Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl

Free to play na Pyrkonie? Jasne. Strefę gamingową przygotuje Alsen

Alsen – komputery, telefony, GPS, Foto, RTV, a co dla nas najważniejsze, gry

Firma z siedzibą główną w Chorzowie, posiada 366 sklepów stacjonarnych, sklep internetowy (https://www.alsen.pl) i jedno stoisko – na Pyrkonie 2019. Zadowolenie, Urwis i Kakto to również ich domeny, których głównym motto są zaufanie i bezpieczeństwo. W głównym sklepie znajduje się ponad 25 tysięcy produktów, z czego aż 1/5 dedykowana jest miłośnikom gier komputerowych. Niezależnie, czy preferujesz XBOX, PlayStation, czy PC, chętniej sięgniesz po nowego Battlefielda V czy dobre stare GTA. Ale, wracając do stoiska…

Usiądź przy jednym z 10 stanowisk gamingowych

Alsen, Pyrkon 2019, Festiwal Fantastyki Pyrkon Gwen Stacy, Enchantress, Deanerys, Harley – takie cosplaye prezentowała Namu na poprzednich eventach – przyjmujemy nieoficjalne zakłady, co zaprezentuje w tym roku, jako prowadząca stoiska Alsen. Poprowadzi Was przez przygotowane atrakcje: konkurs w montowaniu pamięci Ballistix na czas, testy gier Funiverse, konkursy z nagrodami, turnieje Starcraft i LOL. Główną atrakcją będzie możliwość wykonania personalizowanego nadruku na koszulce, a potem hop! na fotkę przy muralu.

Aktywności na wiosnę

Jeszcze przed naszym spotkaniem warto zwrócić uwagę, że przyszła wiosna, Pyrkon za pasem, pora wziąć się za sport. E-sport. Na https://alsenteam.pl/ możecie już teraz wyrabiać formę, żeby jak najlepiej się zaprezentować, kiedy nadejdzie czas rywalizacji!

Awatar autora

O autorze

Szymon Firlik

Miłośnik starej trylogii SW i LOTR, który żałuje, że wciąż nikt nie nakręcił ekranizacji "Hobbita". Jego ukochany film SF to "Plan dziewięć z kosmosu". Motto życiowe: „jeszcze tylko jeden odcinek i biorę się za robotę”.