Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » Program » Piękne malowanie figurek w Bloku Dziecięcym!

Piękne malowanie figurek w Bloku Dziecięcym!

Talent plastyczny Twojego dziecka co chwilę Cię zaskakuje? A może chcesz, by dopiero rozbudziło w sobie zainteresowanie sztuką? Przyprowadź swoją latorośl do Bloku Dziecięcego, gdzie czekają na nią warsztaty z malowania figurek!

Każde dziecko ma swojego ulubionego bohatera. Warsztaty z malowania figurek dają możliwość tchnięcia w niego życia i przeniesienia go do świata realnego. Stopień zaawansowania plastycznego nie gra roli – do dobrej zabawy wystarczą tylko farbki, wyobraźnia i pozytywne nastawienie. Wszystkie materiały będą dostępne na miejscu.

Warsztaty poprowadzi Leszek Cyfer

Malowanie Figurek Pyrkon, Pyrkon 2019, Festiwal Fantastyki Pyrkon Od lat propaguje wśród młodego pokolenia malowanie figurek pokazując że nie taki wilk straszny, jak go malują. Jego mottem jest „minimum wysiłku, maksimum efektu”. Rodzice często pytają dzieci „Kto ci pomalował tą figurkę?”, tymczasem przy użyciu kilku prostych tricków każdy jest w stanie „z marszu” fajnie pomalować figurkę.

Tagi: , ,

Miłośnik starej trylogii SW i LOTR, który żałuje, że wciąż nikt nie nakręcił ekranizacji "Hobbita". Jego ukochany film SF to "Plan dziewięć z kosmosu". Motto życiowe: „jeszcze tylko jeden odcinek i biorę się za robotę”.


Komentarze