Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Strona główna » Blog » Program » Do prelegentów zapraszanych strefy fabularnej dołącza Tomasz „Kaduceusz” Pudło

Do prelegentów zapraszanych strefy fabularnej dołącza Tomasz „Kaduceusz” Pudło

Tomasz „Kaduceusz” Pudło to zwycięzca wielu polskich konkursów erpegowych – triumfował zarówno w Pucharze Mistrza Mistrzów, jak i w wyłaniającym co roku najlepszy autorski scenariusz sesji Quentinie. W ramach promocji gier fabularnych zainicjował konwentową inicjatywę Orient Express, promującą granie na konwentach w mniej znane, alternatywne systemy RPG.

Tomasz Kaduceusz Pudło, pyrkon, strefa fabularna, prelegent, pucha mistrza mistrzów, quentin, rpg Tomasz „Kaduceusz” Pudło w wolnej chwili wciela się w rolę erpegowca-majsterkowicza

Lublinianin. W erepgi gra od roku 1996, należy więc do pokolenia, które pamięta czasy „Magii i Miecza”, Portala i list dyskusyjnych. Działalność fanowską zaczynał od współpracy ze stroną earthdawn.pl, potem przez wiele lat był redaktorem działu RPG w serwisie Poltergeist.

Prowadzi bloga punkt K, na którym umieszcza raporty ze swoich sesji. Cały czas stara się poznawać nowe systemy i wymyślać nowe techniki, które poprawią jakość jego sesji. W wolnym czasie wciela się w rolę erpegowca-majsterkowicza, ponieważ od czasu pierwszej lektury podręcznika do FUDGE zawsze mimowolnie wymyśla i analizuje kolejne pomysły na autorskie mechaniki. Przynosi to oczywiście wymierne efekty – Tomasz „Kaduceusz” Pudło to autor konwentowego hacka drugiej edycji FATE (kaduFATE) oraz kościano-karcianej mechaniki Wstęga (która jako „Wstęga mini” ukazała się w fanzinie „Spotkania Losowe”).

Tagi: , , ,

Od lat uparcie i bez znacznych sukcesów usiłuję wprowadzić w swoim życiu równowagę pomiędzy snem, nauką, książkami, filmami, serialami oraz grami komputerowymi, planszowymi i fabularnymi. Żywię się głównie frytkami, czekoladą oraz nadzieją na to, że wkrótce będę mógł opuścić tę planetę. Czuję dziki i nieokiełznany lęk przed ewokami oraz serialowymi adaptacjami książek. Ale tak poza tym, to jestem optymistą.


Komentarze