Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Strona główna » Blog » Program » Blok Literacki w natarciu! Aneta Jadowska na Pyrkonie!

Blok Literacki w natarciu! Aneta Jadowska na Pyrkonie!

Stworzyła kilka alternatywnych miast i wiele intrygujących postaci, zaś na Pyrkonie zasili skład Bloku Literackiego. Kto? Aneta Jadowska!

Aneta Jadowska na Pyrkonie!

Aneta Jadowska, Pyrkon, Pyrkon 2019, Fantastyczne Miejsce Spotkań, Blok Literacki
Fot. Marcin Okoniewski

Thorn, Trójprzymierze, Wars i Sawa. Aneta Jadowska wykreowała kilka różnych, alternatywnych miast, do których mogą się dostać wyłącznie ci obdarzeni przez naturę drobiną magii. Mało tego! Stworzyła pełnokrwiste postacie i nie zawahała się przed postawieniem ich w obliczu trudnych do rozwiązania problemów.

Autorka 14 książek, trzech fantastycznych serii: heksalogii o przygodach Dory Wilk, zakończonej w zeszłym roku trylogii o Nikicie, trylogii o toruńskim Szamanie oraz kryminału rozpoczynającego kryminalny cykl z akcją osadzoną w Ustce, a także zbiorów opowiadań – „Ropuszki”oraz „Dynia i jemioła”.

Na początku marca ukazała się antologia „Harda Horda”, w której pojawiło się jej opowiadanie!

Tagi: , , ,

Istota, która podobno nigdy nie śpi, bo czyta książki, ogląda filmy i nadrabia serialowe zaległości. Gdyby była demonem, to komponentami niezbędnymi do jej przywołania byłyby: kawa, czekolada, jabłecznik z cynamonem i lody bakaliowe. Jeśli nie wypełnia jej jedzenie, to robi to frustracja.


Komentarze