Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Przyjaciel Chlebka gościem na Pyrkonie: Cosplay, TikTok i pasja!

Kto scrolluje TikToka, doskonale wie, kim jest Przyjaciel Chlebka (również znana jako Hiro)! Od blisko 10 lat interesuje się cosplayem – już wtedy tworzyła swoje własne kostiumy i brała udział w konkursach, zdobywając uznanie wśród społeczności. Teraz, mając 23 lata, połączyła swoje pasje z życiowymi wyzwaniami. Co sprowadza ją na Pyrkon?

Jak to jest być influencerem, dobrze?

To nie ma tak, że dobrze, albo że niedobrze… Założenie konta na TikToku stało się dla Hiro sposobem na dzielenie się swoją pasją i motywowaniem innych do realizacji marzeń. Jej treści pełne są pozytywnej energii, humoru i luzu, aczkolwiek znajdą się również materiały o poważniejszym tonie. Pomimo tego, zawsze ślą one przesłanie o akceptacji siebie i odwadze w dążeniu do własnych celów.

Na jej koncie nie brakuje również różnych recenzji rzeczy, które uważa za (nie)warte polecenia. Obecnie Hiro jest blisko osiągnięcia kamienia milowego, jakim jest pół miliona obserwujących na TikToku.

Poza tym udziela się również na Instagramie, gdzie głównie udostępnia swoje zdjęcia w cosplayu i codziennych outfitach.

Jeden człowiek, kilka światów i Pyrkon

Chlebek to nie tylko cosplayerka i twórczyni na TikToku. Poza tym, jest również kolekcjonerką pluszaków oraz entuzjastką nietypowych połączeń w modzie. Potrafi  połączyć różową sukienkę  z glanami czy założyć pasek w inny sposób niż tylko przy spodniach. Z ogromną chęcią dzieli się swoimi doświadczeniami w mediach społecznościowych czy podczas prelekcji na konwentach i festiwalach.

Złapcie znajomego pod jedną rękę, okazję pod drugą i spotkajcie się z Chlebkiem już w czerwcu!

Awatar autora

O autorze

Agnieszka Muczke

W dzień social media manager i organizatorka eventów fanowskich, w nocy cosplayerka i streamerka (o ile noc można liczyć od godziny 16:00 od poniedziałku do piątku oraz weekendy) Cosplayem zajmuje się od 2016 roku i na koncie ma ponad 50 różnych cosplay'i oraz niewiele mniej sesji zdjęciowych. Jej ulubioną częścią każdego projektu jest pozowanie przed kamerą i tworzenie kontentu, który w następstwie udostępnia na swoich Social Mediach. Tutaj, pisze i dzieli się swoją wiedzą na temat gier, mangi i anime.