Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Anna Popławska odwiedzi Pyrkon 2024!

Każdy z nas co jakiś czas zastanawia się nad kwestiami egzystencjalnymi. Dotyczą one nie tylko naszego codziennego życia. Problematyka ta jest też ważną częścią wielu książek, filmów, seriali, gier czy anime. Dzięki temu, że tematyka ta pojawia się w dziełach fikcyjnych, możemy nabrać nowej perspektywy i dać się ponieść refleksji. Nic więc dziwnego, że i nasz następny Gość będzie nam mógł sporo przekazać w tym temacie.

Poznajmy Anię Popławską

Jedno jest pewne, Ania szykuje dla nas na Pyrkon bardzo ciekawą, filozoficzną prelekcję o tematyce sensu życia w kulturze i popkulturze. Będzie idealną osobą do przekazania tej wiedzy, ponieważ jest psychologiem z zamiłowania i wykształcenia. W kręgu jej największych zainteresowań znajduje się psychologia egzystencjalna, rozważająca istotę ludzkiego istnienia. 

Po godzinach często zatapia się w świat gier komputerowych, czy seriali gdzie eksploruje nowe światy, chłonąc doświadczenia i przygody. Ma foldery pełne memów na każdą okazję, a jej serce szybko skradają reelsy z wykorzystaniem wizerunków ikonicznych kotów. Zakochana w Pyrkonie, przez swoją pasję do szeroko pojętej popkultury oraz spotkań z innymi entuzjastami. Całe lato ładuje swoje akumulatory spędzając wiele czasu na czerpaniu radości z ciepła i jasności słonecznych dni.

To jak, już nie możecie doczekać się prelekcji Ani Popławskiej?

Awatar autora

O autorze

Agnieszka Mróz

Osoba pogrążona we własnych myślach, którą tylko nieliczni potrafią zrozumieć. Kocha książki, mangi i anime. Czytanie rozbudziło w niej miłość do pisania. Bujna wyobraźnia i uwielbienie fantastyki doprowadziły do tego, że chce zyskać moc kreowania nowych światów, w których można spotkać ulubionych bohaterów.