Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » Program » Grono prelegentów Strefy Fabularnej wciąż się powiększa. Swoje przybycie potwierdził Tomasz „kaduceusz” Pudło

Grono prelegentów Strefy Fabularnej wciąż się powiększa. Swoje przybycie potwierdził Tomasz „kaduceusz” Pudło

Kolejny prelegent potwierdził swoją obecność na tegorocznym Pyrkonie. W Strefie Fabularnej pojawi się także Tomasz „kaduceusz” Pudło!

Erpegowiec-majsterkowicz

Tomasz Pudło kaduceusz rpg punkt k Tomasz „kaduceusz” Pudło w erpegi gra od roku 1996, więc należy do pokolenia, które pamięta czasy MiMa, Portala i list dyskusyjnych. Działalność fanowską zaczynał od strony earthdawn.pl, potem przez wiele lat był redaktorem działu RPG w serwisie Poltergeist. Jest entuzjastą polskich konkursów erpegowych – triumfował zarówno w Pucharze Mistrza Mistrzów, jak i w Konkursie Quentin. To także pierwszy organizator konwentowej inicjatywy Orient Express, która promuje granie na konwentach w mniej znane, alternatywne systemy RPG.

Obecnie jest członkiem kapituły Konkursu Quentin. Prowadzi bloga punkt K, na którym umieszcza raporty ze swoich sesji. Cały czas stara się poznawać nowe systemy i wymyślać nowe techniki, które poprawią jakość jego sesji. W wolnym czasie erpegowiec-majsterkowicz – od czasu pierwszej lektury podręcznika do FUDGE zawsze ma gdzieś z tyłu głowy kolejne pomysły na autorskie mechaniki. Autor konwentowego hacka drugiej edycji FATE (kaduFATE) oraz kościano-karcianej mechaniki Wstęga (Wstęga mini ukazała się w fanzinie Spotkania Losowe).

Tagi: , , , ,

Filolog z przypadku, leń z natury. Jeśli nie musi, to piechotą nie chodzi, ale ujdzie w tłoku. Zdarza się, że coś jej chodzi po głowie, chociaż nigdy przed 9 rano. Za to jej miłość do seriali przechodzi ludzkie pojęcie. Lubi chadzać swoimi ścieżkami, mimo że radzą jej raczej pójść po rozum do głowy.


Komentarze