Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Strona główna » Blog » Program » Jeff Richard gościem strefy fabularnej!

Jeff Richard gościem strefy fabularnej!

Strefa Fabularna nie próżnuje! Z przyjemnością ogłaszamy, że na Pyrkonie 2019 pojawi się Jeff Richard – człowiek, który przyłożył swoje macki do wielu systemów gier!

Jeff Richard i jego dorobek

Kolejny gość Strefy Fabularnej pełni funkcję dyrektora kreatywnego Chaosium Inc.. Jest wydawcą między innymi: Call of Cthulhu, RuneQuest, HeroQuest oraz jednym z głównych projektantów nowej edycji RuneQuest. Był również głównym autorem i dyrektorem artystycznym Guide to Glorantha, RuneQuest, HeroQuest Glorantha, a także wielu innych dodatków i artykułów do tych produktów oraz innych systemów gier (jak Call of Cthulhu oraz 13th Age).

Urodzony w słonecznej Kalifornii, długo mieszkający w Seattle, aktualnie zaś krążą plotki, że mieszka gdzieś w ufortyfikowanym bunkrze pod Berlinem. Pojawi się na Pyrkonie 2019, by podzielić się z swoją wiedzą i doświadczeniem.

Tagi: , ,

Istota, która podobno nigdy nie śpi, bo czyta książki, ogląda filmy i nadrabia serialowe zaległości. Gdyby była demonem, to komponentami niezbędnymi do jej przywołania byłyby: kawa, czekolada, jabłecznik z cynamonem i lody bakaliowe. Jeśli nie wypełnia jej jedzenie, to robi to frustracja.


Komentarze