Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Pyrkon i Teatr Muzyczny łączą siły!

Mamy dla Was dzisiaj fantastycznego newsa! Sami podskakujemy z ekscytacji na myśl o tych nowinach! W tym roku, przygotowując dla Was różnorodne atrakcje, podejmujemy współpracę z Teatrem Muzycznym w Poznaniu!

Wszyscy, którzy jak i my, są fanami tego co robi Teatr Muzyczny, ale i ci, którzy na Pyrkonie 2019 byli na koncercie piosenek z musicalu Rodzina Addamsów, wiedzą, że taka współpraca może oznaczać tylko to, co najlepsze ❤️

Żeby nie pozostawiać Was w zupełnej niepewności co się za tą współpracą kryje, możemy już teraz zdradzić co nieco. Wraz z ekipą Teatru Muzycznego przygotowujemy dla Was szereg śródrocznych atrakcji, ale i… Strefę Teatru na Pyrkonie! To miejsce, gdzie odnajdą się i fani teatru, i cosplayerzy, i gracze RPGów oraz LARPów. W sumie to, każdy z Pyrkonowiczów znajdzie coś dla siebie. W Strefie Teatru będzie czekała na Was teatralna ekipa, która chętnie zdradzi kulisy swojej pracy.

Wielu z Was na pewno zainteresuje informacja, że aktorzy Teatru Muzycznego ponownie wystąpią podczas Pyrkonu z koncertem piosenek z musicalu. Którego? O tym więcej już wkrótce!

A już teraz zapraszamy Was na wyjątkowego live, który zainauguruje nasze wspólne działania. Będzie to spotkanie ze specjalistami Teatru Muzycznego oraz cosplayerami poświęcone tematowi tworzenia kostiumów teatralnych i cosplayowych. Nasi goście podzielą się m.in. swoimi trikami, które mogą być przydatne przy tworzeniu cosplayu. Już niedługo podamy Wam więcej szczegółów.

My już nie możemy doczekać się współpracy z Teatrem Muzycznym w Poznaniu. A Wy, w międzyczasie, koniecznie zajrzyjcie na stronę Teatru Muzycznego w Poznaniu, aby sprawdzić nad czym obecnie pracują. My już niedługo uchylimy kolejny rąbek tajemnicy naszej współpracy!

Jeśli ten news sprawił, że właśnie podjęliście decyzję o zakupie biletu na Pyrkon, wpadnijcie tutaj.

Awatar autora

O autorze

Marta Rybak

Wychowała się na Gwiezdnych Wojnach, Star Treku oraz Władcy Pierścieni. I tak już jej została, ta zaszczepiona miłość do sci-fi, fantastyki i odległych krain. Uwielbia książki z wciągającymi światami, do których człowiek chciałby się przenieść i dalekie podróże. W wolnych chwilach gra w RPGi lub poświęca czas na głaskanie i przytulanie swojej kotki.