Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Blok komiksowy nie próżnuje. Na Pyrkonie pojawi się Małgorzata Chudziak!

Pyrkon zbliża się wielkimi krokami, więc już czas odsłonić rąbka tajemnicy i wyjawić, kto jeszcze pojawi się na tegorocznym Festiwalu, aby podzielić się z Pyrkonowiczami swoją wiedzą!

Wojowniczka DC w natarciu? 

Małgorzata Chudziak, znana też jako Blue Bird, to niewątpliwie fanka DC, ze szczególnym uwzględnieniem Shazama i Batmana, choć czyta wszystko, co ukazuje się nakładem jej ulubionego wydawnictwa. Miłość do komiksów zaowocowała nie tylko wieloma tekstami, które Małgorzata publikuje na swojej stronie internetowej, ale także własnym kanałem na YouTubie, gdzie opowiada o swoich zainteresowaniach. 

W powieści graficzne wsiąknęła tak głęboko, że w swojej pracy magisterskiej poruszyła sposób przedstawiania superbohaterek w pozycjach od DC Comics i Marvela. 

Od 2015 roku Małgorzata regularnie gości na Pyrkonie, zawsze mając w zanadrzu ciekawe prelekcje, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem Pyrkonowiczów. Bądźcie zatem pewni, że i tym razem nie zabraknie punktów programu związanych z DC Comics. Tego nie możecie przegapić!

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.