Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Piękne malowanie figurek w Bloku Dziecięcym!

Talent plastyczny Twojego dziecka co chwilę Cię zaskakuje? A może chcesz, by dopiero rozbudziło w sobie zainteresowanie sztuką? Przyprowadź swoją latorośl do Bloku Dziecięcego, gdzie czekają na nią warsztaty z malowania figurek!

Każde dziecko ma swojego ulubionego bohatera. Warsztaty z malowania figurek dają możliwość tchnięcia w niego życia i przeniesienia go do świata realnego. Stopień zaawansowania plastycznego nie gra roli – do dobrej zabawy wystarczą tylko farbki, wyobraźnia i pozytywne nastawienie. Wszystkie materiały będą dostępne na miejscu.

Warsztaty poprowadzi Leszek Cyfer

Malowanie Figurek Pyrkon, Pyrkon 2019, Festiwal Fantastyki Pyrkon Od lat propaguje wśród młodego pokolenia malowanie figurek pokazując że nie taki wilk straszny, jak go malują. Jego mottem jest „minimum wysiłku, maksimum efektu”. Rodzice często pytają dzieci „Kto ci pomalował tą figurkę?”, tymczasem przy użyciu kilku prostych tricków każdy jest w stanie „z marszu” fajnie pomalować figurkę.

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love