Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Strona główna » Blog » Program » Chris Birch kolejnym gościem Strefy Fabularnej!

Chris Birch kolejnym gościem Strefy Fabularnej!

Strefa Fabularna pragnie poinformować Was, że na Pyrkonie 2019 pojawi się również Chris Birch – kolejny ze znamienitych gości!

Kim jest Chris Birch?

Chris jest przedsiębiorcą, zajmującym się grami. W 2012 roku – wraz ze swoją żoną – założył w Londynie Modiphius Entertainment – firmę wydającą gry fabularne, planszowe, powieści, a także akcesoria. Ich celem jest inspirowanie tych, którzy czytają lub grają opowieściami o bohaterstwie, przygodzie i odwadze.

Modiphius rozwinął się niezwykle szybko za sprawą serii udanych projektów crowdfundingowych na Kickstarterze, które zgromadziły ponad dwa miliony funtów! Wydali własny produkt Achtung! Cthulhu, a także kilka licencjonowanych – grę planszową ze świata Kung Fu Pandy, a także Siege of the Citadel, kooperacyjną grę Thunderbirds, a niedługo ukaże się Fallout: Wasteland Warfare, miniaturowa gra osadzona w uniwersum znanym z gier Bethesdy.

Zaintrygowani? Zapraszamy na spotkania z naszym gościem, który z chęcią podzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem!

Tagi: , ,

Istota, która podobno nigdy nie śpi, bo czyta książki, ogląda filmy i nadrabia serialowe zaległości. Gdyby była demonem, to komponentami niezbędnymi do jej przywołania byłyby: kawa, czekolada, jabłecznik z cynamonem i lody bakaliowe. Jeśli nie wypełnia jej jedzenie, to robi to frustracja.


Komentarze