Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Szalejdoskop da dzieciom przestrzeń do ruchowego szaleństwa!

Pyrkon potrafi naprawdę zmęczyć – prelekcje, zdjęcia, godziny spacerów po zaplanowanych trasach, emocje i gwar różnokolorowego tłumu mogą dać w kość nawet najbardziej wytrwałym dorosłym. Dzieci natomiast, to zupełnie inna bajka. Jeśli padasz z nóg, a twoja pociecha ma w sobie dość energii, by osiągnąć pierwszą prędkość kosmiczną przy dostatecznym rozbiegu, koniecznie zabierz ją na spotkanie z Szalejdoskopem!

Chwila na kawę, chwila na zabawę!

Szalejdoskop stworzy podczas tegorocznej edycji Pyrkonu miejsce, w którym dzieci będą mogły porządnie się zmęczyć – i to z szerokim uśmiechem na ustach. Skorzystajcie z chwili i wyślijcie swoją drugą połówkę po bubble tea albo zdobądźcie autograf na waszej ulubionej książce. W tym czasie profesjonalna animatorka zabierze wasze dzieci do krainy kreatywnego szaleństwa, gdzie będą mogły spodziewać się przede wszystkim warsztatów rękodzielniczych.

Każdy z uczestników będzie mógł zabrać ze sobą do domu własnoręcznie wykonaną, fantastyczną pamiątkę. W piątek na dzieci czekać będzie zupełnie nowa atrakcja, której szczegółów nie możemy jeszcze ujawnić. W tajemnicy zdradzamy, że będzie można podczas niej nauczyć się czegoś naprawdę magicznego.

Szalejdoskop poprowadzi dla dzieciaków Natalia

Szalejdoskop odwiedza Pyrkon już po raz kolejny, a wraz z nim jego prowadzącą – Natalia Konkol. Ci z was, którzy znają ją z poprzednich lat doskonale wiedzą, że jest niezastąpioną specjalistką od męczenia dzieci. Natalia uwielbia fantastykę – latem podróżuje pomiędzy Larpami, a długie grudniowe noce przezimowuje pod kocem wraz z mężem, córką i wielkim zapasem książek. Uwielbia radość i energię swoich podopiecznych, które udzielają się również jej. Każde zajęcia odbywają się w towarzystwie muzyki, ruchu i sporej dawki wygłupów.


Koniecznie śledźcie Natalię i jej Szalejdoskop na mediach społecznościowych!

Linktree

Instagram

Facebook

Zumba

Awatar autora

O autorze

Szymon Nowaczyk

Z wykształcenia technik weterynarii, z braku laku – student informatyki. Torturuje swoich bliskich godzinnymi wykładami o obskurnych szczegółach lore Warhammera 40 000. Od jego ogłuszającej paplaniny i basowego śmiechu trzęsą się posadzki. Na konwentach spotkacie go niemal wyłącznie przy stołach z grami planszowymi i bitewnymi.