Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left
Strona główna » Blog » Program » Joanna Katarzyna Puchalska prelegentką Bloku Fantastyki Dalekowschodniej!

Joanna Katarzyna Puchalska prelegentką Bloku Fantastyki Dalekowschodniej!

Jeśli zastanawialiście się co jeszcze przygotował dla was Blok Fantastyki Dalekowschodniej, to już uchylamy rąbka tajemnicy! Niniejszym pragniemy ogłosić, że również Joanna Katarzyn Puchalska potwierdziła swoją obecność!

Garść informacji o Joannie

Na co dzień pracuje na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie męczy studentów różnicami między statkami a okrętami. Po godzinach oddaje się najchętniej piciu rumu oraz machaniu mieczem i inszym żelastwem, a czasem na  koń wsiądzie lub uda się na morze – obowiązkowo na żaglowcu.

Joanna na Pyrkonie

Fascynujecie się piratami? Chcecie dowiedzieć się więcej na ich temat? A może jesteście po prostu ciekawi czy Japonia, kraj kojarzony z honorowymi samurajami i ninja, może się pochwalić swoimi piratami? Jak wyglądał rabunkowy proceder u wybrzeży Azji Wschodniej? Odpowiedź na te pytanie usłyszycie na prelekcji Joanny.

Tagi: , , ,

Istota, która podobno nigdy nie śpi, bo czyta książki, ogląda filmy i nadrabia serialowe zaległości. Gdyby była demonem, to komponentami niezbędnymi do jej przywołania byłyby: kawa, czekolada, jabłecznik z cynamonem i lody bakaliowe. Jeśli nie wypełnia jej jedzenie, to robi to frustracja.


Komentarze