Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » Program » Pracownia Malarstwa Artystycznego wkracza na Festiwal!

Pracownia Malarstwa Artystycznego wkracza na Festiwal!

Po XIX edycji Pyrkonu do „Z bliska / z daleka”, mapie murali i neonów, dodać będzie można kolejną pozycję.

pracownia malarstwa artystycznego, mural pyrkon, Pyrkon 2019, Festiwal Fantastyki Pyrkon W Poznaniu street-art ma się bardzo dobrze, zarówno ten wielkoformatowy, jak koziołki na Piekary 5 i Głogowskiej 161, trójwymiarowa giga-ekspozycja na Śródce, jak i małe grafiki tworzone przez lokalnych twórców, często amatorów, ale z bardzo dobrymi pomysłami.

Ariel Kula przez 3 dni trwania festiwalu będzie tworzył interaktywną ekspozycję muralu z logo Pyrkonu i grafiką Fantasy. Twórca nie pojawia się na imprezie po raz pierwszy. Artysta na co dzień mieszkający w Inowrocławiu specjalizuje się w artystycznym malowaniu ścian w 3D. Ma w swoim portfolio zarówno panoramę Warszawy, portrety postaci historycznych, jak i ultrafioletowe wizje kosmosu czy postacie animowane.

W tym roku nie jesteś skazany na selfie. Stoisko Ariela będzie fantastycznym miejscem do spotkań i pamiątkowych zdjęć. Osiem godzin szyłeś płaszcz, za tobą kilka wycieczek do lumpa i trzy połamane grzebienie podczas tapirowania włosów? Warto to uwiecznić na tematycznym tle i do tego z innymi Pyrkonowiczami – starszymi znajomymi i tymi dopiero co poznanymi. Możesz stać się częścią pyrkonowej galerii!

Na stronie artysty możecie zobaczyć, jak mural prezentował się podczas ubiegłorocznego Pyrkonu.

PS: dopuszczamy możliwość sfotografowania się również osób w cywilu.

Tagi: , ,

Miłośnik starej trylogii SW i LOTR, który żałuje, że wciąż nikt nie nakręcił ekranizacji "Hobbita". Jego ukochany film SF to "Plan dziewięć z kosmosu". Motto życiowe: „jeszcze tylko jeden odcinek i biorę się za robotę”.


Komentarze