Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Chris Birch kolejnym gościem Strefy Fabularnej!

Strefa Fabularna pragnie poinformować Was, że na Pyrkonie 2019 pojawi się również Chris Birch – kolejny ze znamienitych gości!

Kim jest Chris Birch?

Chris jest przedsiębiorcą, zajmującym się grami. W 2012 roku – wraz ze swoją żoną – założył w Londynie Modiphius Entertainment – firmę wydającą gry fabularne, planszowe, powieści, a także akcesoria. Ich celem jest inspirowanie tych, którzy czytają lub grają opowieściami o bohaterstwie, przygodzie i odwadze.

Modiphius rozwinął się niezwykle szybko za sprawą serii udanych projektów crowdfundingowych na Kickstarterze, które zgromadziły ponad dwa miliony funtów! Wydali własny produkt Achtung! Cthulhu, a także kilka licencjonowanych – grę planszową ze świata Kung Fu Pandy, a także Siege of the Citadel, kooperacyjną grę Thunderbirds, a niedługo ukaże się Fallout: Wasteland Warfare, miniaturowa gra osadzona w uniwersum znanym z gier Bethesdy.

Zaintrygowani? Zapraszamy na spotkania z naszym gościem, który z chęcią podzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem!

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.