Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Blok Dziecięcy pełen atrakcji. Szalejdoskop zapewni rozrywkę najmłodszym Pyrkonowiczom!

Pyrkon nie zapomina także o najmłodszych uczestnikach! W pocie czoła wciąż przygotowujemy atrakcje, które zapewnią rozrywkę Pyrkonowiczom w Bloku Dziecięcym. W tym roku w organizacji zabaw w tej strefie pomoże Szalejdoskop – firma z doświadczeniem w urządzaniu eventów dla dzieciaków, która żadnych wyzwań się nie boi!

Odrobina szaleństwa to zdrowie!

pyrkon blok dziecięcy szalejdoskop Szaledoskop to mix pasji, energii i kreatywności. Ci animatorzy ani trochę nie boją się pobrudzenia farbą i brokatem podczas warsztatów. Kochają też ruch i starają się zaszczepić tę miłość u dzieci. Ich animacje to połączenie sportu, tańca i doskonałej zabawy. Jedno jest pewne – ze spotkań z nimi dzieci wychodzą zmęczone, ale szczęśliwe. Tak samo jak animatorzy, bo szaleją na równi z nimi – w końcu nazwa zobowiązuje!

Zachęceni? A to tylko jedna z atrakcji, którą maluchy znajdą w Bloku Dziecięcym. Jak co roku ta strefa po brzegi wypełniona będzie rozrywkami dla najmłodszych. Warsztaty, konkursy, spotkania z gośćmi – to wszystko pozwoli poznać małym Pyrkonowiczom fantastykę w przeróżnych odmianach. Oczywiście pod okiem doświadczonych opiekunów. Przyprowadźcie do nas swoje pociechy i zobaczcie, jak szaleje się w Bloku Dziecięcym!

Awatar autora

O autorze

Magda Walczak

Filolog z przypadku, leń z natury. Jeśli nie musi, to piechotą nie chodzi, ale ujdzie w tłoku. Zdarza się, że coś jej chodzi po głowie, chociaż nigdy przed 9 rano. Za to jej miłość do seriali przechodzi ludzkie pojęcie. Lubi chadzać swoimi ścieżkami, mimo że radzą jej raczej pójść po rozum do głowy.