Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » Program » Taktyczne Gry Sportowe zorganizują Laserowego Paintballa na Placu Marka!

Taktyczne Gry Sportowe zorganizują Laserowego Paintballa na Placu Marka!

Laser Tag, powszechnie znany również jako Laserowy Paintball, jest nowoczesnym rodzajem sportu i rozrywki. Łączy w sobie najlepsze cechy rywalizacji sportowej, rozrywki znanej z gier komputerowych, a także klimatu militarnego. Chwytając za karabin możemy zarówno poczuć się jak bohater emocjonującej opowieści, jak i zostać uczestnikiem dynamicznych zawodów sportowych.

40 minut gry wypełnionych świetną zabawą. 12 osób ścierających się na specjalnie przygotowanej arenie. Rozgrywka mistrzów pod koniec dnia. Brzmi znajomo? To właśnie Laser tag przygotowany przez Taktyczne Gry Sportowe, które przybędą na Pyrkon i zapewnią wam frajdę, jakiej dawno nie mieliście!

Weź do ręki Ak-12 Predator, czyli lekki karabinek maszynowy dostosowany właśnie do tej formy rozrywki, i spraw, aby Twoi przeciwnicy nie mieli chwili wytchnienia!

https://taktycznegrysportowe.pl/

FB i Insta Taktycznych Gier Sportowych

FB i Insta Laserowego Babilonu

Tagi: , , , , ,

Człowiek Stacjonarny. CEO własnego łóżka. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że spanie 16h na dobę.


Komentarze