Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Ogarnij to! – Strefa Warsztatowa na Pyrkonie 2023

Każdy z nas posiada unikalne umiejętności i wiedzę, którą może podzielić się z innymi – doskonałym miejscem na to może okazać się tegoroczna Strefa Warsztatowa! Skorzystajcie z doświadczenia innych uczestników Pyrkonu, którzy z przyjemnością zgłębią wraz z wami tajniki swojego rzemiosła.

Tegoroczna edycja Strefy Warsztatowej posiadać będzie kilka instancji, rozsianych po terenie całego Pyrkonu. Warto tu wymienić, chociażby strefy warsztatowe w pawilonie wystawców, salę warsztatową na terenie pawilonu 7 albo Warsztaty Strefy Cosplay. Dokładnie sprawdźcie lokalizację atrakcji, w której planujecie brać udział!

Tematyka warsztatów będzie równie różnorodna, jak sami uczestnicy Pyrkonu. Zainteresowani będą mogli wybierać spomiędzy takich zagadnień, jak krawiectwo, taniec, pokazy szermierki scenicznej, a nawet kowalstwo! W tym roku ponownie odbędą się również warsztaty z dubbingu. To tylko nieliczne z wielu przygotowanych dla Was propozycji-jesteśmy pewni, że znajdziecie wśród nich coś, co rozpali wasz entuzjazm.

Większość z warsztatów, ze względu na ograniczenia w liczbie uczestników, wymaga wysłania odpowiedniego zgłoszenia. Rejestracja rusza już 5 czerwca o godzinie 17:00.

Wszystkie informacje dotyczące poszczególnych aktywności oraz innych punktów tegorocznego programu odnajdziecie pod >tym linkiem<

Awatar autora

O autorze

Szymon Nowaczyk

Z wykształcenia technik weterynarii, z braku laku – student informatyki. Torturuje swoich bliskich godzinnymi wykładami o obskurnych szczegółach lore Warhammera 40 000. Od jego ogłuszającej paplaniny i basowego śmiechu trzęsą się posadzki. Na konwentach spotkacie go niemal wyłącznie przy stołach z grami planszowymi i bitewnymi.