Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Komiksowy Geniusz i Niespełniony Raper – Bartosz Sztybor w Strefie Komiksowej!

Bartosz Sztybor, utalentowany scenarzysta komiksowy odnoszący sukcesy na międzynarodowej scenie komiksowej, dyrektor komiksu i animacji w CD PROJEKT RED, autor książek dla dzieci oraz niespełniony raper, dołącza do świata Strefy Komiksowej!

Bartosz Sztybor to prawdziwy multifacet w świecie kreatywności. Jako utalentowany scenarzysta komiksowy, telewizyjny i filmowy zdobył ogromne uznanie na międzynarodowej scenie komiksowej. W Polsce opublikował wiele komiksów, za które otrzymał najważniejsze nagrody branżowe, w tym dwukrotnie Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi. Ale to nie koniec jego osiągnięć!

Bartosz Sztybor jest również dyrektorem komiksu i animacji w renomowanym studio CD PROJEKT RED, gdzie pracuje nad tworzeniem komiksów na podstawie popularnych gier wideo, takich jak „Wiedźmin” i „Cyberpunk 2077”. Jego komiksy są publikowane w największych wydawnictwach we Francji (w wydawnictwach Sarbacane, Ankama, Paquet i Urban Comics) oraz Stanach Zjednoczonych (w Boom! Studios oraz Dark Horse Comics), gdzie zyskują ogromne uznanie fanów na całym świecie.

Ale to nie koniec talentów Bartosza Sztybora! Jest także autorem scenariuszy filmów krótkometrażowych, które były pokazywane na festiwalach filmowych na całym świecie. Jego twórczość sięga również ekranizacji kultowej książki „Pan Samochodzik i Templariusze” oraz serialu anime „Cyberpunk: Edgerunners”. Bartosz Sztybor jest znany również ze swojej pasji do rapu, chociaż jego płyty rapowe jeszcze nie ujrzały światła dziennego.

Z pewnością Bartosz Sztybor to jedna z najważniejszych postaci w Strefie Komiksowej, która swoim niepowtarzalnym stylem twórczości zdobyła uznanie na międzynarodowej scenie komiksowej, filmowej i telewizyjnej. Jego komiksy i filmy są hołubione przez fanów na całym świecie, a jego wszechstronność i talent artystyczny nie mają granic. Będziemy z niecierpliwością czekać na wizytę naszego gościa na naszym Festiwalu i mamy nadzieję, że będziecie czekać razem z nami!

Awatar autora

O autorze

Bartosz Kupajczyk

Człowiek Stacjonarny. CEO własnego łóżka. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że spanie 16h na dobę.