Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Jeszcze więcej atrakcji w Bloku Komiksowym! Paweł Kicman dołącza do grona pyrkonowych prelegentów

Planujecie podczas Pyrkonu spędzić czas w Bloku Komiksowym? W takim razie mamy dla Was wspaniałą wiadomość – ciekawych punktów programu z pewnością tam nie zabraknie. Swoją obecność potwierdził kolejny prelegent – Paweł Kicman!

Kilka słów o Pawle

Paweł Kicman blok komiksowy Paweł jest absolwentem psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Choć w ciągu swojego (krótkiego) życia zajmował się wieloma rzeczami – od pierwszej pomocy po pracę naukową, zawsze ważne miejsce w jego sercu zajmowała popkultura. Od kilku lat zajmuje się publicystyką, głównie komiksową, choć pisze również o filmach, serialach i książkach. Był redaktorem serwisu Panteon.pl, z którym wciąż okazjonalnie współpracuje, poza tym publikował m.in. w NaEkranie oraz na blogu Gotham w Deszczu. Obecnie większość wolnego czasu poświęca na pisanie scenariuszy komiksowych, pracuje m.in. nad kolejnym tomem uznanej w Polsce serii „Bler”, którą stworzył Rafał Szłapa.

Lubi ciepły deszcz i waniliowy pudding. Gdyby miał czas, lubiłby również godzinami grać na konsoli.
Prowadzi bloga na Facebooku o wdzięcznym tytule „Paweł Kicman – blog”.

Awatar autora

O autorze

Magda Walczak

Filolog z przypadku, leń z natury. Jeśli nie musi, to piechotą nie chodzi, ale ujdzie w tłoku. Zdarza się, że coś jej chodzi po głowie, chociaż nigdy przed 9 rano. Za to jej miłość do seriali przechodzi ludzkie pojęcie. Lubi chadzać swoimi ścieżkami, mimo że radzą jej raczej pójść po rozum do głowy.