Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Głos Jarosława Domina zabrzmi w Strefie Filmowo-Serialowej

Głos ten możecie kojarzyć z ulubionych seriali i filmów, animacji ze swojego dzieciństwa czy też gier, w które zagrywaliście się jeszcze niedawno. A przede wszystkich z filmów sagi Star Wars! Strefa Filmowo-Serialowa zaprasza na spotkanie z Jarosławem Dominem!

Przedstawmy naszego gościa – Kim jest Jarosław Domin?

Przede wszystkim aktorem. Filmowym, teatralnym, telewizyjnym, dubbingowym. Żaden format nie jest mu straszny. Jest też nie tylko absolwentem Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, ale i uczniem mistrzów aktorstwa, jakimi niewątpliwie można nazwać Gustawa Holoubka, Tadeusza Łomnickiego i Zbigniewa Zapasiewicza.

Jako jeden z nielicznych aktorów w kraju zagrał ponad 2200 spektakli („Dzieła wszystkie Szekspira”), stworzył kilkaset ról dubbingowych zarówno w produkcjach kinowych, jak i telewizyjnych. A w kultowej serii „Gwiezdne Wojny” był głosem jednej z głównych postaci – Obi-Wana Kenobiego.

Awatar autora

O autorze

Natalia Wieczorek

W chwilach wolnych od studentowania wymyśla nowe pomysły, co można by ze sobą zrobić, gdzie pojechać, jak dojechać i to wszystko (oczywiście) bez planu na "kiedy". Ale przecież czas się znajdzie, prawda?