Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Spotkajmy się w realu! Influencerzy zawojują Pyrkon

Wyjadacze Internetowi dobrze wiedzą, że nie jeden influencer przez Pyrkon się już przewinął. Tym razem wraz z Agencją CFA wskakujemy na wyższy poziom. W hali 3A spotkacie 4 znajome twarze – Dominika Bosa, Kacpira, Nieuczesaną i Krzysztofa M. Maja, których możecie kojarzyć przede wszystkim z platform YouTube oraz Twitch. 

Poznajcie ich bliżej!

Dominik Bos

Pierwszy w kolejce jest Dominik Bos, poszukiwacz internetowych mroków. Jego umiejętność zgłębiania najbardziej skomplikowanych zakamarków sieci, połączona z pasją do gier sprawia, że jest nieodłącznym elementem współczesnej kultury internetowej. Od streamowania na Twitchu po tworzenie treści na YouTube. Jak sam mówi – „Fajnie jest”. 

Na swoim kanale zgromadził ponad 400 tysięcy subskrypcji, a ta liczba wciąż rośnie.

No Title

Skorzystaj z BookBeat i sprawdź super ofertę: 30 dni z 20h słuchania audiobooków za darmo dla nowych użytkowników: https://www.bookbeat.com/pl/bos?utm_source=youtube&utm_medium=influencer&utm_campaign=PL-dominik-bos-action-22621&utm_content=textlink-yt-epi-description-30db&utm_term=deal3 ►Tutaj znajdziesz mojego Instagrama: https://www.instagram.com/dzbos/ ►W sprawach wymagających kontaktu, zapraszam tu: [email protected] ►Mój Twitter: https://twitter.com/DominikBos ►W sprawach wymagających kontaktu, zapraszam tu: [email protected] Montaż: Kryspin Sobczak 0:00 wstęp do materiału 1:25 ostrzeżenie o oszustach 7:23 Inwazja Jaszczurów!

Kacpir

Drugim influencerem, który odwiedzi Pyrkon, jest Kacpir – rysownik i animator znany z przenoszenia nas w świat nostalgii. Jego programy rozrywkowe to połączenie ciekawych tematów, nietuzinkowych gości i mnóstwa śmiechu!

A teraz cofnijmy się w czasie o 10 lat, gdy na telefony z Androidem wyszedł hit „Flappy Birds”. Przy okazji wyszło też masę innych podobnych gier, jednak pierwowzór był tylko jeden. Czy ktokolwiek dzisiaj mówi o tym tytule? A jemu podobnym? Pamiętacie je w ogóle jeszcze? Obejrzyjcie jeden z ostatnich materiałów Kacpira, aby sobie o nich przypomnieć.

ZAGINIONE gry sieciowe 3🕹️

👀https://www.youtube.com/watch?v=6UYiM6u7imw 🟠Patronite https://patronite.pl/cak 🟣Discord https://discord.gg/cT5GsCcuvv ———- Chroń swoją prywatność z Surfshark. Wpisz kod „Kacpir” i otrzymaj 3 miesiące za darmo https://surfshark.deals/kacpir ———- BGM – pozniej wstawie ———- 00:00 Flappy Bird 03:50 Stick Run 06:09 —reklama— 07:19 Pringles Nevashut 08:55 I Am Rich 11:30 MSN game zone ———- Thumbnail: @Segathi

Nieuczesana

Nieuczesana – ta nazwa brzmi znajomo, prawda? Jest to streamerka, której kategoria „variety” to jej drugi dom i bawi się przy wszystkim, co daje radość jej oraz jej widzom! 

Uwielbia dyskusje z czatami, wspólne gierki w Ligę oraz poznawanie nowych ludzi. Jej streamy na Twitchu to bezpieczne miejsce dla fanów różnorodnej rozrywki. Od czasu do czasu wrzuca też treści na YouTube oraz TikToka.

Nasza gościni ma również bogaty album na Instagramie, który pozwala zerknąć za kulisy jej codziennego życia, pracy oraz tego, co robi w wolnym czasie.

Czy byłam NAJLEPSZĄ Streamerką roku 2023? (Złote Antosie, Mokry Suchar, Xayoo, Gucio, Kasix, Shini)

Złote Antosie stworzone przez Mokrego Suchara z Xayoo Industries to plebiscyt na najlepsze momenty roku 2023 z Twitcha! Miłego oglądania! Zagłosuj sam! (do 16 stycznia) – http://zloteantosie.pl 💜 Codzienne streamy ➡ http://www.twitch.tv/Nieuczesana 📷 Moje zdjęcia ➡ http://www.instagram.com/Nieuczesana 🕊️ Codzienne posty ➡ http://www.twitter.com/NieuczesanaTv 💬 Popisz ze mną!

Krzysztof M. Maj

Ostatni, ale nie mniej ważny, jest Krzysztof M. Maj. Kto powiedział, że nie można być jednocześnie wykładowcą na AGH i internetowym celebrytą? Jego kanał na YouTube pełen jest satyrycznych treści o polskiej oświacie, połączonych z osobistymi spostrzeżeniami, ale także recenzji, porad, a przede wszystkim, filmów z serii “dla każdego coś przykrego”. Odpowiada on na takie pytania jak: 

  • Czym jest patodeweloperka na polskich uczelniach? 
  • Czemu nie wolno uczyć się wolno?
  • Jak radzić sobie ze stresem?

I wiele innych… Zresztą spójrzcie sami.

Jak walczyć z wypaleniem

Wypalenie zawodowe, wypalenie twórcze, wypalenie w relacji. A tak naprawdę jeden i ten sam demon, którego tak trudno przegnać. 0:00 To ten film o wypaleniu 2:26 Wyobraźcie sobie świat Dark Souls bez ognisk 5:48 Mój największy błąd 7:24 Nie róbmy z życia loterii 11:35 Jak nie dać się wypaleniu 18:30 Wewnętrzny dziecko vs wewnętrzny nadzorca 21:39 Prokrastynacja to nie odpoczynek 25:37 Pozwólmy sobie na głupoty 29:07 Okresy wypalenia bywają cykliczne 25:29 Wypalanie energii życiowej musi się skończyć Dziś niewiele źródeł: 1.

Te cztery osobowości Internetu, każda w swoim stylu, przyniosą niezapomnianą dawkę rozrywki, dlatego nie przegapcie spotkania z nimi!

Awatar autora

O autorze

Agnieszka Muczke

W dzień social media manager i organizatorka eventów fanowskich, w nocy cosplayerka i streamerka (o ile noc można liczyć od godziny 16:00 od poniedziałku do piątku oraz weekendy) Cosplayem zajmuje się od 2016 roku i na koncie ma ponad 50 różnych cosplay'i oraz niewiele mniej sesji zdjęciowych. Jej ulubioną częścią każdego projektu jest pozowanie przed kamerą i tworzenie kontentu, który w następstwie udostępnia na swoich Social Mediach. Tutaj, pisze i dzieli się swoją wiedzą na temat gier, mangi i anime.