Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Joanna Katarzyna Puchalska prelegentką Bloku Fantastyki Dalekowschodniej!

Jeśli zastanawialiście się co jeszcze przygotował dla was Blok Fantastyki Dalekowschodniej, to już uchylamy rąbka tajemnicy! Niniejszym pragniemy ogłosić, że również Joanna Katarzyn Puchalska potwierdziła swoją obecność!

Garść informacji o Joannie

Na co dzień pracuje na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie męczy studentów różnicami między statkami a okrętami. Po godzinach oddaje się najchętniej piciu rumu oraz machaniu mieczem i inszym żelastwem, a czasem na  koń wsiądzie lub uda się na morze – obowiązkowo na żaglowcu.

Joanna na Pyrkonie

Fascynujecie się piratami? Chcecie dowiedzieć się więcej na ich temat? A może jesteście po prostu ciekawi czy Japonia, kraj kojarzony z honorowymi samurajami i ninja, może się pochwalić swoimi piratami? Jak wyglądał rabunkowy proceder u wybrzeży Azji Wschodniej? Odpowiedź na te pytanie usłyszycie na prelekcji Joanny.

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.