Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » Program » Ewa Bryniarska dołącza do składu jury Maskarady!

Ewa Bryniarska dołącza do składu jury Maskarady!

Maskarada odkrywa kolejne karty! Jurorem podczas tegorocznego konkursu będzie Ewa Bryniarska. Na tworzeniu kostiumów zna się jak mało kto – to ona stoi za Mi-Parti. W związku z tym jej fachowemu oku nie ujdzie żaden szczegół w przebraniach uczestników.

Ewa Bryniarska i jej działalność

Ewa Bryniarska, Maskarada, Pyrkon 2018, Festiwal Fantastyki Pyrkon Urodzona w głębokich latach siedemdziesiątych w ukochanym Wrocławiu. Wychowana na Thorgalu i Kryształach Czasu, od zawsze uzależniona od RPG, fantastyki i własnej pracy. Kostiumografią zajmuje się, odkąd pamięta. Blisko 10 lat tworzy pod szyldem Mi-Parti. Twórca wielu kostiumów teatralnych, rekonstrukcji historycznych, strojów larpowych, cosplayu oraz innych, czasami szalonych projektów. Specjalizuje się w tworzeniu kostiumów, gdzie łączy elegancję z użytkowym charakterem oraz szyciu bezpośrednio z głowy klienta. Spod jej igieł wychodzą nie tylko elfickie suknie czy ostlandzkie mundury, lecz także szaty dla Sithów i kreacje balowe. Ceni kontakt z klientem oraz błysk w zadowolonym oku.

Tagi: , , ,

Miłośnik starej trylogii SW i LOTR, który żałuje, że wciąż nikt nie nakręcił ekranizacji "Hobbita". Jego ukochany film SF to "Plan dziewięć z kosmosu". Motto życiowe: „jeszcze tylko jeden odcinek i biorę się za robotę”.


Komentarze