Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Grono prelegentów Strefy Fabularnej wciąż się powiększa. Swoje przybycie potwierdził Tomasz „kaduceusz” Pudło

Kolejny prelegent potwierdził swoją obecność na tegorocznym Pyrkonie. W Strefie Fabularnej pojawi się także Tomasz „kaduceusz” Pudło!

Erpegowiec-majsterkowicz

Tomasz Pudło kaduceusz rpg punkt k Tomasz „kaduceusz” Pudło w erpegi gra od roku 1996, więc należy do pokolenia, które pamięta czasy MiMa, Portala i list dyskusyjnych. Działalność fanowską zaczynał od strony earthdawn.pl, potem przez wiele lat był redaktorem działu RPG w serwisie Poltergeist. Jest entuzjastą polskich konkursów erpegowych – triumfował zarówno w Pucharze Mistrza Mistrzów, jak i w Konkursie Quentin. To także pierwszy organizator konwentowej inicjatywy Orient Express, która promuje granie na konwentach w mniej znane, alternatywne systemy RPG.

Obecnie jest członkiem kapituły Konkursu Quentin. Prowadzi bloga punkt K, na którym umieszcza raporty ze swoich sesji. Cały czas stara się poznawać nowe systemy i wymyślać nowe techniki, które poprawią jakość jego sesji. W wolnym czasie erpegowiec-majsterkowicz – od czasu pierwszej lektury podręcznika do FUDGE zawsze ma gdzieś z tyłu głowy kolejne pomysły na autorskie mechaniki. Autor konwentowego hacka drugiej edycji FATE (kaduFATE) oraz kościano-karcianej mechaniki Wstęga (Wstęga mini ukazała się w fanzinie Spotkania Losowe).

Awatar autora

O autorze

Magda Walczak

Filolog z przypadku, leń z natury. Jeśli nie musi, to piechotą nie chodzi, ale ujdzie w tłoku. Zdarza się, że coś jej chodzi po głowie, chociaż nigdy przed 9 rano. Za to jej miłość do seriali przechodzi ludzkie pojęcie. Lubi chadzać swoimi ścieżkami, mimo że radzą jej raczej pójść po rozum do głowy.