Company. Można go również złapać na publikowaniu filmików dotyczących jego prywatnego życia i perypetii z nim związanych. Jednak co najważniejsze, WholeWheatPete nie tylko mówi po angielsku, ale także zna język polski i hiszpański. Ba, wspomniał, że jego korzenie są z Polski, a konkretniej, ma rodzinę w Warszawie!

Fenomen serii NEZUKO CHAN

Na swoich kanałach zgarnął szeroką publikę – 2.7 miliona subskrypcji na YouTube, 1.8 miliona obserwujących na TikToku oraz prawie 50 tysięcy na Twitchu. Jego najpopularniejszymi filmikami stały się te z serii NEZUKO CHAN, przynosząc mu nawet 22 miliony wyświetleń na samym YouTube! Cała ta magia dzieje się za sprawą jego krótkich, wiralowych i pełnych humoru parodii, które nagrywa na konwentach. Trzeba przyznać, że Pete świetnie oddaje charakter postaci, w które wciela się na filmach, jednak uwaga, obejrzenie poniższego materiału może zaboleć. 👀

No Title

We ship Nezuko and Zenitsu!! 💜 Follow me on Twitch! 💜 https://www.twitch.tv/wholewheatpete 💙 Follow me on Twitter! 💙 https://twitter.com/wholewheatpete Zenitsu IRL video – https://www.youtube.com/watch?v=QkKAH0F0WoY Subscribe for more Nezuko Chan~ Videos!!!! #nezukochan #zenitsu #wholewheatpete

Na pewno nie zabraknie śmiechu, ciekawych historii i niesamowitej atmosfery.

Coraz bliżej Pyrkon!

Więc jeśli zastanawialiście się, co mógłby Wam zaoferować WholeWheatPete w realnym świecie, teraz będziecie mieli okazję to sprawdzić! Odwiedźcie Strefę Mangi i Anime na Pyrkonie, spotkajcie się z naszym gościem i po prostu bawcie się świetnie! (Zgarniecie dodatkowe punkty za pojawienie się w cosplayu Nezuko z Demon Slayera!). Kto wie, może uda Wam się załapać na jeden z jego wiralowych filmików!

Gotowi? W takim razie do zobaczenia! A jeśli do tej pory nie mieliście okazji go poznać, to dobry czas, aby wskoczyć na jego platformy:

Awatar autora

O autorze

Agnieszka Muczke

W dzień social media manager i organizatorka eventów fanowskich, w nocy cosplayerka i streamerka (o ile noc można liczyć od godziny 16:00 od poniedziałku do piątku oraz weekendy) Cosplayem zajmuje się od 2016 roku i na koncie ma ponad 50 różnych cosplay'i oraz niewiele mniej sesji zdjęciowych. Jej ulubioną częścią każdego projektu jest pozowanie przed kamerą i tworzenie kontentu, który w następstwie udostępnia na swoich Social Mediach. Tutaj, pisze i dzieli się swoją wiedzą na temat gier, mangi i anime.