Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » Program » Marta Dobecka dołącza do dubbingowej obsady Pyrkonu!

Marta Dobecka dołącza do dubbingowej obsady Pyrkonu!

Tegoroczny Pyrkon aktorami dubbingowymi stoi! Do grona gości dołączyła kolejna osoba, która zajmuje się podkładaniem głosu. Blok Filmowo-Serialowy odwiedzi w tym roku Marta Dobecka, aktorka znana miłośnikom animacji i gier komputerowych!

Marinette, Kicia Rożek, Mei – Marta Dobecka niejeden ma głos

Marta Dobecka, Pyrkon 2019, Festiwal Fantastyki Pyrkon Polska aktorka teatralna, filmowa i dubbingowa. Ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. W swojej bogatej karierze użyczyła głosu już ponad 200 postaciom kreskówkowym, filmowym i ze świata gier komputerowych! Na swoim koncie ma takie role jak Mei z gry „Overwatch”, a także Księżniczka Kicia Rożek z filmów „Lego: Przygoda” oraz, naturalnie, serialu „Kicia Rożek”. Obecnie najbardziej znana jest z dubbingowania Marinette/Biedronki w serialu „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot”.

Prywatnie fanka literatury amerykańskiej i punk rocka, współprowadząca fundację „Podaj Łapę Bullom”. Studentka medycyny naturalnej i straszna pracoholiczka.

 

 

 

Tagi: , , ,

Miłośnik starej trylogii SW i LOTR, który żałuje, że wciąż nikt nie nakręcił ekranizacji "Hobbita". Jego ukochany film SF to "Plan dziewięć z kosmosu". Motto życiowe: „jeszcze tylko jeden odcinek i biorę się za robotę”.


Komentarze