Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

To jeszcze nie koniec prelegentów zapraszanych – Simon Zack w Bloku Literackim!

Do Pyrkonu pozostało coraz mniej dni, ale to nie oznacza końca osobistości dołączających do grona prelegentów zapraszanych. Tym razem powiększyło się ono o Simona Zacka – pisarza, którego będzie można spotkać w Bloku Literackim. Na co dzień zajmuje się, jak sam to określa, e-pisaniem, czyli tworzeniem opowiadań i powieści przeznaczonych do czytania w formie e-booków. Wszystkich zainteresowanych tą dziedziną literatury zapraszamy na jego prelekcję!

Simon Zack i jego sylwetka Simon Zack, Pyrkon 2018, Festiwal Fantastyki Pyrkon

Rocznik 1979, pisarz, miłośnik fantastyki w każdej postaci, weteran RPGów i planszówek. Stały bywalec imprez fantastycznych, niezmordowany prelegent, wiecznie zaangażowany twórca konwentowych atrakcji. Miłośnik kina, filmów lat ’80, ’90 i muzyki synthwave. Cthulhu geek, Trekkie i Browncoat całym sercem.

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love