Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Mamy głos (Maksymiliana Bogumiła)! 

W Strefie Filmowo-Serialowej nie zwalniamy tempa i ogłaszamy kolejnego gościa! A jest to nie byle kto, bo aktor dubbingowy Maksymilian Bogumił!

Aktor, reżyser, głos, który wszyscy znamy!

Maksymilian Bogumił jest aktorem, konferansjerem i lektorem. Od ponad 10 lat związany jest ze światem Gwiezdnych Wojen – profesjonalnie, bo prywatnie trwa to praktycznie od zawsze. Jest reżyserem gier, takich jak Jedi: Upadły Zakon i Jedi: Ocalały, głosem wiceadmirała Ramparta z Parszywej Zgrai, Anakina Skywalkera w Opowieściach Droidów, a także kilku bezimiennych rebeliantów posiekanych przez Lorda Vadera w Łotrze 1. Od wielu lat jest też oficjalnym prowadzącym wszystkich eventów gwiezdnowojennych w okolicy, a do tego współtwórcą słowników oficjalnych terminów. 

Jak możecie się już zorientować, mamy przed sobą człowieka-orkiestrę Gwiezdnych Wojen. A już niedługo i wy będziecie mogli spotkać go osobiście!

Awatar autora

O autorze

Natalia Wieczorek

W chwilach wolnych od studentowania wymyśla nowe pomysły, co można by ze sobą zrobić, gdzie pojechać, jak dojechać i to wszystko (oczywiście) bez planu na "kiedy". Ale przecież czas się znajdzie, prawda?