Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Stanisław Mąderek ponownie uświetni Blok Filmowo-Serialowy!

Blok Filmowo-Serialowy z dumą ogłasza nowego gościa. Nadchodzący Pyrkon odwiedzi dobrze Wam znany z poprzednich edycji Stanisław Mąderek! Tego człowieka nie trzeba specjalnie przedstawiać. To właśnie on pomógł nam w zeszłym roku w stworzeniu naszego filmiku promocyjnego. Nasz gość to człowiek wielu talentów, co udowodni podczas licznych punktów programu!

Utalentowany Pan Mąderek

Stanisław Mąderek, Pyrkon 2019, Festiwal Fantastyki Pyrkon Przygodę z filmem rozpoczynał w TVP, jednak dość szybko zdecydował się zostać niezależnym producentem filmowym i zaczął tworzyć teatry telewizji, seriale, reklamy i teledyski. Stanisław Mąderek od lat zajmuje się produkcją komputerowych efektów specjalnych, jest twórcą krótkometrażowego filmu „Stars in Black” i wykonuje zlecenia dla branży gier komputerowych, reżyserując sesje motion capture oraz skanowania fotogrametrycznego. Nierzadko w ramach współpracy konsultuje też fabułę i elementy rozgrywki, tworzy cut-sceny, loading screeny oraz zwiastuny. Dzięki zdobytemu w ten sposób doświadczeniu od kilkunastu lat prowadzi liczne warsztaty filmowe, wykłada gościnnie na kilku uczelniach oraz zajmuje się profesjonalnymi szkoleniami z dziedziny wystąpień publicznych i współpracy z mediami.

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love