Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Jeff Richard gościem strefy fabularnej!

Strefa Fabularna nie próżnuje! Z przyjemnością ogłaszamy, że na Pyrkonie 2019 pojawi się Jeff Richard – człowiek, który przyłożył swoje macki do wielu systemów gier!

Jeff Richard i jego dorobek

Kolejny gość Strefy Fabularnej pełni funkcję dyrektora kreatywnego Chaosium Inc.. Jest wydawcą między innymi: Call of Cthulhu, RuneQuest, HeroQuest oraz jednym z głównych projektantów nowej edycji RuneQuest. Był również głównym autorem i dyrektorem artystycznym Guide to Glorantha, RuneQuest, HeroQuest Glorantha, a także wielu innych dodatków i artykułów do tych produktów oraz innych systemów gier (jak Call of Cthulhu oraz 13th Age).

Urodzony w słonecznej Kalifornii, długo mieszkający w Seattle, aktualnie zaś krążą plotki, że mieszka gdzieś w ufortyfikowanym bunkrze pod Berlinem. Pojawi się na Pyrkonie 2019, by podzielić się z swoją wiedzą i doświadczeniem.

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.